PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنکور ارشد روانشناسی

nazilas2010
11-04-2012, 07:15 PM
سلام
بچه ها واسه ارشد روانشناسی یه منبعش روانشناسی اجتماعی هستش که از توش فقط باید 5 فصل رو خوند
فصلای : 1 - 2 - 3 - 4 - 6 - 9
من فقط عنوان این فصلارو از توی فهرست کتابش هرکی داره میخوام
تورو خدا کمکم کنید دوستای گلم
مرسی

alamatesoall
11-04-2012, 08:34 PM
درس روانشناسی اجتماعی اصلا جزء منابع کنکور ارشد نیستش

nazilas2010
11-04-2012, 11:06 PM
دوست عزیز من الان دفترچه ارشد پیام نور رو دوباره دانلود کردم
دقییییییییییییییییییییییی ییقا واسه ارشد روانشناسی عمومی
درسی بنام روانشناسی اجتماعی پیشرفته وجود داره که منبعش روانشناسی اجتماعی مولفان: رابرت بارون- دانبيرون- نايلابرنسكامب
مترجم: يوسف كريمي
هست
شما که معاون تالارید چرا جواب اشتباه میدید ؟؟؟؟؟ واقعا جالب بود برام

saeidking
11-05-2012, 12:38 PM
دوست عزیز من الان دفترچه ارشد پیام نور رو دوباره دانلود کردم
دقییییییییییییییییییییییی ییقا واسه ارشد روانشناسی عمومی
درسی بنام روانشناسی اجتماعی پیشرفته وجود داره که منبعش روانشناسی اجتماعی مولفان: رابرت بارون- دانبيرون- نايلابرنسكامب
مترجم: يوسف كريمي
هست
شما که معاون تالارید چرا جواب اشتباه میدید ؟؟؟؟؟ واقعا جالب بود برام

با سلام

شما اگه توضیحات تون رو کامل تر میدادین,جواب بهتری میگرفتین,کاش توی سوال اولتون نوع کنکور رو مشخص میکردین,درسته که سوالتون رو توی زیر مجموعه پرسش و پاسخ مربوط به پیام نور مطرح کردین,اما متاسفانه بیشتر دوستان رعایت نمیکنن و سوالات مختلف رو در جا های نامناسب درج میکنن و همین باعث اشتباه میشه,دوست عزیز تمام کسانی که توی این مجموعه کار میکنن هدفشون فقط و فقط کمک به دوستان خودشون هست.

اما در مورد جواب سوالتون که نیازی به پاسخ نیست,خودتون جواب خودتون رو دادین.پیشنهاد میکنم توی همین بخش تالار پیام نور آخرین اطلاعیه ها و اصلاحیه های ارشد رو مطالعه فرمائید

با تشکر