PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدف شما از فعالیت و پست گزاری در انجمن چیست ؟

fr.chemi3t
10-09-2012, 02:29 PM
سلام به کاربران و دوستان و مدیران گرامی باشگاه

هدف شما از فعالیت و پست گزاری در انجمن چیست ؟

هدف تالار های گفتگو در فضای مجازی چیست ؟

ایا شما تا به الان فروم های محتلفی عضو بودید؟

و خیلی هم فعالیت کردید و پست های بسیاری از خود بر جای گذاشتید ؟

هدف اصلی شما از عضویت در فروم های مجازی از جمله سایت فعلی در چیست ؟

به نظرتون این همه فعالیت و مدیریت در یک انجمن و ایجاد پست های بسیار اخرش چه چیزی اتفاق می افته ؟

به نظرتون در مورد فعالیت در فروم های مجازی و قبول مدیریت و اداره یک تالار چیست ؟

به نظرتون ایا به اهداف خودتون در انجمن فعلی و یا کلا در نت رسیده اید ؟

و ایا قبول مدیریت یک تالار و یک بخش از یک تالار گفتگو میتونه در زندگانی در دنیای واقعیت اثر بزاره ؟

یعنی مدیریت و اداره کردن رو در دنیای واقعیت یاد بگیریم ؟

و اینکه نظرتون چیه هست در مورد این موضوع

امیدوارم با دقت نظر داشته باشیم و واقعیت رو بگیم و شعار رو هرگز مطرح نکنیم

و اینک نظر خوب شما ....

باتشکر
:72:

negar92
10-09-2012, 03:00 PM

سلام شیمیت :39:

من ؟! من کلا بی هدفم :39:
اما گذشته از شوخی میخوام اطلاعاتی که میدونم و رو با بقیه هم اشتراک بذارم تا بقیه هم استفاده کنند ... فعالیت میکنم چون واقعا حس میکنم مفید وافع شده

بیشتر برای اشنایی بچه هاست در دنیای مجازی که بتونند تو سرتاسر ایران دوست پیدا کنند عین من خودت علامت سوال تانی و بقیه و بالا بردن اطلاعاتشونه ، تا بتونیم پر بار و با تجربه باشیم نه فقط برای وقت پر کنی و سرگرمی

اره خیلی اما از اونهایی که فقط هدفشون سرگرمی بود خارج شدم چون بی هدف بود ، فقط فروم هایی میرم که دانشجویی باشه و متناسب با رشته ام

اره خیلی اما چون سرگرمی بود کسی علاقه ای به زبان نشون نداد من هم خارج شدم ، فقط انجمن هایی میرم که سطح علمی رو بالا ببره

اینجا اول واسه نمونه سوال اومدم اما کم کم کل کل با بچه ها خوب بود ، بعد با توجه رشتم فعالیتمو شروع کردم

به نظرتون این همه فعالیت و مدیریت در یک انجمن و ایجاد پست های بسیار اخرش چه چیزی اتفاق می افته ؟

اینجایمم که بتونیم بقیه بچه ها از اطلاعاتی که ما داریم استفاده کنند ، اینکه اخرش چی میشه شاید جوابی نداشته باشم اما میدونم اگه نباشم ارسالاتم هستند برای بچه ها که بتونند استفاده کنند
به نظرتون در مورد فعالیت در فروم های مجازی و قبول مدیریت و اداره یک تالار چیست ؟

بیشتر سوالات فقط یه جواب داره اما قبولی مدیریت چون هدفت معلومه که میخوای مدیر بشی

اره اما باز هم باید اطلاعاتمونو بالا ببریم

و ایا قبول مدیریت یک تالار و یک بخش از یک تالار گفتگو میتونه در زندگانی در دنیای واقعیت اثر بزاره ؟

تو دنیای واقعی از نطر دانش و علم اره اما بقیه نه ...

نه دیگه تا اون حد واسه من که نه نداره چون از زمین تا اسمون مدیریت زندگی تا مدیریت یه بخش با 50 تا موضوع فرق داره

مرسی پرسیدی سوالات جالبی بود عزیزم

و اینک نظر خوب شما ....

باتشکر

شیمیست :46: مرسی گلم از سوالاتت

fr.chemi3t
10-09-2012, 03:37 PM
تا تواني به جهان خدمت محتاجان كن

...................................... به دمي، يا درمي، يا قدمي، يا قلمي

alamatesoall
10-09-2012, 04:09 PM

عرض سلام و خسته نباشید به شما و همه دوستان

من کلا از فعالیت خوشم میاد نمیتونم یه جا آروم بگیرم:39: و چون از یک نواختی بدم میاد همه جا سرک میکشم و هر جایی مطلب ارسال میکنم:39:

خیلی عالیه من خوشم میاد در هر صورت اینم یه نوع تبادل اطلاعات و برقراری ارتباط بین اشخاص مختلف هستش مخصوصا وقتی میخوای با روحیات مختلفی آشنا بشی

بـــــله، فقط در حد عضویت

نه فعلا فقط اینجا فعالیت های درخشانی داشتم (شاید بعدها یه جا دیگه فعالیتم رو شروع کردم ولی قول میدم به شما هم سر بزنم):59: :39:

بودن در اینجا حسنش اینه که از اخبار دقیق پیام نور اطلاع داری خودم شدم منبع اخبار پیام نور بین دوستان و آشناهام:39: هر کی هر سوالی داشته باشه به من مراجعه میکنه تا بحال هر سوالی پرسیدن قبلا اینجا خونده بودم و ازش اطلاع داشتم یا اینکه هر وقت مراجعه کردم جواب رو همینجا پیدا کردم

اتفاقش رو بعدها متوجه میشید شاید الان هیچ کدوم از مطالب علمی واسه خیلی از شماها ارزشی نداشته باشن و همه دنبال موضوعات تفریحی و سرگرمی باشین ولی سال آخر تحصیل که مجبور بشین پایان نامه رو ارائه بدین خواه ناخواه میگردین دنبال مسائل علمی مربوط به رشته خودتون حالا فکرشو بکنید که تمام این مسائلی که شما دنبالشین همون جایی باشه که شما مدتها توی سایتش عضو بودین ولی از اونا اطلاعی نداشتین اون وقته که از خوشحالی سر از پا نمیشناسین :238:

تالار هر کسی عین بچه خود آدم میمونه :39:همین که بدونی این بخش مربوط به خودته و اوضاع نابسامانش رو خودت داری مرتب میکنی و اون رو تبدیل به یه بخش خوب و مفید میکنی حسابی سر کیف میای شما رو نمیدونم ولی من اینجوریم آباد کردن یه جای بی سروسامون حسابی سرحالم میکنه:39:

هدف اصلی من توی دنیای مجازی و یا انجمن فعلی نیستش اینجا محلی واسه پر کردن وقت فراغتم هستش و بس

گمون نکنم ربطی به زندگی شخصی طرف داشته باشه

شاید مدیرت توی زندگی شخصی تاثیر داشته باشه روی دنیای مجازی ولی برعکس این موضوع از نظر من غیر ممکنه

و اینک نظر خوب شما ....
بی شیله پیله و بدون هیچ شعاری رک و راست و صریح هر چی بوده گفتم:238:

باتشکر

خواهش میشه قابلی نداشت:39:
(سوالات خیلی جالبی بود ممنون):72:

Redboy64
10-16-2012, 04:13 PM
سلام اول تشکر میکنم از شیمیست عزیز بابت این نظرسنجی
میریم سراغ جواب دادن به سوالات

عرض سلام وادب
هدف من یکی ارتقاء سطح علمی و مدیریتی خودم و کمک به قشر پیام نوریههدف تالار های گفتگو در فضای مجازی چیست ؟
ایجاد ارتباط و اشنایی با اقشار و فرهنگهای مختلف
خیر از ابتدای حضورم در نت به این باشگاه اومدم و بهش وفادارم
بله شاید یکی از 4 ارسال کننده اول باشگاه باشم
همون جواب سوال اولم
اتفاق خاصی نمیفته فقط دوست دارم با این کار کاربر بیشتری جذب باشگاه کنم تا زمینه پیشرفت بیشتررو برای باشگاه فراهم کنم

خیلی خوبه هم سرگرم کننده ستو هم حس مدیریت رو در انسان بالاتر میبره
نه هنوز من اهداف والاتری در این انجمن دارم و رسیدن بهشون تلاش بیشتری خواهم کرد
بله بی تاثیر نیست
مدیریت تو انجمنها میتونه ی پیش زمینه باشه
عرض کردم تو جوابهای بالا
انشاله که همینطوره
و اینک نظر خوب شما ....
از همه دوستان میخوام که با فعالیت در اینگونه انجمنها بخصوص همین انجمن بتونن این حس خوب کمک به دیگران (امور جمع اوری و ارسال مطالب علمی فرهنگی و.....)رو تجربه کنن
با ارزوی بهترینها امید

tanha545
01-29-2013, 09:01 AM
به همه سوالا جواب بدم من هدفم اشنای با سایر همه رشته هام و پیام نوری های بامعرفته مشکلی هست:45: