PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كارنامه دانشپذيران قبول شده در آزمون دانشپذيري سال 90

sama9090
10-14-2012, 04:40 PM
ازكليه عزيزان پذيرفته شده در آزمون دانشپذيري سال 90يا قبل تر خواهش منديم كارنامه خودرا جهت اطلاع دانشپذيران در پروتال به نمايش بگذارند .
باسپاس و تشكر

Borna66
03-13-2013, 01:06 AM
ازكليه عزيزان پذيرفته شده در آزمون دانشپذيري سال 90يا قبل تر خواهش منديم كارنامه خودرا جهت اطلاع دانشپذيران در پروتال به نمايش بگذارند . باسپاس و تشكر با سلام به نظره من قبولی در این ازمون بسیار ساده هست و حتی اگر فرصت کنید کتاب هار ار یکبار روزنامه وار هم بخونید و با مضوعات اشنایی نسبی داشتید براحتی در ازمون ورودی قبول می شود موفق باشید روزگار خوش

hamedrp
03-22-2015, 01:57 AM
با سلام به نظره من قبولی در این ازمون بسیار ساده هست و حتی اگر فرصت کنید کتاب هار ار یکبار روزنامه وار هم بخونید و با مضوعات اشنایی نسبی داشتید براحتی در ازمون ورودی قبول می شود موفق باشید روزگار خوش[/quote]

واقعن راحته ؟؟
من از یکی از دانشگاه پیام نور پرسیدم گفت 90 درصد قبولی داره..
با اینکه دارم کتابشو هم میخونم همش استرس دارم چون قبولی توو این آزمون خیلی برام مهمه ...

hamedrp
03-22-2015, 01:58 AM
با سلام به نظره من قبولی در این ازمون بسیار ساده هست و حتی اگر فرصت کنید کتاب هار ار یکبار روزنامه وار هم بخونید و با مضوعات اشنایی نسبی داشتید براحتی در ازمون ورودی قبول می شود موفق باشید روزگار خوش

واقعن راحته ؟؟
من از یکی از دانشگاه پیام نور پرسیدم گفت 90 درصد قبولی داره..
با اینکه دارم کتابشو هم میخونم همش استرس دارم چون قبولی توو این آزمون خیلی برام مهمه ...