PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی دارم مدیران راهنمایی کنند

!Erf@n!
09-26-2012, 10:30 PM
سلام به دوستان خوبم................امیدوارم که حالتون خوب باشه عرض که من ورودی جدید رشته ادیان و عرفان هستم واحد هشتگرد! شکر خدا دیروز ثبت نام کردم و امروز هم انتخاب واحد! همونطور که میدونید ترم اول رشته ادیان 16 واحد هست که من فقط 11 واحد رو انتخاب کردم کلیه دورس پیش نیاز ترم 2( منطق1، کلام1، صرف1، نحو1) و همچنین درس تاریخ تحلیلی صدر اسلام حمعا 11 واحد! در این خصوص برنامه کلاسی هم گرفتم اما خبری از کلاس تاریخ تحلیلی صدر اسلام نبود...آیا این درس بطور خود خوان هست و استادی نداره؟ سوال بعدی اینکه بعد شهریه رو چه زمان باید واریز کنم؟ سوال بعدی: من از جمع 16 واحد 2 واحد درس علوم قرآن و حدیث و 3 واحد فارسی رو انتخاب نکردم اینها رو توی ترم های بعدی میشه برداشت؟؟؟؟؟ باتشکر از شما سروران عرفان72

saeidking
09-28-2012, 12:06 AM
سلام,شما احتمالا مشکل سربازی ندارین که سیستم اجازه داده 11 واحد بردارین.در مورد خودخوان یا کلاس دار بودن که جلوی درس توی همون انتخاب واحد وضعیتش رو زده.بابات شهریه هم وقت خاصی نداره,اما معمولا یه هفته مونده به امتحان بپردازین.برای اولین بار نمیشه همین طوری پیش نیاز و پس نیاز رو با هم بردارین,مگر این که پیش نیاز رو یک بار پاس نکرده باشین