PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل تا ساعاتی دیگر فیلتر خواهد شد

saeidking
09-23-2012, 10:19 PM
دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از فيلتر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از سايت وبگردي 2030 دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از فيلتر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور فيلتر مي‌شوند.

وي در خصوص مدت زمان فيلتر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور فيلتر خواهند شد.

گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

یکی مثل خودت
09-24-2012, 12:53 AM
میگم چرا سرچ میکنم جواب نمیده :55:

farzin hp
09-24-2012, 12:57 AM
میگم چرا سرچ میکنم جواب نمیده :55:

داداش تو فیس بوک دارم که نوشته گوگل اون فیلمی که واسه حضرت محمد ساختنو تو یوتوب فیلترش نکرده گفته اینم ازادیه فکریه ....به خاطره اینم فیلتر میشه:164:

saeidking
09-24-2012, 03:34 PM
البته فکر کنم این کار بیشتر جنبه اعتراض داشته باشه,بعید میدونم گوگل کامل فیلتر بشه,البته gmail با اختلالات شدیدی روبرو شده ولی همچنان گوگل در دسترس هست.

اقاقی
09-25-2012, 10:02 PM
ولی من شنیده بودم برای اعتراض سه شنبه وچهارشنبه رو تو گوگل سرچ نکنن ...