PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود رایگان منبع درس، جزء 30 قرآن کریم دانشگاه پیام نور

Borna66
10-15-2012, 09:55 PM
دانشجویان در رابطه با آزمون درس جزء30 قرآن کریم برای کسب نمره 17می توانند این درس را تا 4 مرتبه امتحان بدهند تا نمره 17 را کسب نمایند، چنانچه دانشجویان (http://pnu-club.com) بعد از 4مرتبه آزمون، نتوانستند نمره 17 را کسب کنند،می توانند به آموزش مرکز تحصیل خود نامه بزنند تا این درس را برایشان حذف نمایند.

ملاک نمره کسب شده حتما باید 17 باشه تا در معدل تاثیر بذاره در غیر این صورت نمره هیچ تاثری روی معدل نداره

- منبع مورد مطالعه این درس، جزء 30 قزآن کریم با ترجمه حضرت آیت الله مشکینی (ره) می باشد.

دانلود (http://www.pnu-club.com/downloads.php?do=file&id=62&act=down&actionhash=1350318730-5646c743f13c984ebeed1049893ccfa994e99fdd)(لینک اصلاح شد 28/10/91)

لینک دانلود تفسیر جزء 30 قرآن کریم (http://www.pnu-club.com/uploaded/52609_01358416893.zip)

بفرمایید اینم از همون آدرسی که دادین دوباره آپلود کردم دانلود quran pdf (http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fuplod.ir%2Fzfwwn59 9jywu%2Fj_30_quran.pdf.htm)

روزگار خوش

نيلوفرعابدي
12-22-2012, 04:56 PM
سلام زري جون چطوري؟من نيلوفرم تازه عضوشدم

:36:

نيلوفرعابدي
12-22-2012, 04:58 PM
جزء30 روچه جوري دانلودش كنم؟هركارميكنم نميشه

atefeh66it
01-04-2013, 01:54 AM
سلام لطفا نحوه ي دانلود جز سي رو برامون بزاريدمسي

far_fg
01-14-2013, 04:13 PM
mige fail nist toro khoda vaght nist begid koja danlowd konim

saeidking
01-15-2013, 01:22 AM
mige fail nist toro khoda vaght nist begid koja danlowd konim

مشکل دانلود برطرف گردید

ashkan1372
01-19-2013, 02:18 PM
این درس توکارنامه این ترم هم تاثیر میزاره یا فقط کارنامه کل

saeidking
01-19-2013, 02:58 PM
این درس توکارنامه این ترم هم تاثیر میزاره یا فقط کارنامه کل

به گزارش دانشگاه نیوز:دکتر زیاری در ادامه بازدید از دانشگاه پیام نور اصفهان با آیت الله طباطبایی امام جمعه ی اصفهان دیدار کرد.

دکتر زیاری در این دیدار در خصوص اسلامی کردن دانشگاه ها از جمله توجه سمت و سو دادن فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه دانشجویان به سمت شرکت در نماز جماعت وبه جا آوردن فریضه نماز اول وقت - قرائت ادعیه و زیارت و همچنین نظارت بر رعایت حجاب و عفاف توسط دانشجویان و تشویق دانشجویان به اذان گویی به صورت زنده را خاطرنشان کرد

وی ضمن توضیح متناسب سازی پذیرش دانشجویان و رشته های دانشگاهی با جنسیتایشان در وزارت علوم توضیحاتی را ارائه نمود.

وی از طرح حفظ جزء 30 قرآن به عنوان یک درس تشویقی برای دانشجویان خبر داد وگفت در صورتی که دانشجو در این درس که بدون شهریه ارائه می گردد نمره ای که به معدل وی کمک کند اخذ کرد نمره برای او درج و در غیر این صورت نادیده گرفته می شود

جواب قسمت اول سوالتون بالا هست و اما در صورتی در معدل کل تاثیر میزاره که تاثیر مثبت در اون ترمی که پاس کردید باشه,تا اونجایی که من میدونم نمره تون اگر کم بشه توی این درس,این درس از سیستم حذف میشه تا معدلتون کم نشه.در کل تاثیر مثبت داره این درس

.رئیس دانشگاه پیام نور هدف از اجرای این طرح را ایجاد روحیه دینی در سطح دانشگاه و آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان ذکر کرد.

ashkan1372
01-19-2013, 03:46 PM
ببخشید سوال زیاد میپرسم

من ترم قبل مشرو ط شدم این ترمم 12 واحد برداشتم + این 2 واحد جز 30 قران

من الان 3 واحد امتحان دادم قانون اینه که حداقل باید 5 واحد امتحان بدی تا سیستم قبول کنه

خواستم بدونم اگه این 2 واحد قران امتحان بدم که یعنی کلا میشه 5 واحد امتحان دادم

سیستم قبول میکنه واسم مرخصی تحصیلی نمیزنه یعنی این 2 واحد قران حساب حساب میشه یا نه خواهش میکنم کمکم کنید

sal3hi
02-05-2013, 01:05 PM
سلام چطور از اين درس امتحان مي گيرن بايد ايات رو حفظ كنيم يا تفسير در ضمن نمونه سوالش هست ؟!!
با تشكر

Borna66
02-05-2013, 01:39 PM
سلام چطور از اين درس امتحان مي گيرن بايد ايات رو حفظ كنيم يا تفسير در ضمن نمونه سوالش هست ؟!!
با تشكر

با سلام
من ترم پیش امتحانش را دادم خیلی سخت نبود و با یک مطالعه و مرور ایات جز سی براحتی می تونید این درس را نمره قبولی 17 بگیرد... در کل درس سختی نیست و من هیچی نخوندم و با اطلاعات قبیلی رفتم نصف نمره اش را گرفتم... نمونه سوالات ترم پیش در جمله این درس هم هست در حال اماده سازی می باشد و به موقع و زمان خودش در باشگاه و بخش مربوطه درج و حتما اطلاع رسانی می شود

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
02-05-2013, 01:43 PM
ببخشید سوال زیاد میپرسم

من ترم قبل مشرو ط شدم این ترمم 12 واحد برداشتم + این 2 واحد جز 30 قران

من الان 3 واحد امتحان دادم قانون اینه که حداقل باید 5 واحد امتحان بدی تا سیستم قبول کنه

خواستم بدونم اگه این 2 واحد قران امتحان بدم که یعنی کلا میشه 5 واحد امتحان دادم

سیستم قبول میکنه واسم مرخصی تحصیلی نمیزنه یعنی این 2 واحد قران حساب حساب میشه یا نه خواهش میکنم کمکم کنید

بله همین هست و مشکل پیش نمیاد دوست گرامی و این درس قرانی در اختیاری و فرهنگی هست و ج واحد های درس محسوب نمی شود مگر این که شرط قبولی اش هم نمره ی بالای 17 هست
ولی این که سیستم 5 واحد باید امتحان داده باشید را من تا حالا نشنیده بودم می تونید منبع اش را بدید؟؟

روزگار خوش

sal3hi
02-05-2013, 01:55 PM
با سلام
من ترم پیش امتحانش را دادم خیلی سخت نبود و با یک مطالعه و مرور ایات جز سی براحتی می تونید این درس را نمره قبولی 17 بگیرد... در کل درس سختی نیست و من هیچی نخوندم و با اطلاعات قبیلی رفتم نصف نمره اش را گرفتم... نمونه سوالات ترم پیش در جمله این درس هم هست در حال اماده سازی می باشد و به موقع و زمان خودش در باشگاه و بخش مربوطه درج و حتما اطلاع رسانی می شود

موفق باشید

روزگار خوش

ممنون
فقط اينكه من چي بايد بخونم آخه نمي دونم تفسير بخونم يا آيات رو حفظ كنم در ضمن ارزشش رو داره بگيرمش چون مي خوام سال بعد در آزمون ارشد شركت كنم به همين دليل مي خوام معدلم رو بالا ببرم

Borna66
02-05-2013, 02:26 PM
ممنون
فقط اينكه من چي بايد بخونم آخه نمي دونم تفسير بخونم يا آيات رو حفظ كنم در ضمن ارزشش رو داره بگيرمش چون مي خوام سال بعد در آزمون ارشد شركت كنم به همين دليل مي خوام معدلم رو بالا ببرم

باسلام

به نظره من ارزششو داره و شما هم قران می خونی و ثواب می کنی البته هرکسی اعتقادی داره و قابل احترام هست.... شما هم ایه یه جز سی را بخونی اکی هست و به نظره من که ساده وروان هست کلا و فقط باید وقت بزاری..... باور کن به نظره من برای ارشدت هم این درس برکت میاره......البته بازم گفتم بستگی به اعتقاداتت داره

روزگار خوش

sal3hi
02-05-2013, 02:49 PM
باسلام

به نظره من ارزششو داره و شما هم قران می خونی و ثواب می کنی البته هرکسی اعتقادی داره و قابل احترام هست.... شما هم ایه یه جز سی را بخونی اکی هست و به نظره من که ساده وروان هست کلا و فقط باید وقت بزاری..... باور کن به نظره من برای ارشدت هم این درس برکت میاره......البته بازم گفتم بستگی به اعتقاداتت داره

روزگار خوش

ممنون از پاسخ گويي
با شما موافقم ، من والله زياد با نحوه گرفتن امتحان از اين درس آشنايي ندارم همونطور كه گفتم مي خوام معدلم رو براي ارشد بالا ببرم به همين دليل وقتي شنيدم اين درس بر روي معدل تاثير مثبت داره تصميم گرفتم برش دارم از اونجايي كه شما در پست اول همين تاپيك منبع مورد مطالعه این درس، جزء 30 قزآن کریم با ترجمه حضرت آیت الله مشکینی (ره) معرفي كريدن من هم يكمي واحداي زيادي بر داشتم مي خواستم بدونم كه آيات رو بخونم كافيه يا بايد ترجمه و تفسير هم بخونم با هر كسي صحبت مي كنم يه چيز مي گه يكي مي گه ترجمه بخون يكي مي گه آيه بخون يكي مي گه تفسير بخون به همين دليل سر در گم شدم ، شما قبلا اين درس رو خوندي وضعيت من رو مشخص كن
در ضمن يه سوال ديگه داشتم زمان برگزاري امتحان اين درس چطوري اعلام ميشه چون من رفتم بخش نظرسنجي اين درس رو انتخاب كردم ولي جزو ليست واحداي انتخاب شده در اين ترم نديدمش

با تشكر

Borna66
02-05-2013, 03:22 PM
ممنون از پاسخ گويي
با شما موافقم ، من والله زياد با نحوه گرفتن امتحان از اين درس آشنايي ندارم همونطور كه گفتم مي خوام معدلم رو براي ارشد بالا ببرم به همين دليل وقتي شنيدم اين درس بر روي معدل تاثير مثبت داره تصميم گرفتم برش دارم از اونجايي كه شما در پست اول همين تاپيك منبع مورد مطالعه این درس، جزء 30 قزآن کریم با ترجمه حضرت آیت الله مشکینی (ره) معرفي كريدن من هم يكمي واحداي زيادي بر داشتم مي خواستم بدونم كه آيات رو بخونم كافيه يا بايد ترجمه و تفسير هم بخونم با هر كسي صحبت مي كنم يه چيز مي گه يكي مي گه ترجمه بخون يكي مي گه آيه بخون يكي مي گه تفسير بخون به همين دليل سر در گم شدم ، شما قبلا اين درس رو خوندي وضعيت من رو مشخص كن
در ضمن يه سوال ديگه داشتم زمان برگزاري امتحان اين درس چطوري اعلام ميشه چون من رفتم بخش نظرسنجي اين درس رو انتخاب كردم ولي جزو ليست واحداي انتخاب شده در اين ترم نديدمش

با تشكر

با سلامی دیگر

دوست گرامی شما هر قرانی که جز سی ان زیر هر ایه ترجمه ی فارسی دارد بخوانید به نظره من کافی است و تاریخ امتحانش هم معمولا اخرین درس امتحان پیام نوری هست و 30 تا سوال تستی هست و در مورد انتخاب درس هم به این صورت عادی مثل درس های دیگر نیست که به لیست درس هایتان در انتخاب واحد اضافه کنید. به همان طریقی اعلام شده این درس را انتخاب کنید در پایان ترم بطور خودکار این درس رایگان فرهنگی جز درس هایتان اضافه می شود حتی اگر شهریه هم برای این درس در اخر ترم درست می شود.

موفق باشید

روزگار خوش

zangian
02-05-2013, 03:28 PM
میشه بگید ببینم مثلا این درس که 2 واحدی هستش آیا این 2 واحد با کل واحد های اخذ شده جمع میشه یا نه؟

sal3hi
02-05-2013, 04:28 PM
با سلامی دیگر

دوست گرامی شما هر قرانی که جز سی ان زیر هر ایه ترجمه ی فارسی دارد بخوانید به نظره من کافی است و تاریخ امتحانش هم معمولا اخرین درس امتحان پیام نوری هست و 30 تا سوال تستی هست و در مورد انتخاب درس هم به این صورت عادی مثل درس های دیگر نیست که به لیست درس هایتان در انتخاب واحد اضافه کنید. به همان طریقی اعلام شده این درس را انتخاب کنید در پایان ترم بطور خودکار این درس رایگان فرهنگی جز درس هایتان اضافه می شود حتی اگر شهریه هم برای این درس در اخر ترم درست می شود.

موفق باشید

روزگار خوش

ممنون از اينكه به سوالاتم پاسخ داديد
تنها يه در خواست مونده شما در عنوان تاپيك ذكر كردين " دانلود رایگان منبع درس، جزء 30 قزآن کریم دانشگاه پیام نور " لطفا قزآن رو اصلاح كنين

hawre90
02-09-2013, 10:34 PM
سلام
لطفاًاگه کسی نمونه سوال داره بذاره ببینیم چه جوریه
ممنون

Borna66
02-09-2013, 11:16 PM
ممنون از اينكه به سوالاتم پاسخ داديد
تنها يه در خواست مونده شما در عنوان تاپيك ذكر كردين " دانلود رایگان منبع درس، جزء 30 قزآن کریم دانشگاه پیام نور " لطفا قزآن رو اصلاح كنين

خواهش دوست گرامی و از شما هم ممنون هستیم که اعلام نظر کردید و موردی را ذکر کردید که برطرف شده

سلام
لطفاًاگه کسی نمونه سوال داره بذاره ببینیم چه جوریه
ممنون

همان که بارها گفته شده از این درس نمونه سوال اماده شده و به موقع در باشگاه در جای مناسب خود درج و اطلاع رسانی می شود و لطفا شکیبا باشید و عجله نکنید

روزگار خوش

R@H@GOLREZ
03-01-2013, 11:56 PM
قابل دانلود نيست لطفا اصلاح كنيد

Borna66
03-03-2013, 10:05 AM
قابل دانلود نيست لطفا اصلاح كنيد

لینک ها مشکلی ندارد و براحتی از ادرس زیر قابل دریافت هست

لینک دانلود تفسیر جزء 30 قرآن کریم (http://www.pnu-club.com/uploaded/52609_01358416893.zip)

asdxc
07-27-2013, 08:26 PM
اگر نمره کمتر از 17 باشه دو واحد محسوب میشه یا خیر؟
یعنی داوطلب نمره 12 کسب کنه این 2 واحد به جمع واحدهای گذرانده اضافه میشه؟

O M I D
07-27-2013, 08:32 PM
اگر نمره کمتر از 17 باشه دو واحد محسوب میشه یا خیر؟
یعنی داوطلب نمره 12 کسب کنه این 2 واحد به جمع واحدهای گذرانده اضافه میشه؟

نخیر تا نمره بالای 17 کسب نشه نه واحد ب حساب میاد ن نمره تاثیر داره