PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز حذف و اضافه نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / نکات مهم حذف و اضافه

sunyboy
10-13-2012, 01:59 PM
دانشجویان می توانند باتوجه به تقویم آموزشی دانشگاه از تاریخ 22/7/91 الی 29/7/91 نسبت به حذف و اضافه اقدام کنند.
زمان حذف اضطراری دانشگاه پیام نور را از تاریخ 18/9/91 الی 24/9/91 اعلام کرد.
دانشجویان برای اطلاع از زمان حذف اضطراری باید به سیستم جامع گلستان مراجعه کنند.

نکات مهم در حذف و اضافه
· حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد
· دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به انتخاب واحد خواهند بود
· دانشجویان بدهکار و کسانی که شهریه خود را واریز نکرده اید نیر قادر به حذف و اضافه می باشند.

نکات راجع به مابه التفاوت شهریه پرداختی در حذف و اضافه
- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فیش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید.
- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود.
از طریق منوی زیر در سایت گلستان اقدام به حذف و اضافه نمایید
:

ثبت نام–> عملیات ثبت نام–> ثبت نام اصلی

حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu-club.com (http://reg.pnu-club.com) امکانپذیر می باشد.

نکته:سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است.

الف –مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته:

حداقل تعداد مجاز ۵ واحد و حداکثر با توجه به معدل معیار به شرح ذیل می باشد. - دانشجویان کارشناسی با معدل کل زیر ۱۲ حداکثر 12 واحد و با معدل بین 12 الی 17 حداکثر 20 واحد و تنها با معدل بالاتر از 17 مجاز به انتخاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. - دانشجویان ترم آخرکارشناسی به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل کل ۱۲ به بالا مجاز به انتخاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. - دانشجویان ترم آخر کارشناسی ناپیوسته به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل کل ۱۲ به بالا مجاز به انتخاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند ب- مقطع کارشناسی ارشد
-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اعم از دروس تخصصی و جبرانی ، اضافی…، حداقل ۵ و حداکثر ۱۴ واحد مجاز به انتخاب می باشند.
- دانشجویان کارشناسی ارشد با معدل کل زیر ۱4 حداکثر 12 واحد و با معدل بالاتر از 14 مجاز به انتخاب حداکثر 1۴ واحد درسی می باشند.
- دانشجویان فقط مجاز به انتخاب یک عنوان درس با پایان نامه می باشند و گرفتن درس روش تحقیق با پایان نامه ممنوع می باشد.
- دانشجویان شیوه آموزش محور می توانند کلیه دروس را تاسقف ۱۴واحد انتخاب نمایند

معدل معیار : براساس آخرین معدل نیمسالی که وضعیت مشغول به تحصیلی (عادی ) و دارای حداقل تعداد واحد مجاز با احتساب دروس مردودی محاسبه می شود.
قابل توجه ورودی های سال ۹۱ : حداکثر تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ۱۷ واحد و کارشناسی ارشد ۱۴ واحد و حداقل واحد انتخابی ۵ واحد می باشد

نکته: درس«حفظ جزء30 قرآن كريم» معادل دو واحد درسي فرهنگي بدون شهريه و با تأثير مثبت در معدل كل و مازاد بر سقف انتخاب واحد را در زمان حذف و اضافه انتخاب نمائيد.

انواع خطاهای ممکن در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است
دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید

.

سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است
این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند

Bahar1988
10-13-2012, 02:58 PM
با سلام

من دانشجوی ترم 3 رشته مدیریت بازرگانی (فراگیر)هستم سوالی داشتم ممنون میشم هرچی سریعتر جواب بدهید
ترم پیش اقتصاد خرد را برداشتم و این ترم اقتصاد کلان و مدیریت بازاریابی را برداشتم قبل حدف واضافه مدیریت بازاریابی را خودخوان برداشتم اما الان هم خودخوان هست هم عادی آیا این درس انقدر سخت هست که عادی برداشت؟:169:
کتاب طلایی کمکی هم گرفته ام اما میترسم نرسم بخونم ، ساعت اجرای کلاس هم از 8 تا 10صبح میباشد سخت میباشد.
ممنون میشوم زودتر پاسخ دهید تا قبل حدف و اضافه.:42:

Borna66
10-13-2012, 03:38 PM
با سلام

من دانشجوی ترم 3 رشته مدیریت بازرگانی (فراگیر)هستم سوالی داشتم ممنون میشم هرچی سریعتر جواب بدهید
ترم پیش اقتصاد خرد را برداشتم و این ترم اقتصاد کلان و مدیریت بازاریابی را برداشتم قبل حدف واضافه مدیریت بازاریابی را خودخوان برداشتم اما الان هم خودخوان هست هم عادی آیا این درس انقدر سخت هست که عادی برداشت؟:169:
کتاب طلایی کمکی هم گرفته ام اما میترسم نرسم بخونم ، ساعت اجرای کلاس هم از 8 تا 10صبح میباشد سخت میباشد.
ممنون میشوم زودتر پاسخ دهید تا قبل حدف و اضافه.:42:
با سلام
دوست گرامی به نظره من اگر این دروس را بصورت عادی بردارید و اخذ کنید راحت می تونید پاس کنید و بهتر هست چون حداقل میان ترم و این یک امتیاز ویژه ی هست نسبت به حالت خودخوان

موفق باشید

روزگار خوش

joOdii
10-14-2012, 04:39 PM
سلام من ترم اول هستم و درس روش تحقیق و ارزشیابی رو برداشتم
این در حالیه که من پژوهش محور هستم و ترم آخر باید پایان نامه ارائه بدم
با توجه به مطلبی که شما گفتین :
- دانشجویان (http://pnu-club.com) فقط مجاز به انتخاب یک عنوان درس با پایان نامه (http://pnu-club.com) می باشند و گرفتن درس روش تحقیق با پایان نامه (http://pnu-club.com) ممنوع می باشد.
باید حذف کنم این درس رو یا نه؟

elham.o
10-14-2012, 07:56 PM
سلام
من الهام هستم و براي ارشد فراگير مديريت it ثبت نام کردم اما متاسفانه هيچ کدوم از اسانيد منبغ درستي براي کنکور مغرفي نکردن از قبو لي هاي پارسال خواهش مي کنم راهنماييم کنند

f.ka
10-14-2012, 08:25 PM
سلام دوستان
من همه همکلاسی هایم در ترم های قبل تنظیم خانواده را برداشته اند و من الان ترم 7 هستم و ترم دیگر ترم آخر است آیا می توانم این ترم بردارم؟

samaneh 66
10-14-2012, 11:50 PM
م ارشد جغریا برنامه ریزی شهری هستم ورودی جدیدم برا نتخا واحدم هم ری و داشت تو درساش هم اصفهان
حاا من اصفهانو وردارم باید برم اصفهان امتحان بدم؟
یکی جواب بده تا حذف و اضافه تموم نشده مرسی:161:

موفقیت.
10-15-2012, 10:23 AM
سلام. من ورودی 91 رشته روان شناسی هستم.در ضمن کاردانی آموزش زبان انگلیسی هم دارم.و از دانشگاه درخواست معادل سازی دروس رو کردم.اما شنیدم که ممکنه اصلا هیچ کدوم از واحد هایی قبلا گذروندم رو قبول نکنند. و یه سوال دیگه اینکه آیا جواب معادل سازی تا قبل از اتمام وقت حذف و اضافه میاد؟

Borna66
10-15-2012, 08:05 PM
سلام دوستان
من همه همکلاسی هایم در ترم های قبل تنظیم خانواده را برداشته اند و من الان ترم 7 هستم و ترم دیگر ترم آخر است آیا می توانم این ترم بردارم؟

با سلام

بله از این ترم این درس تنظیم خانواده فقط در ترم اخر هر دانشجو قابل اخذ می باشد و می توانید بر دارید وگرنه در صورت اخذ خودبه حخود حذف می شود

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
10-15-2012, 08:06 PM
سلام
من الهام هستم و براي ارشد فراگير مديريت it ثبت نام کردم اما متاسفانه هيچ کدوم از اسانيد منبغ درستي براي کنکور مغرفي نکردن از قبو لي هاي پارسال خواهش مي کنم راهنماييم کنند

با سلام

دوست گرامی به بخش زیر مراجعه کنید اطلاعات کاملی در این زمینه ارایه شده است

فن آوری اطلاعات ( IT ) (http://www.pnu-club.com/pnu.5.html)

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
10-15-2012, 08:07 PM
سلام من ترم اول هستم و درس روش تحقیق و ارزشیابی رو برداشتم
این در حالیه که من پژوهش محور هستم و ترم آخر باید پایان نامه ارائه بدم
با توجه به مطلبی که شما گفتین :
- دانشجویان (http://pnu-club.com) فقط مجاز به انتخاب یک عنوان درس با پایان نامه (http://pnu-club.com) می باشند و گرفتن درس روش تحقیق با پایان نامه (http://pnu-club.com) ممنوع می باشد.
باید حذف کنم این درس رو یا نه؟

با سلام

دوست گرامی به همین صورت هست اخذ این دو درس در یک ترم برای شما مجاز نیست

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
10-15-2012, 08:09 PM
سلام. من ورودی 91 رشته روان شناسی هستم.در ضمن کاردانی آموزش زبان انگلیسی هم دارم.و از دانشگاه درخواست معادل سازی دروس رو کردم.اما شنیدم که ممکنه اصلا هیچ کدوم از واحد هایی قبلا گذروندم رو قبول نکنند. و یه سوال دیگه اینکه آیا جواب معادل سازی تا قبل از اتمام وقت حذف و اضافه میاد؟

با سلام

خیر دوست گرامی . نتیجه معادل سازی ها حداقل دو ترمی طول می شود و کاری هم نمیشه کرد متاسفانه

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
10-15-2012, 08:10 PM
م ارشد جغریا برنامه ریزی شهری هستم ورودی جدیدم برا نتخا واحدم هم ری و داشت تو درساش هم اصفهان

با سلام

بله دوست گرامی شما هر مرکزی که درس را اخذ می کنید همان مرکز باید امتحاناتش را باید بدید

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
10-15-2012, 08:19 PM

با سلام

بله دوست گرامی شما هر مرکزی که درس را اخذ می کنید همان مرکز باید امتحاناتش را باید بدید

موفق باشید
روزگار خوش

hamid.nsi
10-17-2012, 09:55 AM
سلام من ترم اخر هستم و21 واحد برداشتم ورودی 86 هستم حالا از دانشگاه زنگ زدن چون معدل کلت با احتساب مردودی زیر 12 هست با ید تو دو تا ترم درسها رو برداری گفتن بخشنامه جدید هست من حالا باید چیکار کنم؟

Borna66
10-17-2012, 01:36 PM
سلام من ترم اخر هستم و21 واحد برداشتم ورودی 86 هستم حالا از دانشگاه زنگ زدن چون معدل کلت با احتساب مردودی زیر 12 هست با ید تو دو تا ترم درسها رو برداری گفتن بخشنامه جدید هست من حالا باید چیکار کنم؟

با سلام
بله متاسفانه خیلی ها با این مشکل برخودند و در ترم اخر با وجود که می تونند در ظاهر 24 واحد اخذ و پاس کنند ولی با این قانون مسخره معدل کل با احتساب نمرات مردودی نمی تونند بیش از 20 واحد برداشت و نمیشه کاری کرد و مجبور هستید همین کار را بکنید

موفق باشید

روزگار خوش

مهدی شکیبا
10-26-2012, 12:23 PM
سلام .من ترم اول کارشناسی ارشد هستم .ایا درست است که می گویند در ترم اول نمی شود حذف و اضافه کرد؟
(سیستم گلستان اجازه حذف و اضافه به من نداده است).

saeidking
10-27-2012, 04:14 PM
سلام .من ترم اول کارشناسی ارشد هستم .ایا درست است که می گویند در ترم اول نمی شود حذف و اضافه کرد؟
(سیستم گلستان اجازه حذف و اضافه به من نداده است).

سلام,احتمالا سقف یا کف واحد رو رعایت نکردین.البته قانونی در این باره نیست,اما خب ترم اولی ها نمیتونن هر واحدی رو خواستن بگیرن,بلاخره پیشنیازی هست,معمولا ترم اول باید طبق برنامه ترمی باید پیش رفت,اما میتونید درسی رو حذف کنید,به شرط اینکه کمتر از مقدار مجاز نشه درساتون

FIAN
01-01-2013, 11:04 AM
سلام من ترم اولی هستم!تاریخ حذف اضطراری گذشته من چجوری میتونم این درسارو حذف کنم؟ا:42:

Borna66
01-01-2013, 02:13 PM
سلام من ترم اولی هستم!تاریخ حذف اضطراری گذشته من چجوری میتونم این درسارو حذف کنم؟ا:42:

با سلام

دوست گرامی با نرفتن در سر جلسه امتحان اون درس که می خواهید حذف اضطراری کنید بطور خودکار این کار صورت می گیرد و نمره صفر هم درنظر گرفته نمی شود برای ان درس و در واقع این یکی از معدود قانون های مفید پیام نوری هست که دست دانشجویان را باز گذاشته در این زمینه که اگر دانشجویان بنا به هر دلیل مشکل داشتند و امکان حضور در امتحان درسی را نداشتند به این صورت که با عدم حضور در جلسه امتحان پایان ترم اش، ان درس را حذف کنند در ان ترم

روزگار خوش