PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حسین علیه السلام امام و پیشوای کیست؟

یکی مثل خودت
11-23-2012, 01:25 AM
این فقط یک تلنگر است...

.امام حسین علیه السلام برای چه قیام کرد؟برای که؟

http://pnu-club.com/imported/2012/11/867.jpg
http://pnu-club.com/imported/2012/11/868.jpg

http://pnu-club.com/imported/2012/11/869.jpg
http://pnu-club.com/imported/2012/11/870.jpg
http://pnu-club.com/imported/2012/11/871.jpg

ترجمان دین چیست؟
http://pnu-club.com/imported/2012/11/872.jpg

حسین علیه السلام هنوزم غریب است ...

nerisious
11-23-2012, 05:05 PM
واقعا متاسفم واسه اینطور ادما

alamatesoall
11-23-2012, 06:27 PM
دلت پاک باشه و حسینی تنها کسی حق اعتراض و انتقاد از دیگرون رو داره که خودش عاری از هر گونه گناه باشه هر وقت تونستی در برابر ظلم بگی یا حسین و حق خودتو از ظالم بگیری اون وقت بیا به من بگو امام حسین واسه چی و کی قیام کرد:170:

negar92
11-23-2012, 07:20 PM
به نظرم کسی باید اعتراض کنه که خودش اول تو صف باشه فقط حرف نیست بیا یک عملی هم داشته باشیم
به حرف من و شما هم نیست
یک ملت وجود دارد نه 10 نفر ادم
باید خالصانه و پاک فکر کرد وگرنه اینجور ادما زیادن متاسفانه :36:

شب بارانی
11-23-2012, 07:21 PM
جالب بود ولی نمیتونیم با دیدن ظاهر ادماها راجع اعتقاداتشون قضاوت کنیم....

یکی مثل خودت
11-23-2012, 10:56 PM
دلت پاک باشه و حسینی تنها کسی حق اعتراض و انتقاد از دیگرون رو داره که خودش عاری از هر گونه گناه باشه هر وقت تونستی در برابر ظلم بگی یا حسین و حق خودتو از ظالم بگیری اون وقت بیا به من بگو امام حسین واسه چی و کی قیام کرد:170:

اولا من هیچ وقت ادعای مسلمونی نکردم ، من فقط ادعای آزادگی رو دارم همین
چرا که امام حسین علیه السلام فرمودند اگر دین ندارید آزاده باشید و هر وقت احساس کردم در برابر خدا تسلیم هستم اونوقت باورم میشه که مسلمونم ولی هنوز تا رسیدن به این مهم خیلی کار دارم بعدشم برید این فایل رو دانلود کنیدلینک دانلود (http://www.pnu-club.com/uploaded/178842_01352141251.mp3) و گوش کنید و بعد بیایید با هم یه بحث درست و حسابی کنیم ،استاد خیلی وقته با هم بحثی نداشتیم :39:
حالا کی به من ظلم کرده که من حقم رو ازش نگرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!!!!
1-همین یک سال قبل ما آشبز خونمون رو کابینت کردیم که من فهمیدم طرف تقریبا 300 هزارتومن از ما زیاد گرفته که من اول بهش گفتم و قبول نکرد بعدش رفتم صنف کابینت سازها و جد و آبادش رو دود دادم و حقش رو گذاشتم کف دستش وپولمون رو پس گرفتم من از ظالم پروری به شدت بدم میاد
2-من یک ماه و نیم از کرج میرفتم شهر ری برای دوره ی کنترل کیفیت که فنی حرفه یی ارائه میکرد که بخاطر دوری راه 5 صبح میرفتم و 5 بعد از ظهر بر میگشتم ، از اونجایی که استاد اونجا یه بابا یی بود که همه رو مسخره میکرد و آدم به شدت مغرور و از خدا بی خبری بود من جلوش وایسادم و ابهتش رو شکستم و بهش گفتم بعضی ها یاد گرفتن فقط مثل باد کنک باد کنن با اینکه آدمی بود که 192 قدش بود و 150 کیلو عضله خالص بود و از اون پرورش اندام کار های حرفه یی بود اونم نامردی نکرد بهم نمره نداد اما یه شرط برام گذاشت گفت اگر برم و نظام نامه کیفیت شرکت کابل سازی ایران رو که اونجا دوره کار آموزی کنترل کیفیت دیده بودم رو براش بیارم بهم نمره 100 میده (نمیدونم میدونید یا نه که نظام نامه کیفیت شرکت در حکم ناموس شرکته) ،من نظام نامه شرکت رو با اجازه مسولان شرکت بدست اوردم چون بچه های اونجا به من خیلی لطف داشتن(البته به شرط حذف کردن نام شرکت از جزوه نظام نامه کیفیت) اما به اون ظالم ندادم و رد شدم چون بهم نمره نداد و چند ماه بعد به صورت ادواری شرکت کردم و مدرک QC رو گرفتم ،لعنت خدا بر یزید و یزیدیان، یا حسین:170:

یکی مثل خودت
11-23-2012, 11:52 PM
من یه جمله یی رو همیشه برای خودم تکرار میکنم اونم اینه
چه بسیار به چاه افتادگانی که به راه افتن و چه به بسیارتر به راه افتادگانی که به چاه افتن
امام و سرور شیعیان امیر المومنین علیه السلام وقتی که ضربت جهل بر سر مبارکشان اصابت کرد فرمودند به خدای کعبه که رستگار شدم
چرا که تا آدمی از این قفس دنیا بر نکشیده هنوز بیم گمراه شدنش هست پس ادعایی ندارم اما این خانمها که شما از ایشان حمایت میکنید وقتی با ظاهرشون دارن افکار دیگران رو آلوده میکنن اونم تو مجلس آقا امام حسین علیه السلام آیا میتونن دل خودشون رو پاک نگه دارن (هر کس ظاهرش باعث آلودگی باطن دیگریست ،باطنش از آلودگی در امان نخواهد ماند ،از هر دست که بدهی از همان دست پست دهند)...

باشه فرض میکنیم باید دلمون پاک باشه فقط یه سوال پاک
با این همه دل پاک چرا هنوز 313 نفر یار و یاور برای آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف پیدا نشده ؟ !!!

یکی مثل خودت
11-23-2012, 11:56 PM

بله موافقم ،اما دین اسلام یک سری ضوابطی دارد که باید رعایت شود هم اکنون بر ان شدم تا در باره حجاب روایاتی رو جمع آوری کنم و برایتان ارسال کنم قضاوت با خودتان دوستان .

alamatesoall
11-24-2012, 01:10 AM
گوش دادم ولی کاشکی نمیشنیدم چون به این نتیجه رسیدم که بحث من و شما به هیچ جایی نمیرسه:59:

شب بارانی
11-24-2012, 05:16 PM
بله موافقم ،اما دین اسلام یک سری ضوابطی دارد که باید رعایت شود هم اکنون بر ان شدم تا در باره حجاب روایاتی رو جمع آوری کنم و برایتان ارسال کنم قضاوت با خودتان دوستان .

دقیقا منم معتقدم حجاب با تعریف شما ربطی به اعتقادات ادمها نداره...این که موی بلند داره یا موهای دختری بیرونه دلیلی بر حسینی نبودن نیست...خدا هم اجازه نداده راجع ادمها قضاوت کنیم .....اونم تازه از روی عکس....چه بسا از من و شما بیشتر حسینی باشن..و البته خداشناس تر.....و نزدیکتر...هم به خدا و هم به اهل بیت

یکی مثل خودت
11-24-2012, 10:20 PM
گوش دادم ولی کاشکی نمیشنیدم چون به این نتیجه رسیدم که بحث من و شما به هیچ جایی نمیرسه:59:

یه سوال: شما به امام زمان اعتقاد دارید؟

alamatesoall
11-25-2012, 12:00 AM
دقیقا منم معتقدم حجاب با تعریف شما ربطی به اعتقادات ادمها نداره...این که موی بلند داره یا موهای دختری بیرونه دلیلی بر حسینی نبودن نیست...خدا هم اجازه نداده راجع ادمها قضاوت کنیم .....اونم تازه از روی عکس....چه بسا از من و شما بیشتر حسینی باشن..و البته خداشناس تر.....و نزدیکتر...هم به خدا و هم به اهل بیت

خودمونو گول نزنیم اینا اگه ذره ای واسه امام حسین احترام قائل بودن حداقل به حرمت عذاداری هم که شده با این ریخت و قیافه بیرون نمیومدن :170:

یکی مثل خودت
11-25-2012, 12:06 AM
خودمونو گول نزنیم اینا اگه ذره ای واسه امام حسین احترام قائل بودن حداقل به حرمت عذاداری هم که شده با این ریخت و قیافه بیرون نمیومدن :170:

:297::297::297::297::297::219::219::219::219::219:

alamatesoall
11-25-2012, 12:17 AM
:297::297::297::297::297::219::219::219::219::219:

ما مداح های زیادی داریم که گناه کارترین و ریاکار ترین آدمای روی زمینن ولی شما بدون هیچ اطلاعی تو مجالس اونا ممکنه حضور داشته باشی و عذاداری کنی چرا؟؟؟ چون گول ظاهرشون رو میخوری

حرفایی که بالا زدم شاید از نظر شما خیلی با هم تناقض داشته باشه ولی در واقع هر دوتاش یه حقیقت رو به دو شیوه ی متفاوت عنوان میکنه
تا زمانی که مداح مفسد داریم حق نداریم از جوونا ایراد بگیریم:238:

یکی مثل خودت
11-25-2012, 12:17 AM
تاسوعا که گذشت ولی خانم روانشناس امیدوارم فردا یعنی روز عاشورا برید و یه نگاه عمیق و مو شکافانه به خانمهای حاضر در کوچه و خیابان بندازید
خدا رو شکر شما که مشکل شرعی ندارید برای دیدن هم صنفاتون :170:
بعد بیاید برای ما تعریف کنید چی دیدید:59:

شب بارانی
11-25-2012, 12:35 AM

ما در مقام قضاوت نیستیم....همین

alamatesoall
11-25-2012, 12:45 AM
ما در مقام قضاوت نیستیم....همین

این جور موقه ها قضاوتی در کار نیس شما باید از قوه عقل خودت بهره ببری ما که کسی رو محکوم به چیزی نکردیم اونچه که عیان است رو بیان کردیم... همین

شب بارانی
11-25-2012, 09:17 AM
این جور موقه ها قضاوتی در کار نیس شما باید از قوه عقل خودت بهره ببری ما که کسی رو محکوم به چیزی نکردیم اونچه که عیان است رو بیان کردیم... همین
شما برگرد و یکبار دیگه مطلب فرهادو بخون...فکر کنم کلا متوجه مطلب نشدین...چی عیان است؟اینکه روسریاشون عقبه امام حسین رو نمیشناسن؟شما اسم این حرف رو چی میزارید؟
قضاوت راجع اعتقادات ادمهاست...
یعنی چادری ها عیان است که حسینی اند و بی حجابان(از نظر فرهاد)عیان است که حسین رو نمیشناسند؟

negar92
11-25-2012, 11:08 AM
عجب بحثی فک کنم هیچ کس منظور یکی دیگه رو نفهمیده
درسته که حجابها درست نیست و هرکسی یه شکلی داره اما باید دلت حسینی باشه
من خودم شخصا این روزها سعی میکنم خونه عراداری کنم چون عزاداری امروزه عزاداری نیست نشون دادن همدیگه یه هم هست...
اما شاید بعضی ها قیافه هاشون گول زن باشه کسی نمیدونه
اما اونی که حسینی باشه هیج وقت اون شکلی بیرون نمیاد ...

یکی مثل خودت
11-25-2012, 02:59 PM
ببینید دوستان من نمیگیم و نگفتم این دوستان خدا نشناس یا اینکه دلشون حسینی نیست چرا که هر کسی که در مراسم امام شرکت میکنه دعوت شده است اما فکر میکنید شیطان این روزها بیکار نشسته ،فکر میکنید شیطان چطور یه حرکت خوب رو به بی راه میکشنونه ؟
حرف من این بود که حسین علیه السلام مانند چشمه یی زلال هستن و شما (بعضی از مردمان کشورمون) که تا اینجا یعنی تا پای این چشمه امدید چرا تشنه برگردید ؟ بیایید خودمون رو گول نزنیم ما هممون از جمله من نیاز به اصلاح شدن داریم
فکر میکنید چرا عصر ما عصر آخر الزمان نام گذاری شده ؟ من از طرف خودم میگم که من شخصا با این مدل خانمها هیچ مشکلی ندارم و بهشون احترام میذارم و به خاطر همین ازشون انتقاد میکنم چون صلاح اینه
یه ضرب المثل معروف هست که من تصحیحش کردم و اینه
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ حقیقت شو
در ضمن دوستان من از آقایون هم انتقاد کردم مثلا از قمه زنی و اینکه یه آقا درست نیست زیر ابرو برداره و آرایش کرده در مجالس عزاداری امام حسین علیه السلام حاضر شه ،اما توجه داشته باشید بازهم با دین و ایمان کسی کاری ندارم و قضاوتی نمیکنم

raniya
11-25-2012, 03:08 PM
هر کسی یه اعتقاداتی داره
اما
هر چیزیم یه حرمتی داره

آدم باید سعی کنه خودش توی بعضی شرایط مثل محرم با هر نوع اعتقاداتی حرمت اون شرایطو نگه داره

یکی مثل خودت
11-25-2012, 03:50 PM
15- فلسفه قيام

«إِنّی لَمْ أَخْرُجْ أَشِرًا وَ لا بَطَرًا وَ لا مُفْسِدًا وَ لا ظالِمًا وَ إِنَّما خَرَجْتُ لِطَلَبِ الاِْصْلاحِ فی أُمَّةِ جَدّی (صلی الله عليه وآله وسلم) أُريدُ أَنْ آمُرَ بِالْمَعْروفِ وَ أَنْهی عَنِ المُنْكَرِ وَ أَسيرَ بِسيرَةِ جَدّی وَ أَبی عَلِی بْنِ أَبيطالب.»:

من از روی خودخواهی و خوشگذرانی و يا برای فساد و ستمگری قيام نكردم، بلكه قيام من برای اصلاح در امّت جدّم می باشد، می خواهم امر به معروف و نهی از منكر كنم و به سيره و روش جدّم و پدرم علی بن ابيطالب عمل كنم.

alamatesoall
11-25-2012, 07:30 PM
شما برگرد و یکبار دیگه مطلب فرهادو بخون...فکر کنم کلا متوجه مطلب نشدین...چی عیان است؟اینکه روسریاشون عقبه امام حسین رو نمیشناسن؟شما اسم این حرف رو چی میزارید؟ قضاوت راجع اعتقادات ادمهاست... یعنی چادری ها عیان است که حسینی اند و بی حجابان(از نظر فرهاد)عیان است که حسین رو نمیشناسند؟

شمام بهتره برگردی یه دور پستای قبلی رو بخونی بعدش بحث رو ادامه بدی

ما مداح های زیادی داریم که گناه کارترین و ریاکار ترین آدمای روی زمینن ولی شما بدون هیچ اطلاعی تو مجالس اونا ممکنه حضور داشته باشی و عذاداری کنی چرا؟؟؟ چون گول ظاهرشون رو میخوری حرفایی که بالا زدم شاید از نظر شما خیلی با هم تناقض داشته باشه ولی در واقع هر دوتاش یه حقیقت رو به دو شیوه ی متفاوت عنوان میکنه تا زمانی که مداح مفسد داریم حق نداریم از جوونا ایراد بگیریم:238:

شب بارانی
11-26-2012, 01:13 PM
شمام بهتره برگردی یه دور پستای قبلی رو بخونی بعدش بحث رو ادامه بدی

من به تناقض گویی شما کاری ندارم..:39:..شما میگی قضاوت نیست در صورتیکه از نظر من قضاوت هست

saeidking
11-26-2012, 03:47 PM
نمیشه آدم دلش پاک باشه و ظاهرش ناپاک و به بهانه ی ناپاکی یه عده توجیهی ساخت برای ناپاکی مردمان. به نظر من نباید توی مراسم بزرگداشت امام ها با ظاهری نامناسب حاضر شد و عنوان بشه که دلش طرف پاکه!

حالا میفهمم چرا اینقدر امام علی ع دنبال اصلاح ساختار اجتماعی جامعش بود
خدا همه ی ما رو هدایت کنه مخصوصا من رو:36:

saeidking
11-26-2012, 04:00 PM

حق با شماست,اما رفتار و کردار آدما برگرفته از وجود و منش آدمهاست به نظر من اسم اینطور هم وطن ها رو میزارم آدم های بی تفاوت حالا دلایلش که چرا به اینجا رسیدن یه حکایت و داستان طولانی داره.امیدوارم یه روزی حرفی برای گفتن به خدا داشته باشن

یکی مثل خودت
11-26-2012, 11:30 PM
نمیشه آدم دلش پاک باشه و ظاهرش ناپاک و به بهانه ی ناپاکی یه عده توجیهی ساخت برای ناپاکی مردمان. به نظر من نباید توی مراسم بزرگداشت امام ها با ظاهری نامناسب حاضر شد و عنوان بشه که دلش طرف پاکه!

حالا میفهمم چرا اینقدر امام علی ع دنبال اصلاح ساختار اجتماعی جامعش بود
خدا همه ی ما رو هدایت کنه مخصوصا من رو:36:

حق با شماست,اما رفتار و کردار آدما برگرفته از وجود و منش آدمهاست به نظر من اسم اینطور هم وطن ها رو میزارم آدم های بی تفاوت حالا دلایلش که چرا به اینجا رسیدن یه حکایت و داستان طولانی داره.امیدوارم یه روزی حرفی برای گفتن به خدا داشته باشن

یاشاسین گارداشیم سعید :72:

بارون بهاری
12-02-2012, 09:08 PM
این بحث ،جای کار داره..............
شاید تقریبا مثل اتم ها و مولکول ها میمونه، منظورم اینکه هر ماده یه خصوصیات و شکل ظاهریه خاصه خودش رو داره، و که این خصوصیات فقط و فقط به ساختمان و ساختاره درونیه اون ماده بستگی داره(الکترونی و جایگاه اتم ها و .....) ولی وقتی که ما یک شکل و خصوصیت خیلی خاصی که در ظاهر مواد می بینیم، نمیتونم این رو دقیقا به یک ساختار درونی اون ماده نسبت بدیم،بلکه باید به کلی از چیزای دیگه هم توجه کنیم
وایییییییییییییییی،چی گفتم:39:

saeidking
12-02-2012, 09:35 PM
شاید تقریبا مثل اتم ها و مولکول ها میمونه، منظورم اینکه هر ماده یه خصوصیات و شکل ظاهریه خاصه خودش رو داره، و که این خصوصیات فقط و فقط به ساختمان و ساختاره درونیه اون ماده بستگی داره(الکترونی و جایگاه اتم ها و .....) ولی وقتی که ما یک شکل و خصوصیت خیلی خاصی که در ظاهر مواد می بینیم، نمیتونم این رو دقیقا به یک ساختار درونی اون ماده نسبت بدیم،بلکه باید به کلی از چیزای دیگه هم توجه کنیم

ولی همین اتم و بهتر بگم پوزیتورون ها مقاومت زیادی به تغییر مدار دارن,همین باعث میشه هگزال ها قابلیت منحصر به فردی داشته باشن

اتم هایی که به راحتی آداپته میشن,ظرفیت کم الکترونی دارن:39:

یکی مثل خودت
12-02-2012, 10:33 PM
ولی همین اتم و بهتر بگم پوزیتورون ها مقاومت زیادی به تغییر مدار دارن,همین باعث میشه هگزال ها قابلیت منحصر به فردی داشته باشن

اتم هایی که به راحتی آداپته میشن,ظرفیت کم الکترونی دارن:39:

سلام استاد
آقا کار درسته :74::281::281::281:
حیف که من خیلی وقته که از شیمی دور افتادم :164:
ولی دقیقا همینی هست که شما میفرمایید
تو این دنیا ظاهر هر چیزی بیانگر خصوصیات دورنی اون چیزه
ضرب المثل ساده هست که میگه رنگ رخساره خبر دهد از سر درون

بارون بهاری
12-02-2012, 10:54 PM
الان من دقیقا ،قضاوت کردم:39:

ولی امان از جاهلیت....امان از عادت کردن.....و امان از مسئولینی که از دین و مذهب به نفع خودشون استفاده میکنن.....................(بازم قضاوت کردم:59:)

یکی مثل خودت
12-02-2012, 10:55 PM
راستش از اونجایی که دوستان زحمت کشیدن و توپ رو انداختن تو زمین من و من هم دچار اشتباه شدم و رفتم برای دفع توپ ...و حقیقت این وسط گم شد
حقیقت اینکه "یگوی و دوستان" (شیاطین) طی این سی و چهار سال دیدن که تنها چیزی که نمیشه از ایرانیها بگیرن حسین علیه السلام هست
و تا وقتی قلبهای ما درگیر حسین علیه السلام هستش نمیتونن به کشور ما چشم داشت داشته باشن و دستشون از این خاک کوتاه میمونه
بخاطر همین یه حقه ساده سوار کردن اونم" اینکه وقتی نمیتونی و زورت نمیرسه که در مقابل چیزی وایسی بهتر با هاش همراه شی و ازش استفاده کنی "
یعنی چی؟
دیدید موج سوارها چیکار میکنن ؟
بله ،احسنت :موج سواری
این صهیونیستها خیلی زیرک هستن
ولی نمیدونن حسین علیه السلام موج نیستن بلکه کشتی نجات هستن و این کشتی اجازه سوار شدن رو به هر کسی نمیده
میدونید چی میخوام بگم؟
میخوام بگم این افراد و امثال ایشان که در تصاویر مشاهده میکنید قربانی تبلیغات و برنامه های صهیونیستها شدن
تا حالا دقت کردین چرا صف زنجیر زنها و طول دسته های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا سال به سال داره کوتاه تر میشه ؟
اما به تعداد ماشین ها و مردم حاضر و تماشاچی در این روزها افزوده میشه؟
میدونید آمار سفر به شمال و کیش تو این روزها سال به سال درحال افزایش هستش ؟
مشکل اصلی اینجاست که "یا حسین" داره از باورهابه زبانها منتقل میشه