PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامانه الکترونیکی پیام نور

mahsa_mt2005
10-05-2012, 01:46 PM
سلام. من دانشجوی جدید مجازی هستم. کسی میتونه راجع بهش بهم اطلاع بده؟1) الان وسط مهر هستیم ولی هنوز برنامه های کلاسی رو ندادن. 2) سوال دیگه این که درسهای این ترم من خود خوان هستند. یعنی خودم کتاب بگیرم بخونم؟3) موقع انتخاب واحد یک سری از درسها خود خوان بود بقیه عادی منظور از عادی چیه؟ مگه مجازی نیست و مگه نباید از طریق سایت درسها رو دریافت کنم؟ این ایمیل منه لطفا یکی بهم ایمیل بده باز هم سوال دارم. مرسی:lilac_m84@yahoo.com

Borna66
10-05-2012, 02:20 PM
سلام. من دانشجوی جدید مجازی هستم. کسی میتونه راجع بهش بهم اطلاع بده؟1) الان وسط مهر هستیم ولی هنوز برنامه های کلاسی رو ندادن. 2) سوال دیگه این که درسهای این ترم من خود خوان هستند. یعنی خودم کتاب بگیرم بخونم؟3) موقع انتخاب واحد یک سری از درسها خود خوان بود بقیه عادی منظور از عادی چیه؟ مگه مجازی نیست و مگه نباید از طریق سایت درسها رو دریافت کنم؟ این ایمیل منه لطفا یکی بهم ایمیل بده باز هم سوال دارم. مرسی:lilac_m84@yahoo.com

با سلام

دوست گرامی منظور این هست خودخوان همین که خودتون کتاب بگیرید و بخونید و نهایتا امتحان بدید و منظور از دروس که بصورت عادی ارایه می شود یعنی اینکه کلاسی برایش برگزار خواهد شد یا بصورت حضوری یا مجازی و این که میگویند مجازی هستند هنوز دقیقا اونطوری که شما فکر می کنید مجازی و اینترنتی و سایتی نیست
موفق باشید
روزگار خوش