PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد انتخاب رشته ارشد

aahmadii
10-08-2012, 12:06 AM
سلام
هرچی گشتم جای مناسبی برای این تاپیک پیدا نکردم
من امسال میخوام ارشد فراگیر ثبت نام کنم
نوشته تا 20 رشته میشه انتخاب کرد!
میخوام بدونم چه رشته هایی رو با توجه به اینکه لیسانس کامپیوتر دارم میتونم انتخاب کنم!
ممنون از بابت راهنمایی

aahmadii
10-13-2012, 02:00 PM
کسی نبود راهنمایی کنه

Borna66
10-13-2012, 03:49 PM
سلام
هرچی گشتم جای مناسبی برای این تاپیک پیدا نکردم
من امسال میخوام ارشد فراگیر ثبت نام کنم
نوشته تا 20 رشته میشه انتخاب کرد!
میخوام بدونم چه رشته هایی رو با توجه به اینکه لیسانس کامپیوتر دارم میتونم انتخاب کنم!
ممنون از بابت راهنمایی

کسی نبود راهنمایی کنه

باسلام

شما کلیه رشته های فنی و مهدندسی و علوم پایه را می تونید انتخاب کنید چون رشته ی نرم افزار جز رشته های مادر هستید

موفق باشید
روزگار خوش

aahmadii
10-13-2012, 03:58 PM
باسلام

شما کلیه رشته های فنی و مهدندسی و علوم پایه را می تونید انتخاب کنید چون رشته ی نرم افزار جز رشته های مادر هستید

موفق باشید
روزگار خوش

ممنون
نمیشه دو گرایش انتخاب کنم؟
مثلا نرم افزار بزنم و it؟ و دو رشته شرکت کنم؟
امتحانش همزمانه؟ اگه بخوام دو رشته شرکت کنم چطوره؟
بعد این که پذیرش بهمن و مهر سال دیگه داره به چه صورته؟ من الان درسم تموم شده و دفترچه خدمت هم پست کردم و اعزامم سال دیگه اس
میتونم هم بهمن رو انتخاب کنم هم مهر؟ یا فقط بهمن یا فقط مهر؟
ممنون

Borna66
10-13-2012, 04:16 PM
ممنون
نمیشه دو گرایش انتخاب کنم؟
مثلا نرم افزار بزنم و it؟ و دو رشته شرکت کنم؟
امتحانش همزمانه؟ اگه بخوام دو رشته شرکت کنم چطوره؟
بعد این که پذیرش بهمن و مهر سال دیگه داره به چه صورته؟ من الان درسم تموم شده و دفترچه خدمت هم پست کردم و اعزامم سال دیگه اس
میتونم هم بهمن رو انتخاب کنم هم مهر؟ یا فقط بهمن یا فقط مهر؟
ممنون
با سلامی دیگر
تا اون جایی که من خبر دارم بدین صورت هست
در هر گرایش یک رشته یا چند رشته مربوطش به خودش می تونید شرکت کنید.

البته می تونید در همان گرایش خودتون یعنی کامپیوتر تمام رشته هایشان را انتخاب کنید بطور همزمان مثل هوش مصنوعی و معماری و .... و بطور همزمان امتحان بدید یا گرایش ای تی در تمام رشته هایش مثل تجارت الکترونیک و مهندسی فناوری اطلاعات و شبکه و..... بطور همزمان شرکت کنید
بطور همزمان نمیشه از یک گرایش در دو رشته شرکت کنید مثل ای تی و کامپیوتر ...

و یا مثلا می تونید توی یکی از رشته های اتی و یکی از رشته های مدیریت همزمان شرکت کنید

نه فقط بهمن را می تونید شرکت کنید و اگر انشاالله قبول شدید می تونید از نظام وظیفه مرخصی تحصیلی بگیرید

موفق باشید
روزگار خوش

vafa-holy
09-27-2013, 05:13 PM
سلام دوستان
من فارغ التحصیل نرم افزار کامپیوتر هستم و می خوام ارشد فراگیر رو رشته مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کنم؟میشه و اگه میشه کدوم گرایشش بازار کار بهتری داره؟4 تا گرایش هاش:
1-کسب کار الکترونیک
2-مدیریت سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته
3-مدیریت دانش
4-مدیریت منابع اطلاعاتی

Borna66
09-29-2013, 01:10 PM
سلام دوستان
من فارغ التحصیل نرم افزار کامپیوتر هستم و می خوام ارشد فراگیر رو رشته مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کنم؟میشه و اگه میشه کدوم گرایشش بازار کار بهتری داره؟4 تا گرایش هاش:
1-کسب کار الکترونیک
2-مدیریت سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته
3-مدیریت دانش
4-مدیریت منابع اطلاعاتی

با سلام
بله میشه دوست گرامی و خودم همین کار را کردم و شما کسب و کار الکترونیک را ادامه بدهید بهتر و بازار کارش بهتر و مناسب تر هست که البته بستگی به تواناهی ها و همت و تلاش خودتون هم دارد

موفق باشید

روزگار خوش

zahra_ibr
10-07-2013, 01:37 PM
سلام من رشتم مامایی هست والان می خوام ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی رو شرکت کنم دانشگاه پیام نور فراگیر/ خواهش میکنم کمکم کنید چه منابعی رو بخونم ؟ ممنون