PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارشد پیام نور

RESPINA1
12-04-2012, 10:45 AM
سلام می خواستم بدونم برای کارشناسی ارشد بدون کنکور باید معدل کل کارشناسی چند باشه؟و اینکه مرکز خودم که در حال حاضر دارم درس می خونم از بهمن ماه برای ارشد شروع میکنه به پذیرش دانشجو باید برای اینکه در مرکز خودم ارشد رو هم بخونم چه جوری در خواست بدم به مرکز و آیا این در قبولی ارشد من تاثیر داره؟رشته کارشناسی من مدیریت بازرگانی هستش برای ارشد بازرگانی بین الملل خوبه یا بازاریابی؟

saeidking
12-08-2012, 01:01 PM
سلام می خواستم بدونم برای کارشناسی ارشد بدون کنکور باید معدل کل کارشناسی چند باشه؟و اینکه مرکز خودم که در حال حاضر دارم درس می خونم از بهمن ماه برای ارشد شروع میکنه به پذیرش دانشجو باید برای اینکه در مرکز خودم ارشد رو هم بخونم چه جوری در خواست بدم به مرکز و آیا این در قبولی ارشد من تاثیر داره؟رشته کارشناسی من مدیریت بازرگانی هستش برای ارشد بازرگانی بین الملل خوبه یا بازاریابی؟سلام,اگه نفر اول دانشکده تون باشین و همون دانشگاه رشته شما رو داره,میتونید بدون کنکور پذیرش بشین و اگر لیسانس پیام نور دارید باید جزء 10 درصد برتر رشته تون توی کل کشور باشین,البته توی دفترچه کنکور سراسری ارشد شرایطش رو نوشته,موقعی که مجاز بشین توی کنکور هنگام انتخاب دانشگاه,یه فرم مخصوصی پر میکنید و ارسال که در پذیرش شما اعمال بشه.و اما ارشد بدون کنکور پیام نور فعلا دانشجو نمیگیره,چون به زبان ساده بودجه این کار رو ندارن!

haniali
12-09-2012, 07:56 PM
سلام ببخشید میخواستم بپرسم دانشگاه پیام نور چابهار رشته ی روانشناسی رو در کارشناسی ارشد داره؟؟؟/؟

Borna66
12-13-2012, 08:40 PM
سلام ببخشید میخواستم بپرسم دانشگاه پیام نور چابهار رشته ی روانشناسی رو در کارشناسی ارشد داره؟؟؟/؟

چشم دوست گرامی اگر سوالات مذکور منتشر شوند فراهم سازی خواهشد شد حتما در باشگاه درج و اطلاع رسانی می کنیم

روزگار خوش

رسپیناعطا
12-23-2012, 10:45 PM
با عرض سلام خدمت عزیزان.به نظر شما ارشد علوم اقصاد هزینش تو دانشگاه پیام نور ترمی چقدر میشه؟:42::42: