PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ..

BlackDahlia
09-26-2012, 12:04 PM
سلام
ميخواستم بدونم مکان برگزاری کلاس های زبان خارجی (عمومی) پيام نور گرگان کجاست ؟

سوال بعد اينکه من دو درس مباني کامپيوتر و آز کامپيوتری که برداشتم زماناش دقيقاً عين همه چيکار کنم ؟

..

sunyboy
09-26-2012, 12:07 PM
سلام
ميخواستم بدونم مکان برگزاری کلاس های زبان خارجی (عمومی) پيام نور گرگان کجاست ؟

سوال بعد اينکه من دو درس مباني کامپيوتر و آز کامپيوتری که برداشتم زماناش دقيقاً عين همه چيکار کنم ؟

..

1- باید از طریق دانشگاه خود پیگیری کنید
2- هر دو درس رو باید در یک روز امتحان دهید. یعنی امتحان همزمان

BlackDahlia
09-26-2012, 12:34 PM
1- باید از طریق دانشگاه خود پیگیری کنید
2- هر دو درس رو باید در یک روز امتحان دهید. یعنی امتحان همزمان

سلام

منظورم اينه زمان برگزاري کلاساش هر دو روز يکشنبه 7/9 ساعت 10 تا 12 هست .. (با توجه به گروهی که توش هستم)

برنامه هم که گرفتم فقط يک مباني کامپيوتر زده گروه 1 که اونم همون 10 تا 12 هست که گفتم .. (گروه 1 که منم توش هستم)

آز کامپيوتر هم گروه 1 و 2 پر شده .. من که افتادم گروه 3 اونم تاريخ و زمانش مثل مباني کامپيوتر هست ..

..

sunyboy
09-26-2012, 01:07 PM
سلام

منظورم اينه زمان برگزاري کلاساش هر دو روز يکشنبه 7/9 ساعت 10 تا 12 هست .. (با توجه به گروهی که توش هستم)

برنامه هم که گرفتم فقط يک مباني کامپيوتر زده گروه 1 که اونم همون 10 تا 12 هست که گفتم .. (گروه 1 که منم توش هستم)

آز کامپيوتر هم گروه 1 و 2 پر شده .. من که افتادم گروه 3 اونم تاريخ و زمانش مثل مباني کامپيوتر هست ..

..

برنامه کلاسی را فقط و فقط باید از طریق دانشگاه خود پیگیری کنید!

موفق باشید

Real Madrid
12-08-2012, 12:36 AM
با سلام خدمت دوستان این اولین پستم در این سایته ،واقعا سایت مفید و عالی است. یک سوال داشتم از دوستان خواهشا نظرتونو بهم بگید : من دانشجوی مهندسی شیمی پیام نور هستم ورودی 91 . میخواستم نظرتون رو درباره رشتم بدونم ،چون که میخام تغییر رشته بدم ،گفتم ببینم که اگه 24 واحد پاس کنم بعد تغییر رشته بدم بهتره (چون باری تغیرر رشته باید حداقل 24 واحد رو گذروند)یا یه بار دیگه کنکور بدم برم رشته شیمی کاربردی ؟حالا یا یه دانشگاه دولتی میارم یا دوباره همین پیام نور رو انتخاب کنم . اصلا به نظر شما مهندسی شیمی بهتره یا شیمی کاربردی ؟ علاقه زیادی به خود شیمی دارم و علاوه بر اون کار در پالایگاه را هم دوست دارم . خیلی سردر گمم.دوستان لطفا اگر کمکی از دستتون برمیاد لطف کنید بگید. با تشکر

saeidking
12-08-2012, 01:23 PM
با سلام خدمت دوستان این اولین پستم در این سایته ،واقعا سایت مفید و عالی است. یک سوال داشتم از دوستان خواهشا نظرتونو بهم بگید : من دانشجوی مهندسی شیمی پیام نور هستم ورودی 91 . میخواستم نظرتون رو درباره رشتم بدونم ،چون که میخام تغییر رشته بدم ،گفتم ببینم که اگه 24 واحد پاس کنم بعد تغییر رشته بدم بهتره (چون باری تغیرر رشته باید حداقل 24 واحد رو گذروند)یا یه بار دیگه کنکور بدم برم رشته شیمی کاربردی ؟حالا یا یه دانشگاه دولتی میارم یا دوباره همین پیام نور رو انتخاب کنم . اصلا به نظر شما مهندسی شیمی بهتره یا شیمی کاربردی ؟ علاقه زیادی به خود شیمی دارم و علاوه بر اون کار در پالایگاه را هم دوست دارم . خیلی سردر گمم.دوستان لطفا اگر کمکی از دستتون برمیاد لطف کنید بگید. با تشکر

سلام.به نظرم کاربردی بهتر از محض هست.نیازی به کنکور نیست,از ترم بعد درخواست تغییر گرایش بدین,اگه قبول نکردن,بند ج /از آموزش بپرسین در مورد این چیزا که گفتم راهنمایی تون میکنن

music1
12-08-2012, 03:45 PM
سلام

..

دوست عزیز اصلا آزمایشگاه که امتحانش سراسری نیست که داخلیه!

تو بایست با استادت حرف میزدی یا امتحانو اون روز نندازه یا اینکه میتونی امتحانتو بری با اون یکی گروهها بدی .

اصلا این گروه بندی فقط واسه کلاساست دیگه واسه امتحان که فرقی نداره همه باهم امتحانشو میدن!

همه این مسائل دسته استاده چون امتحانش داخلیه اصلا استاد میتونه امتحان نگرفته نمررم رد کنه!