PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علایم علاقه مندی دختران به پسران

Borna66
06-02-2009, 05:44 PM
شـنيدن جواب رد از طـرف يـک زن بـراي مـردان اصـلا" مسئله خوشايندی نمی باشد. هيچ چيـز بـه انـدازه اينكه زن روياهايتان تقاضای ازدواج شمـا را نـپـذيـرد، براييـتـان گـران تـمـام نـمی شود. پـيـش خـود تـصـور ميكرديد كه او به شما علاقه مند است ولی احتمالا" برداشتتان از علایم علاقمندی او اشتباه بوده است.
از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علايق رومانتيک خود بصورتی زيركانه و پيچيده عمل ميكنند(مگراينكه طرف مقابلشان خوش تيپ و پول دار باشد آنجوريكه خودشان اظهار می كنند) و اكثر آنها جواب های ضـد و نقيضی ميـدهـند چون خودشان مطمئن نيستند كه چـه چيزی در سرشان ميگذرد.
بنابراين آنچه كه اغلب آقايان به دنبالش هستند، يک سری علایم و نشانه هايی اسـت كه بوسيله آنها متوجه علاقمندی حقيقی طرف مقابلشان شوند.

در زير برخـی از نـشـانه هـای كـه می تـواند نـشانه علاقمندی يک زن باشد را مشاهده می كنيد :

Borna66
او همگام با شما است

ناگهان متوجه می شويد كه او همه جا حضور دارد. او "بطور اتفاقی" هر كجا شما هستيد پيدايش می شود، يا در راه روی محل كارتان مرتب جلوی شما قدم ميزند، يا "تصادفی" به شما برخورد می كند، يا در ميهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

آنچه كه او انجام ميدهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای اين اسـت كه خود را در موقعيتی قرار دهد تا شما "قدم اول" را برداريد. مسئله اينـجا اسـت كــه بـسـيـاری از مردان نسبت به اين عمل زنان بی توجه هستند و به همين دليـل بسياری از فرصت ها را از دست می دهند. مردان مستقيم عمل می كنند، زنان غير مستقيم. بنابرايـن اگر زنـی مكررا" شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اينكه او اينكار را عمدا" انـجام می دهد زياد است.

Borna66
او حركاتی بخصوص انجام مي دهد

يک جمله قديمی می گويد:"جسم دروغ نمی گويد." طبيعت بشر را جوری برنامه ريزی نموده كه هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتيـار شـروع بـه انـجام يـک سـری حركات جسمانی مشخص ميكند. اين اعمال غير شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چيزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس كردن، متغير است.

در اينجا برخي از علایم زبان جسمانی را مشاهده می كنيد:

° اشاره نمودن در جهت شما با پاها يا شانه ها
° خم شدن به طرف شما هنگام صحبت
° بازی كردن با مو و دست كشيدن لای موها
° نوازش كردن جواهرات ( مانند گوشواره ) و لمس نمودن دسته عينک
° چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
° تقليد از حركات شما ( مثلا" اگر دست خود را روی ميز بگذاريد او هم همين كار را می كند.)
° لبخند زدن هنگاميكه شما او را برانداز می كنيد.

Borna66
او هيچگاه برای شما سرش شلوغ نيست

اين اصلی ترين قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابـطـه و بـيرون رفتن با شما داشته باشد، هميشه خودش را در دسترس قرار ميدهد. يـعنـی او يـک شـمـاره تلفن كاری يا آدرس ايميل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن يا ايـميـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذيرفت - و اگر او در روزی كه شما تعيـين كرده ايد وقت نداشت، چيزی شبيـه اين خواهد گفت: "خوب، اين پنجشنبه نميتونم، اما اگر اشكال نداره بندازيم برای پنجشنبه ديگه، باشه؟ "

شـمـا هـرگـز از يـک زن عـلاقـمـند چـنين جملاتی را نخواهيد شنيد: " الان واقـعـا" سـرم شلوغه"، يا "بذار بينم وقت دارم"، يا "نميدونم بتونم بيام يا نه"

Borna66
او در مورد شما كنجكاو است

زنی كه به شما علاقمند است دوست دارد همه چيزتان را بداند ( تا بتواند در اين مـورد با دوستان دخترش صحبت كند). او درمورد خانواده،پيشينه،سليقه غذايی، موسيقی، فيلم و مسایل گوناگون شما پرسش خواهد كرد. انگيزه اصلی او اين اسـت كـه عـلايـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علايق مشــتـرک بــا شما نموده و پـيـوسـتـگـی بيشتری با شما ايجاد كند- اگر از قايق سواری خوشتان نمی آيد، او نيز ناگهان از اين كار متنفر می شود..

ادامه دارد....

Borna66
او وضعيت مالی شما را می سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنيه مالی همسر آينده خود را مورد سنجش قرار دهد. سوالاتی مانند: "كجا زندگی ميكنی؟"، "چه ماشينی داری؟" و "شغلت چيه؟" مـيتواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ اين سوالات مطابق با "استانداردهای" او باشــد، علایم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

Borna66
06-02-2009, 05:45 PM
او در مورد آينده صحبت می كند

يک زن علاقمند هميشه دوست دارد در مورد نقشه های آينده و كارهايی كه ميتوانيد با هم انجام دهيد اشتياق نشـان مـی دهد. درواقع او اغلب چيزی شـبـيـه ايـن ميـگـويـد: "وای... تـو هـم از بـوليـنگ خوشت مياد؟ بايد يه بار با هم بريم بازی كنيم." اگر او چنين عمل نمود، شک نكنيد كه دوست دارد ازش بخواهيد با شما بيرون برود.

Borna66
او بيقراری و بی تابی ميكند

اگر او واقعا" علاقمند باشد، همانند يک گربه دور و بر شما دستپاچه و بيقرار خواهد بود، بخصوص هنگاميكه شما نتوانيد متوجه علایم اشتياق او شويد. البته ممكن است كه ذاتا" يك شخص خجالتی نرمال باشد - اگر او فقط پيش شما بی قراری ميكند، احتمالا در سرش فكر ازدواج دارد.

Borna66
و نسبت به زنان ديگر، حسادت می ورزد

يک زن سعی می كـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند يک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ كند. بنابراين اگر در حـال جوک گفـتن بـرای زنـان ديـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز كردن او شـديـد، بـدانـيد كـه او انـتظار دارد برايش بيشتر از يک دوست باشيد.

نشانه های فوق ممكن است لزوما" دليل بر علاقـمـندی يک زن نمی بـاشد چـون بـرخـی از زنان كلا" با ديگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زيـادی از ايـن عـلایم را در فـردی مشاهده نموديد ميتوانيد به خود اميدواری دهيد و به دلتان صابون بزنيد.

sunyboy
06-02-2009, 06:37 PM
ممنون جالب بود:1:

اقاقی
10-03-2009, 01:25 PM
علایم علاقه مندی پسرا ن به دخترانم بزارین ممنون

Silence
10-03-2009, 01:40 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgچی بگم !
ما رو شست پهن کرد گذاشت تو آفتاب خشک شیم !
هر جور راحته http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

l3_rang
10-03-2009, 03:19 PM
يه علايمي رو هم بگين كه تو دنياي مجازي صدق كنه:1:

donya88
10-04-2009, 02:53 PM
خيلي نگران نباش الان مي گم ( دنياي مجازي )

البته اين فرقي نمي كنه در جنسيت . فكر كنم همه اينطوري باشن

مثلا اگر هر دو عضو اين باشگاه باشن ردش مي گيره كجاهاس . چه موقعها مي اد و جواب دادن و خلاصه ........... تازه ايميل و اين چيزاهم هست . عكس و ....هي براش ميفرسته ....
گفتم كه در جنسيت فرقي فكر نكنم داشته باشه.
يك چيز خنده دار كه ادم از اين پشت كامپيوتر نديده چطوري عاشق ميشه برا من مرموز . اما اينا همش يك سرگرمي . منظورم دنياي مجازي

خوب حالا مي رسيم به اقا طه كه واقعا هيچي را جا نگذاشت .
در مورد اقايون هم با تجربه ي شخص خودم فكر كنم اگر طرف مقابلشون را دوست داشته باشن موقع صحبت كردن در ابتدا دست و پاهاشون ميلرزه ( از اشخاص خجا لتي فاكتور مي گيرم ).
اگرم تو دانشگاه باشه رد كلاسا دختر را ميزنه از كلاس خودش مي گذره پشت شيشه منتظر مي شينه .....خيلي چيزا هست كه فكر كنم شما ها بهتر از من بدونيد اينا كه گفتم فقط 2 مورد از چندين موارد بود . راستي يك چيز مهم اين كه تو كلاس سعي ميكنه كنار دختر بشينه . از نظر نگاه كردنم كه نگو دوتا چشم داشت دو تا ديگه هم قرض ميكنه ........خلا صه اقايون وقتي به خانومي علا قه داشته باشن خيلي مزاحمش ميشن . بعضي مو قعها هم خانوم كلا فه ميشه و ناخواسته ميگه نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ه .................................................. ...
(توجه :اينا را از باب اينكه بالاخره چنتا پيرهني بيشتر از شما پاره كردم و بزرگترم گفتما وگر نه خدايي نكرده ....)

فرناز
10-04-2009, 04:02 PM
واااااااااااااااااااااااا ااااااا
دنيا جون آقايون؟
فكر كنم اينا مال قبل بود الان برعكس شده ها!!!
پسرا ديگه دنبال دختري نميرن كلي ناز ميكنن دخترا بايد برن دنبالشون:110:
(البته عمرا)

فرناز
10-04-2009, 04:09 PM
آقا طه كاملا موافقم
خيلي خوب و كامل گفتين دخترا خودشون به اين خوبي خودشون رو نميشناسن:110:

donya88
10-04-2009, 06:29 PM
فرناز جون اره درست ميگي اما منظور من برا اقايوني كه واقعا عاشق ميشن و تو دام ميفتن . اينطوري هم نگو يهو يي لوس ميشن فكر مي كنن خبري هست .

فرناز
10-05-2009, 09:45 AM
نه بابا خبري نيست من كه از اولم گفتم عمرا :110:

فرناز88
01-30-2010, 02:39 PM
مرسی جالب بود
ولی فکر نمی کنم تا این حد دیگه خانوما تابلو باشن.
علاقه ی یک پسر به دختر زودتر مشخص میشه چون یه کارایی میکنن که ... به قول مامان بزرگ ها از ده فرسخی داد میزنه که طفلکی عاشق شده .:17: