PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردهمایی اعضای باشگاه دانشجویان پیام نور (نمایشگاه الکامپ -اذر91)

O M I D
12-06-2012, 01:56 PM
عرض سلام و ادب خدمت تمامی هم باشگاهیان عزیز همانگونه که مستحضرید نمایشگاه الکامپ امسال از روز 19تا 22اذر ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران دایر خواهد بود ما هم قصد داریم گردهمایی ترتیب بدیم و ضمن اشنایی بیشتر با هم بحث و تبادل نظر داشته باشیم در مورد مسائل باشگاه دوستانی که علاقه مند به حضور در این جمع هستند میتونن در همین تاپیک اعلام امادگی کنن جهت انجام هماهنگی های لازم و حضور بموقع و منظم در محل تعیین شده احتمالا روز موعود دوشنبه 20 اذر هست و در صورت تغییر یکروز قبل خدمتتون اعلام خواهد شد

لازم به ذکره جناب سانی بوی (مدیر کل باشگاه)و خانمشون و بنده به نمایندگی از مدیران باشگاه در این جمع حاضر خواهیم بود( البته دوست داشتیم تمامی مدیران حاضر باشن ولی بعد مسافت و مشغله مانع از این امر شده و احتمالا گردهمایی کاملتری رو دراینده نزدیک خواهیم داشت شاید در نمایشگاه کتاب)

با تشکر و احترام ناظم باشگاه

shima_glk
12-06-2012, 02:24 PM
سلام
حضور دوستان در این گردهمایی و بیان نظرات و ایده هایشان دلگرمی و مشوقی است برای ادامه راهمان .:109::72:

یکی مثل خودت
12-06-2012, 04:09 PM
من اگه وقت کنم خوشحال میشم که در خدمتتون باشم :109:

saadat_sk
12-06-2012, 06:52 PM
خوبه !
ولی به دلیل دوری مسافت نمی تونیم در خدمتتون باشیم !
اینم از کم سعادتی ماست !

ehsan_elf
12-07-2012, 09:13 PM
سلام. وقت بخیر

اگر بتونم حتما شرکت میکنم

sogand6606
12-08-2012, 10:07 AM
سلام من خیلی مشتاقم بیام
اما متاسفانه من لرستان زندگی میکنم و نمیتونم بیام :77:

ltp
12-08-2012, 02:30 PM
سلام من هم خیلی دوست داشتم توی این گردهمایی شرکت کنم اما بعد مسافت زیاده و نمیتونم

Borna66
12-11-2012, 01:20 PM
با سلام
ما که سعادت حضور نداشتیم به علت بعد مسافت زیاد و سایر موارد.........
خب دوستان این گردهمایی انجام شد یکی از دوستان حضور یافته در این گردهمایی جزاب یک گزارشی بدهد در موردش دلمون اب اقتاد.........:39:
اخه شما چرا اینقدر به فکر دیگران نیستید و هیچی نمی گید:240:

روزگار خوش

O M I D
12-14-2012, 01:41 PM
با سلام
ما که سعادت حضور نداشتیم به علت بعد مسافت زیاد و سایر موارد.........
خب دوستان این گردهمایی انجام شد یکی از دوستان حضور یافته در این گردهمایی جزاب یک گزارشی بدهد در موردش دلمون اب اقتاد.........:39:
اخه شما چرا اینقدر به فکر دیگران نیستید و هیچی نمی گید:240:

روزگار خوش

سلام
ببخشید طه جان و سایر دوستان من چند روزی سیستمم دچار مشکل حاد شده بود و ارسالام سخت صورت میگرفت الانم یکی از دوستان برام لینک کرده بود که ازش ممنونم
جای همه شما دوستان در این همایشی که اخرش 5نفره بود خالی بود :59:
من بودم و مدیر کل -همسرشون شیما خانم -کاربر شب بارانی با همکلاسیش:39: شیمیستم قرار بود بیاد که گفت کلاس دارم نیومد:42:متاسفانه یکی از دوستان تهرانی(مینا خانم) هم که قرار بود بیاد دو شب قبلش به بنده خبر دادن که تصادف کردن و سرشون شکسته وچند شبی تو بیمارستان بستری بودن و همه روزه به نمایندگی از باشگاه جویای احوالاتشون هستیم که شکر خدا بهترن و دو روزه مرخص شدن.
خوب گفتم حضور 5 نفر به هم رسید و پای پله های برقی سالن خلیج فارس بهم رسیدیم:39:در حین حرکت در مورد مسائل مختلف با حسین عزیز صحبت کردیم (خانوما هم که با خودشون صحبت میکردن:59:) شب بارانی دیرش شده بود و خواست زودتر با دوستش بره جمع شدیم جایی کمی صحبت کردیم و تشریف بردن من موندم و به اتفاق حسین اقا و خانومش تا نزدیک ساعت 4 تمام نمایشگاهو زیر و رو کردیم و صحبتهامون درباره باشگاه رو ادامه دادیم و بعدش رفتیم خونه:74:
تموم شد طه جان:36:

negar92
12-14-2012, 08:57 PM
پس کلی خوش گذشته بهتون
خوش به خالتون انشالله نمایشگاه کتاب باشه بیام :109:

alamatesoall
12-14-2012, 10:30 PM
خدا رو چه دیدی شاید امام زاده داوود طلبید و مام تونستیم سال دیگه بیایم نمایشگاه :39:

negar92
12-14-2012, 10:35 PM
انشالله منم و بطلبه بیام اونجا :39:
حتمی میا تو که منم ساکمو جمع کنم :39: