PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیرین کاری در برنامه کلاسی

Mortezaacc
09-27-2012, 06:19 PM
نمی دونم چی بگم! واقعا متاسفم
آخه چرا دارن همچین بلایی رو سر ما در میارن. مکه ما چه گناهی کردیم!
دانشگاه پیام نور واحد شهر جدید پردیس ( به اصطلاح دانشگاه) این ترم برنامه کلاسی رو رو سایت دانشگاه قرار داده که باعث خنده که چه عرض کنم گریه همه میشه
تفکیک جنسیتی اونم به سبک پیام نور
دوستان تمام مطالبی رو که در زیر می نویسم عین واقعیته . اگه باورتون نمیشه میتونید بیاید (مدرسه دخترانه/پسرانه پیام نور شهر جدید پردیس) خودتون با چشمای خودتون ببینید!

امکانات دانشگاه:
1)ساختمان دانشگاه کلا سه طبقه بسیار کوچیک دارای 7 کلاس 20 نفره که جمعا شاید 100 تا دانشجو توی اون نتونن درس بخونن
2)قسمت اداری دانشگاه داخل بیمارستان کنار دانشگاه می باشد.
3)سرویس بهداشتی که چه عرض کنم بود و نبودش فرقی نمیکنه.
4)کتابخونه برای دانشجو نداره.
5)امتحانات پایان ترم ما در بیمارستان برگزار میشه.

اون وقت مسئولین به این فکر هستن که تفکیک جنسیتی کنن در صورتی که تو هر کلاس از 30 تا دانشجو کلا 5 نفر آقا حضور دارن.
برنامه کلاسی و عکس های دانشگاه رو قرار میدم تا خودتون ببینید.

عکسای دانشگاه
واحد پردیس (http://www.tpnu.ac.ir/pagecontent.php?rQV===AfAJDNwQTOApjclJWb15GZJV2ZhB HfABDQ6UGc5RFduVGdu92Y8BEMApTZwlHVlJXd0NWdyR3c8B0M 5YDQ6UGb0lGd)

ببینید دوستان یه اداره رو برداشتن دانشگاه کردن. دریغ از یه امکانات که بگیم حداقل اینجا دانشگاهه.

حال میریم سراغ برنامه کلاسی
http://www.pnu-club.com/uploaded/148551_01348753939.pdf

دوستان مطمئن باشید دیر یا زود سراغ دانشگاههای دیگه هم میان
اون از افزایش شهریه اینم از تفکیک جنسیتی!

لطفا در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنید (در صورت تمایل!):79:

samira.h
09-27-2012, 09:44 PM
اینا که چیزی نیست

saeidking
09-27-2012, 11:15 PM
درست از یک سال پیش اولین پیام نوری که اجرا کرد,پیام نور یزد بود.برای ورودی های جدیدشون این کار رو کردن,البته نظرم رو در مورد جداسازی نمیگم,چون انتقادات بالا میگیره!البته برای نظرم دلایل خودم رو دارم,به هر حال 4 سال درس خوندم خیلی چیزا دیدم,البته در مورد نحوه اجرا مخالف هستم,خیلی بی برنامه گی به وجود میاد,منابع مالی و انسانی زیادی رو می طلبه.

Mortezaacc
09-27-2012, 11:18 PM
دوستان شرمنده
تو نظر سنجی اومدم گزینه "نه"رو انتخاب کنم اشتباهی گزینه "بله" رو زدم
من به طور کامل مخالفم!!!:265:

Mortezaacc
09-27-2012, 11:22 PM
اینا که چیزی نیست
یعنی چی
مگه بدتر از این هم وجود داره؟

Mortezaacc
09-27-2012, 11:24 PM
درست از یک سال پیش اولین پیام نوری که اجرا کرد,پیام نور یزد بود.برای ورودی های جدیدشون این کار رو کردن,البته نظرم رو در مورد جداسازی نمیگم,چون انتقادات بالا میگیره!البته برای نظرم دلایل خودم رو دارم,به هر حال 4 سال درس خوندم خیلی چیزا دیدم,البته در مورد نحوه اجرا مخالف هستم,خیلی بی برنامه گی به وجود میاد,منابع مالی و انسانی زیادی رو می طلبه.
ذوست عزیز حرف شما کاملا درست
ولی آیا درسته برای ما که ورودی قدیمی هستیم هم این طرح رو اجرا کنن؟
ما این ترم سرکلاس کلا 5 تا آقا سر کلاس نداشتیم .حالا میخان این 5 تا رو از کی و کجا تفکیک کنن خنده داره!!:55:

Mortezaacc
09-27-2012, 11:26 PM
دوست عزیز saeidkingحرف شما کاملا درست
خودتون دارید میگید برای ورودیهای جدید.
ولی آیا درسته برای ما که ورودی قدیمی هستیم هم این طرح رو اجرا کنن؟
ما این ترم سرکلاس کلا 5 تا آقا سر کلاس نداشتیم .حالا میخان این 5 تا رو از کی و کجا تفکیک کنن خنده داره!!:55: