PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ثبت نام ارشد

fox
11-01-2012, 01:49 PM
سلام خسته نباشید من چند سوال درباره ثبت نام ارشد داشتم(قبلش دفترچه خوندم ولی بعضی از قسمتهاش نفهمیدم) اول اینکه ایا برای شرکت در رشته های روزانه وشبانه باید دوکارت جدا بخرم یا برای هردو یک کارت صادر میشود ؟دوم اینکه من ترم بعدفارغ التحصیل میشم معدل خودم باید چند وارد کنم؟ سوم اینکه من دانجشوی مهندسی فناوری اطلاعات هستم ایا می توانم هم رشته اصلی و هم شناور را پر کنم؟ چهارم اینکه ایا لازم هست به غیر از ثبت نام اینترنتی کار دیگری نیز برای شرکت در ازمون انجام دهم؟لطفا راهنماییم کنید ممنون

alamatesoall
11-01-2012, 02:27 PM
سلام شما در کل در طول ثبت نام یک و حداکثر سه کارت اعتباری میتونید خریداری کنید 1- برای ثبت نام رشته های اصلی -2- در صورتی که علاوه بر رشته اصلی بخوایید در رشته شناور هم ثبت نام کنیدو کارت سوم برای شرکت در دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی و غیره. با این حساب شما اگر فقط یه کارت رو خریداری کنید برای دوره های روزانه و شبانه کافی هستش.

در مورد معدل هم باید معدل کل حاضر رو وارد کنید. و در مورد رشته اصلی و شناور اگر رشته ی اصلی شما جزء رشته های شناور باشه شما نمیتونید غیر از رشته اصلی رشته شناور رو انتخاب کنید و در این صورت تنها قادر به شرکت در رشته اصلی خودتون هستید. در مورد سوال چهارم هم باید بگم که ثبت نام فقط و فقط از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی انجام میشه.

fox
11-02-2012, 09:18 PM
ممنون از راهنماییتون شرمنده فقط یک سوال دیگه هم داشتم در فرم ثبت نام یک قسمت مربوط به کد اشتغال هست(من دانشجو هستم وهیچ شغل تمام وقتی ندارم) من باید اینجا را خالی بگذارم یا کد خاصی را باید وارد کنم؟ ممنون میشم اگه در اینجا هم به من کمک کنید

alamatesoall
11-02-2012, 09:52 PM
تمام توضیحات مربوط به ثبت نام در دو صفحه 6 و 7 دفترچه قید شده

در توضیح ردیف 32 نوشته شده که:داوطلب شاغل باید کد محل اشتغال به کار خود را از جدول شماره 10 (مندرج در صفحه 27) استخراج و در محل مربوطه درج نماید.

خب این قسمت شامل افراد غیر شاغل نیست چون گفته شده داوطلب شاغل

mahsa91
11-03-2012, 09:14 PM
سلام خواهش میکنم پاسخ بدید

من ورودی 86 پیام نور رشته شیمی هستم
الان دو واحد دیگه دارم که تموم کنم از اونجایی که عملی بود نتونستم به صورت تک درس بردارم پس الان یه ترم دو واحدی دارم
دارم ثبت نام میکنم برای ارشد به مشکلی اساسی برخوردم
چون هنوز درسم تموم نشده باید برای ثبت نام باید فرم مخصوص معدل را پر کنم (پایین 12 نباید ثبت نام کند )

الان معدل بدون درسهای افتاده من چند صدم داره که به 12 برسه
ولی بدون دروس افتاده 13 هست

نباید معدلم زیر 12 باشه
از اونجایی که هنوز درسم تموم نشده باید این زیر 12 را بزنم ولی اگر فارغ التحصیل بودم میتونستم 13 را بزنم
الان واقعا نمی تونم ثبت نام کنم واسه ارشد ؟دفترچه رو زیرورو کردم همه جا رو گشتم جوابی پیدا نکردم دانشگاهم برم مطمئنم به خودشون زحمت نمیدن و میگن نمیتونی واقعا مستعسل شدم خواهش میکنم راهنمایی کنید
امیدم همین امتحانه ....

alamatesoall
11-03-2012, 10:39 PM
متاسفانه اگر معدلت زیر 12 باشه نمیتونی ثبت نام کنی در واقع همین معدل حاضر واسه ثبت نام شما درج میشه و معدل کل بعد از فارغ التحصیلی دیگه ارزشی نداره چون معدلی که واسه ارشد ثبت کردی معدل حاضر بوده

واسه اطمینان بیشتر شما توضیح مربوط به ردیف 25 همراه با تذکر مهم رو که در صفحه 7 دفترچه درج شده مطالعه کنید.

mahsa91
11-04-2012, 12:13 AM
ممنون از پاسختون
ولی یه اشتباهی کردم جواسم نبود اونم این که
معدلم همراه با دروس افتاده زیر 12 هست ولی بدون دروس افتاده بالا 12
و تا ورودیهای 87 (منم جزعشونم ) معدل بدون دروس افتاده حساب میشه برای فارغ التحصیلی
سوال اصلیم اینه که...
میتونن الان که 133 تا واحد پاس کردم معدلم رو بدون دروس افتاده برام حساب کنن که اونو بزنم

alamatesoall
11-04-2012, 12:55 AM
خب شما حتما باید فرم معدل مقطع کارشناسی رو (که در صفحه 28 دفترچه قابل مشاهده ست) پر کنی و ببری دانشگاه تا واسه شما تایید کنن در اون صورت معدل اصلی شما محاسبه میشه و در اختیار شما قرار میگیره