PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کـــــــمــــــــــــــــ ــــکــــــــــــــــــــ ـــ فــــــــــــــوری!

m.safa
12-04-2012, 03:17 PM
با سلام خدمت همه عزیزان
یه راهنمایی میخواستم ازتون
من متولد 1372/7/11 هستم و کنکور 91 شرکت کردم و پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم و انتخاب واحد نمودم. قبلا نظرم این بود که ترم اول رو بخونم و ترم دوم رو مرخصی بگیرم و برای کنکور 92 ان شاالله بخونم. الان به این نتیجه رسیدم که اون جوری وقت کم میارم یعنی از اواسط بهمن ماه باید شروع به خوندن میکردم. به نظر شما الان چیکار کنم؟ اگه امتحانات پایان ترم رو شرکت نکنم(البته دو تا میان ترم رو شرکت کردما) در حالی که شهریم رو کامل بپردازم چی میشه؟ انصراف محسوب میشه؟ مرخصی محسوب میشه؟ اون ترم رو مشروط میشم؟ اگه انصراف محسوب بشه بعدش باید چیکار کنم؟ و اگر مرخصی یا مشروط محسوب بشه چی میشه بعدش؟ اگه این کار رو بکنم یعنی امتحانات پایان ترم رو شرکت نکنم (البته اگه قرار باشه این کار رو بکنم دیگه کلاس ها رو هم نمیرما!!) چه بلایی سر معافیت تحصیلیم میاد؟ شرایطم چه جوری میشه؟ کلاً دوستان به طور کامل توضیح بدید.ممنون.

ttrasn
12-04-2012, 03:45 PM
با سلام خدمت همه عزیزان
یه راهنمایی میخواستم ازتون
من متولد 1372/7/11 هستم و کنکور 91 شرکت کردم و پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم و انتخاب واحد نمودم. قبلا نظرم این بود که ترم اول رو بخونم و ترم دوم رو مرخصی بگیرم و برای کنکور 92 ان شاالله بخونم. الان به این نتیجه رسیدم که اون جوری وقت کم میارم یعنی از اواسط بهمن ماه باید شروع به خوندن میکردم. به نظر شما الان چیکار کنم؟ اگه امتحانات پایان ترم رو شرکت نکنم(البته دو تا میان ترم رو شرکت کردما) در حالی که شهریم رو کامل بپردازم چی میشه؟ انصراف محسوب میشه؟ مرخصی محسوب میشه؟ اون ترم رو مشروط میشم؟ اگه انصراف محسوب بشه بعدش باید چیکار کنم؟ و اگر مرخصی یا مشروط محسوب بشه چی میشه بعدش؟ اگه این کار رو بکنم یعنی امتحانات میان ترم رو شرکت نکنم (البته اگه قرار باشه این کار رو بکنم دیگه کلاس ها رو هم نمیرما!!) چه بلایی سر معافیت تحصیلیم میاد؟ شرایطم چه جوری میشه؟ کلاً دوستان به طور کامل توضیح بدید.ممنون.

پارسال که مرخصی محسوب میشد، فکر میکنم اگه امتحانارو ندی مرخصی رد بشه اما اگه دو ترم پشت سر هم مرخصی بگیرین امکان داره اذیتتون کنند

m.safa
12-04-2012, 05:33 PM
ممنون از جوابت
دوستان نظر ندارن؟ لطفا راهنمایی کنید