PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل مقاله نویسی

negar92
10-19-2012, 09:37 PM
فونت مناسب برای یک مقاله Times New Roman هست و اندازه قلم را هم 12 انتخاب کنید.( البته این قانون نیست اما معمولا مقاله ها رو به این صورت می نویسند) 1- در این قسمت به ترتیب نام خودتان(Masoud Zohrevandi)، نام استادتان(Yarahmadi) ، نام درس یا course (Essay Writing) و در آخر تاریخ را می نویسید. فقط ذکر ماه و سال کفایت میکند. 2- در این قسمت تاپیک مقاله را می نویسید که فاصله آن با تاریخ ذکر شده در بالا به اندازه 2 بار اینتر زدن یا همون double space هست. 3- این قسمت indentation هست یعنی اینکه خط اول هر پاراگراف باید 1.5 اینچ بیشتر از حاشیه فاصله داشته باشد. معمولا حاشیه سمت چپ صفحه را 0.5 بیشتر می گیرند تا موقع شیرازه کردن مشکلی بوجود نیاد. 4- این جمله Motivator در مقدمه هست که من اینجا به صورت سوالی نوشتمش تا نظر خواننده رو جلب کنم برای خواندن این مقاله 3 پاراگرافی. 5- این جمله ، توضیحی است در مورد title مقاله. 6- این جمله Thesis هست که در آن هدف مقاله ام را نوشتم. “nationalism” همان blue print هست که در body به آن خواهیم پرداخت. 7- خوب این همان blue print هست که در این پاراگراف از body توضیح داده می شود. شما باید درbody به آن هدفی که در Thesis گفته اید برسید در غیر این صورت مقاله شما مورد قبول نیست و به قول معروف coherence نخواهد داشت. 8- خوب، این جمله اول conclusion هست که در آن موضوع مقاله را reword می کنیم. 9- و در ادامه مقاله را جمع کرده و به پایان می رسانیم. دقت کنید که در این بخش هرگز نظر و یا ایده جدیدی را بیان نکنید که در آن صورت conclusion شما مورد قبول نخواهد بود. انشا الله که خودتون بتونید مقاله های خوب و درستی رو بنویسید اما اگر نتونستید و یا وقتش رو نداشتید من در خدمتم. از طریق یاهو بهم خبر بدید. موضوع و نوع مقالتون رو بگید و یک مقاله "کره" J رو تحویل بگیرید. خواهشا ازم نخواید تحقیق براتون بنویسم چونکه خودم دانشجوی ارشد هستم و اصلا وقت تحقیق نوشتن رو ندارم.

negar92
10-19-2012, 09:38 PM
The Conquest of Mt. Everest
I. Introduction
II. Background Information
A. Location of Mt. Everest
B. Geography of the Surrounding Area
C. Facts about Mt. Everest
1. Height of the mountain
2. How the mountain was named
a. Peak XV
b. Joloungma (Tibetan name)
c. Sagarmatha (Nepalese name)
3. The number of people who have climbed Everest to date
III. Major Explorers Covered in this Paper
A. Sir Edmund Hillary
1. First to reach the summit (1953)
2. Led a team of experienced mountain climbers who worked together
B. Tenzing Norgay and the Sherpas
1. Norgay was an experienced climber and guide who accompanied Hillary
2. Sherpas still used to guide expeditions
C. Rob Hall
1. Leader of the failed 1996 expedition
2. Led group of (mainly) tourists with little mountain climbing experience
IV. The Impact Expeditions have had on Mt. Everest and Local Community
A. Ecological Effects
1. Loss of trees due to high demand for wood for cooking and heating for tourists.
2. Piles of trash left by climbing expeditions
B. Economic Effects
1. Expedition fees provide income for the country
2. Expeditions provide work for the Sherpas, contributing to the local economy.
C. Cultural Effects
1. Introduction of motor vehicles
2. Introduction of electricity
Conclusion
azimsarvdalir.loxblog.com