PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدارک و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور 1391

saeidking
09-21-2012, 12:14 PM
مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یک از مقاطع دوره های رسمی در سال 1391 اعلام شده است گفت: پذیرفته شدگان از تاریخ 1/7/91 لغایت 7/7/91 صرفاً در کدقبولی اعلام شده در نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 برای ثبت نام باروش غیرحضوری اقدام کنند.

دکتر پوربافرانی گفت: پذیرفته شدگان لازم است اصل مدارک لازم را باحجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت jpgيا jpegاسکن نموده و به سایت ثبت نام

(سيستم جامع دانشگاهي گلستان (http://reg.pnu-club.com)) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت نام نمایند.

برای ورود به گلستان از ادرس زیر استفاده کنید

http://reg.pnu-club.com

وی تصویر کلیه صفحات شناسنامه ،تصویر کارت ملی ،عکس با زمینه روشن، و مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان ) را به عنوان مدارک عمومی مورد نیاز برای اسکن در کلیه دوره های تحصیلی عنوان کرد.

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور، مدارک اختصاصی دوره کارشناسی پیوسته را اینگونه اعلام کرد:

دیپلم متوسطه سه ساله

پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم

کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی

رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی

گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

وی همچنین مدارک اختصاصی دوره کارشناسی ارشد را نیز به شرح زیر اعلام کرد.

1- مدرک کارشناسی پیوسته /ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت

2- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته

3- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

وی گفت : لازم به توضیح است کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است و لذا داوطلبان در صورت هرگونه سوال منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان سنجش می توانند اقدام نمایند و از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند .

دکترپوربافرانی گفت: پذیرفته شدگان می توانند بامراجعه به سایت سيستم جامع دانشگاهي گلستان (http://reg.pnu-club.com) در تاریخ های مذکور با مطالعه اطلاعیه ها بانحوه کامل ثبت نام آشنا شوند.

نكته بسيار مهم : در صورتيكه مدارك ارسالي با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوري و تحويل مدارك ناقص يا داراي تناقض باشد ، قبولي شما در دانشگاه پيام نور ملغي مي شود . توجه داشته باشيد تا زمان تحويل مدارك (با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش غير حضوري ) شما دانشجو قطعي دانشگاه محسوب نمي شويد. مسئوليت تناقض و كسري مدارك تا زمان تحويل بعهده شخص پذيرفته شده مي باشد .

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد: الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260" ب) انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101 " ج) مراجعه حضوري مطابق با تاريخ ثبت شده در" گزارش 260" د) پرداخت شهريه مطابق با "گزارش 101"

1- پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي ارشد با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.

شناسه كاربري:
شماره داوطلبيpnum911

و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

مثال : شناسه كاربر :

pnum9118793270

گذروازه :0611111111

2-پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub911 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

مثال : شناسه كاربري :

pnub9116723543

گذروازه : 0611111111

2-از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
تذكر : حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"

3- بعد از 24 مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذروازه: شماره شناسنامه مي گردد.) و جهت انتخاب واحد از مسير زير اقدام نمائيد.(حداكثر تعدادواحد انتخابي دانشجويان كارشناسي 17 واحد و كارشناسي ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابي 5 واحد مي باشد.)

ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"

4- جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رساني دانشگاه به آدرس www.pnu.ac.ir (http://www.pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=3662cc7f-3a33-40a5-b562-eff03c64a137) مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نماييد . در هنگام اخذ درس رعايت روابط دروس ( روابط پيش نيازي و هم نيازي دروس ) الزامي است .

5- بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش اينترنتي جهت تحويل مداركبه مركز پذيرش خود مراجعه نماييد.

6- شايان ذكر است تاريخ و ساعت تشكيل كلاس در گزارش 101 " نتيجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو" (كه پس از پذيرش دانشجوتوسط مراكز و انتخاب واحد در دسترس قرار مي گيرد)و همچنين سايت هاي اطلاع رساني مراكز درج گرديده است .

7-بعد از 24 ساعت مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه مي گردد لازم به ذكر است شماره دانشجويي از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده ميباشد) و جهت انتخاب واحد از مسير زير اقدام نمائيد.(حداكثر تعدادواحد انتخابي دانشجويان كارشناسي 17 واحد و كارشناسي ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابي 5 واحد مي باشد.)

marines
09-21-2012, 01:22 PM
فقط تاییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی؟اخه پارسال واسه دیپلمم تاییدیه تحصیلی میخواستن
الان رفتم تو سایت میگه یوزرنیم و پسورد اشتباهه،امروز سایت باز میشه یا فردا؟

Borna66
09-21-2012, 01:30 PM
فقط تاییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی؟اخه پارسال واسه دیپلمم تاییدیه تحصیلی میخواستن
الان رفتم تو سایت میگه یوزرنیم و پسورد اشتباهه،امروز سایت باز میشه یا فردا؟

با سلام

پذیرفته شدگان از تاریخ 1/7/91 روز شنبه لغایت 7/7/91 صرفاً در کدقبولی اعلام شده در نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 برای ثبت نام باروش غیرحضوری اقدام کنند.
برای ثبت نام هم مدارک چون : تاییده تحصیلی به همراه شماره فیش پستی ان و تاریخ ارسالش و سایر اطلاعات عمومی و شخصی و تحصیلی و خانوادگی مربوط به خودتون برای ثبت نام مجازی و اینترنتی نیاز می باشد

موفق باشید
روزگار خوش

joOdii
09-21-2012, 02:28 PM
ببخشید من نحوه ی گرفتن شناسه ی کاربری رو متوجه نمی شم
یعنی همه باید شناسه رو بزنن pnum9711 گذر واژه رو شماره ملی؟

marines
09-21-2012, 02:49 PM
ببخشید من نحوه ی گرفتن شناسه ی کاربری رو متوجه نمی شم
یعنی همه باید شناسه رو بزنن pnum9711 گذر واژه رو شماره ملی؟
نخیر باید pnum911 رو بزارید اول شماره داوطلبیتون مثلا pnum911123456
البته این واسه ارشده
واسه کارشناسی باید pnub911 رو بزارید اول شماره داوطلبی مثال pnub91122222

joOdii
09-21-2012, 04:09 PM
نخیر باید pnum رو بزارید اول شماره داوطلبیتون مثلا pnum123456
البته این واسه ارشده
واسه کارشناسی باید pnub رو بزارید اول شماره داوطلبی
آها داوطلبی که برا کنکور بود دیگه ؟
من همش میگم این داوطلبی رو از کجاشون در آوردن
مرسی

zahra_gh
09-21-2012, 04:25 PM
سلام میخواستم بگم تو سایت گلستان اون کد 911رو نوشتن و توی نمونه شناسه کاربری اونم قید کردن شما مطمئنید که نباید اون شماررو وارد کنیم؟!!!

saeidking
09-21-2012, 04:37 PM
سلام میخواستم بگم تو سایت گلستان اون کد 911رو نوشتن و توی نمونه شناسه کاربری اونم قید کردن شما مطمئنید که نباید اون شماررو وارد کنیم؟!!!

سلام.خیر باید اون 911 هم قبل شماره داوطلبی درج بشه. برای درک بهتر,طبق دستور بالا عمل کنین

saeidking
09-21-2012, 04:40 PM
نخیر باید pnum رو بزارید اول شماره داوطلبیتون مثلا pnum123456
البته این واسه ارشده
واسه کارشناسی باید pnub رو بزارید اول شماره داوطلبی

شما باید از فردا طبق همون پست اول که توضیح داده شد,عمل کنین

متاسفانه اینجا یه اشتباه کوچیکی پیام نور انجام داده,یه خبری رو درج کرده بود صبح که در مورد ثبت نام پذیرفته شدگان سراسری سال 91 بود,الان اون خبر رو حذف و خبر مربوط به
پذیرفته شدگان نیمسال دوم 90 فراگیر رو درج کرده!!.لطفا تمام دوستان تا فردا صبر کنن و طبق برنامه و دستور بالا ثبت نام کنن.

zahra_gh
09-21-2012, 04:45 PM
سلام.اون فقط یک مثلا بود برای درک بهتر,طبق دستور بالا عمل کنین

ممنونم:72::72:

marines
09-21-2012, 05:05 PM
نخیر باید pnum911 رو بزارید اول شماره داوطلبیتون مثلا pnum911123456
البته این واسه ارشده
واسه کارشناسی باید pnub911 رو بزارید اول شماره داوطلبی مثال pnub91122222

به علت تغییر در نحوه ورود به سایت پیام نور پست ویرایش شد

marines
09-21-2012, 05:07 PM
شما باید از فردا طبق همون پست اول که توضیح داده شد,عمل کنین

متاسفانه اینجا یه اشتباه کوچیکی پیام نور انجام داده,یه خبری رو درج کرده بود صبح که در مورد ثبت نام پذیرفته شدگان سراسری سال 91 بود,الان اون خبر رو حذف و خبر مربوط به
پذیرفته شدگان نیمسال دوم 90 فراگیر رو درج کرده!!.لطفا تمام دوستان تا فردا صبر کنن و طبق برنامه و دستور بالا ثبت نام کنن.

دوستان جدیدالورود سایت باز شد
از الان میتونین ثبت نام کنید

Nayrika
09-21-2012, 11:54 PM
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
1- یکی مثل من که لیسانس داره رسید پستی تاییدیه تحصیلی رو از کجا بیاره ؟
2-زمان و نحوه ی ارائه ریزنمرات برای معادل سازی دروس عمومی کی و چطوریه ؟:169:

Borna66
09-22-2012, 01:20 AM
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
1- یکی مثل من که لیسانس داره رسید پستی تاییدیه تحصیلی رو از کجا بیاره ؟
2-زمان و نحوه ی ارائه ریزنمرات برای معادل سازی دروس عمومی کی و چطوریه ؟:169:
با سلام
فکر کنم برای شما تاییده تحصیلی نیازی نیست
و به محض ارایه مدارک بصورت حضوری باید فرم تطبیق واحدها را درخواست کنید از واحد اموزشیتون و انرا پر کنید و ارایه کنید
موفق باشید
روزگار خوش

hp722m
09-22-2012, 02:32 PM
ببخشید چندتا سوال داشتم.تو قسمت ثبت نام باید تاریخ اخذ دیپلم و پیش رو دقیق بزنم.رو مدرک دیپلم و پیش این تاریخ که زده نشده.فقط زده مثلا نیمسال دوم 90-89.من این تاریخ ها رو دقیق از کجا بیارم و بزنم؟

و اینکه این ناحیه اخذ دیپلم و پیش دانشگاهی چیه؟

باتشکر

mehrnoush_s
09-22-2012, 03:07 PM
سلام!
من ورودی جدیدم!امروز برای ثبت نام رفتم .گفتن فردا برم برای انتخاب واحد.8/3هم برم دانشگاه!!!!
یعنی کلاسام از اون تاریخ شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟

joOdii
09-22-2012, 03:24 PM
بچه ها چرا من هر چی شناسه اینارو میزنم برام خطا میده
چی کار کنم ؟

mojtaba_kz
09-22-2012, 06:10 PM
سلام علیکم
دوستان چند مشکل دارم ان شا الله با پاسخ های شما بر طرف بشن:

1- عکس پرسنلی: برای ارسال عکس پرسنلی چه باید کرد

2- عدم چاپ گواهي پذيرش غير حضوري دانشجو : برای چاپ با این خطا روبرو میشم
کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

3- "گزارش260" و "گزارش 101 " چی هستن ؟

4- برای انتخاب واحد دقیقاً بعد از 24 ساعت ؟؟

منتظرم
تشکر خدا نگهدار

Borna66
09-22-2012, 07:09 PM
سلام!
من ورودی جدیدم!امروز برای ثبت نام رفتم .گفتن فردا برم برای انتخاب واحد.8/3هم برم دانشگاه!!!!
یعنی کلاسام از اون تاریخ شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
دوست گرامی معمولا کلاس های درسی مراکز دانشگاه از هفته دوم مهرماه شروه میشه در نیسمال اول و برناهه کلاس های درسی هم از سایت مرکز دانشگاهتون می بایست دریافت کنید

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
09-22-2012, 07:15 PM
بچه ها چرا من هر چی شناسه اینارو میزنم برام خطا میده
چی کار کنم ؟

با سلام
دوست گرامی حتما طبق روال اعلام شده مراحل را باید رعایت کنید و خیر از اون جواب نمی ده و اگر پیغامی میده اعلام کنید

سلام علیکم
دوستان چند مشکل دارم ان شا الله با پاسخ های شما بر طرف بشن:

1- عکس پرسنلی: برای ارسال عکس پرسنلی چه باید کرد

2- عدم چاپ گواهي پذيرش غير حضوري دانشجو : برای چاپ با این خطا روبرو میشم
کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

3- "گزارش260" و "گزارش 101 " چی هستن ؟

4- برای انتخاب واحد دقیقاً بعد از 24 ساعت ؟؟

منتظرم
تشکر خدا نگهدار

با سلام

در مورد اول هم باید یک عکس پرنسلی خودتون را اسکن کنید و بصورت فایل عکس کامپیوتری مناسب در اندازه مخشص شده در اختیار سایت گلستان قرار دهید

در مورد دوم هم حتما اطلاعات وارد شده بطور کامل نبود و ناقص بوده که این پیغام را داده است و احتمالا "گزارش260" و "گزارش 101 " ناشی از این مورد می باشد.(این گزارش ها در واقع نتیجه یک کاری را بر اساس اطلاعات وارد کرده شما در سیستم گلستان برای شما نمایش می دهند)

در مورد چهارم هم باید مجددا وارد سیستم گلستان شوید و انتخاب واحد کنید البته بعد از 24 ساعت بعد از ثبت نام

موفق باشید
روزگار خوش

!Erf@n!
09-22-2012, 07:46 PM
سلام ....منکه اصلا نتونستم ثبت نام کنم....اولا سایت باز نشد...دوما کار رو خیلی سخت گرفتن.....

Borna66
09-22-2012, 07:51 PM
سلام ....منکه اصلا نتونستم ثبت نام کنم....اولا سایت باز نشد...دوما کار رو خیلی سخت گرفتن.....

با سلام

دوست گرامی شما برای این ثبت نام ها و مطئن تر شدن بهتر هست به مراکز تایپ و تکثیر و یا کافی نت مراجعه کنید و انها براتون این گونه ثبت نام ها که نیاز به تجربه بیشتر و هم اینترنت پرسرعت دارند انجام بدهند

موفق باشید
روزگار خوش

aram89
09-22-2012, 08:07 PM
شناسه كاربري:
شماره داوطلبيpnum911

و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
سلام باتشکر از زحمات شماچندبار این روش را انجام دادم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

Borna66
09-22-2012, 09:05 PM
شناسه كاربري:
شماره داوطلبيpnum911

سلام باتشکر از زحمات شماچندبار این روش را انجام دادم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام
دوست گرامی دقت کنید بدین صورت هست و روشی که شما انجام دادید برای ثبت نام ارشد هست نه ثبت نام کارشناسی:105:

پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub911 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

مثال : شناسه كاربري :

pnub9116723543

گذروازه : 0611111111

موفق باشید
روزگار خوش

AZAR1062
09-22-2012, 09:21 PM
سلام ببخشيد من ثبت نامم تمام شد از كجا انتخاب واحد بايد بكنم

mehrnoush_s
09-22-2012, 10:07 PM
با سلام
دوست گرامی معمولا کلاس های درسی مراکز دانشگاه از هفته دوم مهرماه شروه میشه در نیسمال اول و برناهه کلاس های درسی هم از سایت مرکز دانشگاهتون می بایست دریافت کنید

موفق باشید
روزگار خوش

پس این تاریخ برای چیه؟؟؟من متوجه نمیشم

marines
09-22-2012, 10:42 PM
سلام ببخشيد من ثبت نامم تمام شد از كجا انتخاب واحد بايد بكنم

باید مدارکی که اسکن کردی و فرم هایی که خود سایت داده ببری دانشگاه تحویل بدی
بعد یک یا دو روز مجددا میری تو سایت و گزینه انتخاب واحد برات فعال میشه

marines
09-22-2012, 10:45 PM

دوستان اصلا به اون تاریخ مراجعه ای که تو سایت زده که برید دانشگاه توجه نکنید چون الکیه
هر موقع ثبت نام غیر حضوریو انجام دادین مدارکتونو ببرین دانشگاه تا بتونید بعدش انتخاب واحد کنید

Borna66
09-23-2012, 12:32 AM

با سلام و دقیقا ایشون marines درست میگن:74: و وقتی ثبت نام غیر حضوری را بطور کامل انجام دادید مدارک را بصورت حضوری به دانشگاه بدهید سپس بعد از مدتی کوتاه در همین سیستم گلستان با نام کاربری تون(شماره دانشجویی که بهتون داده میشود و پسورد) وارد شده و ثبت انتخاب واحد می کنید

باید مدارکی که اسکن کردی و فرم هایی که خود سایت داده ببری دانشگاه تحویل بدی
بعد یک یا دو روز مجددا میری تو سایت و گزینه انتخاب واحد برات فعال میشه

دوستان اصلا به اون تاریخ مراجعه ای که تو سایت زده که برید دانشگاه توجه نکنید چون الکیه
هر موقع ثبت نام غیر حضوریو انجام دادین مدارکتونو ببرین دانشگاه تا بتونید بعدش انتخاب واحد کنید

روزگار خوش

hp722m
09-23-2012, 08:06 PM
من ثبت نام کردم و حتی انتخاب واحدم کردم و گزارش 101 رو بهم داد ولی گزارش 260 رو بهم نمیده تا بدونم زمان برگزاری کلاسا چجوریه.چرا این گزارش رو نمیده بهم؟

marines
09-23-2012, 10:25 PM
من ثبت نام کردم و حتی انتخاب واحدم کردم و گزارش 101 رو بهم داد ولی گزارش 260 رو بهم نمیده تا بدونم زمان برگزاری کلاسا چجوریه.چرا این گزارش رو نمیده بهم؟

زمان برگزاری کلاسها توی همون گزارش 101 نوشته شده

saeidking
09-23-2012, 10:28 PM
زمان برگزاری کلاس ها رو که باید از دانشگاه تون ببینین.زیاد حساس نباشید!کارها اونطور که فکر میکنید دقیق نیست.بیشتر گزارشاتی که فعال نیست,بعدا فعال میشه.مثل مثلا گزارش امتحان

hp722m
09-23-2012, 11:03 PM
کسی رشته it قبول شده؟
کارگاه عمومی رو باید ترم اول بردارم که 1واحد عملی هست ولی تو سایت گلستان تو لیست دروس ارائه شده نیست.چیکار باید بکنم؟

marines
09-24-2012, 12:03 AM
کسی رشته it قبول شده؟
کارگاه عمومی رو باید ترم اول بردارم که 1واحد عملی هست ولی تو سایت گلستان تو لیست دروس ارائه شده نیست.چیکار باید بکنم؟

وقتی ارائه نشده نمیشه کاریش کرد،البته میتونی بری آموزش صحبت کنی شاید اضافش کنن چون مدیر گروهمون واسه سه نفر شیمی رو دو روز بعد از انتخاب واحد به اصرار ما اضافه کرد
اگه پیش نیاز نیست بزار ترم بعد بردار،اون لیست ارائه دروس بیشتر جنبه راهنما داره،لازم نیست حتما از روی اون انتخاب واحد کنی

hp722m
09-24-2012, 01:03 AM
میگم ثبت نام و انتخاب واحد از اول مهر شروع شده.امروز دوم مهر بود.من تقریبا عصر بود که ثبت نامم تکمیل شد و اجازه انتخاب واحد پیدا کردم.ولی ریاضی1 و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی کلاساش پر شده و زده خودخوان؟!

یعنی 1روزه و نیمه کلاسا پر شد؟آخه این 2تا درسو چجوری خودم بخونم؟نمیشه کاریش کرد؟دیگه کلاس نمیذارن و همینا پر شد دیگه تمومه؟چه زود پر شد آخه؟؟؟

Alireza01010
09-24-2012, 02:13 AM
میگم ثبت نام و انتخاب واحد از اول مهر شروع شده.امروز دوم مهر بود.من تقریبا عصر بود که ثبت نامم تکمیل شد و اجازه انتخاب واحد پیدا کردم.ولی ریاضی1 و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی کلاساش پر شده و زده خودخوان؟!

یعنی 1روزه و نیمه کلاسا پر شد؟آخه این 2تا درسو چجوری خودم بخونم؟نمیشه کاریش کرد؟دیگه کلاس نمیذارن و همینا پر شد دیگه تمومه؟چه زود پر شد آخه؟؟؟

منم همین مشکل دارم , نتونستم فیزیک 1 و تربیت بدنی 1 بردارم.
کلا 11 واحد تونستم بردارم چون حواسم نبود نام کاربریم از اونی که اول بود به شماره ی دانشجویی تغییر کرده برای همین دیر انتخاب واحد کردم.
کلاسهای دانشگاه از کی شروع میشه؟
زمان مراجعه حضوری کی هست؟

hp722m
09-24-2012, 09:20 AM
کلا 11 واحد تونستم بردارم چون حواسم نبود نام کاربریم از اونی که اول بود به شماره ی دانشجویی تغییر کرده برای همین دیر انتخاب واحد کردم.

ولی من ریاضی1 و برنامه سازی رو خودخوان برداشتم.حالا شما مثلا فیزیک1 که کلاسش پر شده بوده و خودخوان برنداشتید اگه این درس پیش نیاز باشه تو ترم بعد به مشکل برمیخورید

کلاسای دانشگاه رو باید بری سایت دانشگاه خودت اونجا میزنه.زمان مراجعه حضوری برای تحویل مدارک هم تو گزارش 260 هست که نمیدونم چرا این گزارش رو نمیده

hp722m
09-24-2012, 09:38 AM
برای من رشته ام رو زده فناوری اطلاعات(چند بخشی).این "چند بخشی" یعنی چی؟

و اینکه وقتی میخوام از سایت پیام نور چارت درسیم رو دانلود کنم 2قسمته.یکی زده نظام سنتی و یکی ام نظام تجمیع.حالا من باید کدومو دانلود کنم؟اینا چه فرقی باهم دارن؟

marines
09-24-2012, 10:36 AM

این درسا رو ترم بالایی ها برداشتن که زود پر شده
کلاسای دانشگاه از هفته دیگه شروع میشه
واسه مراجعه حضوری از هفته دیگه میتونید برید

marines
09-24-2012, 10:42 AM
برای من رشته ام رو زده فناوری اطلاعات(چند بخشی).این "چند بخشی" یعنی چی؟

و اینکه وقتی میخوام از سایت پیام نور چارت درسیم رو دانلود کنم 2قسمته.یکی زده نظام سنتی و یکی ام نظام تجمیع.حالا من باید کدومو دانلود کنم؟اینا چه فرقی باهم دارن؟

نظام سنتی و چندبخشی(طرح تابان و تجمیع) (http://ind-86.blogfa.com/post-657.aspx)
دانشگاه پیام نور دو نوع نظام آموزشی دارد:1-نظام سنتی 2-نظام چند بخشی
ما در نظام چند بخشی مشغول به تحصیل هستیم که از اون به طرح تابان (چند بخشی) تعبیر میشه.البته طرح تجمیع هم گفته میشه.1- منظور از رشته‌هاي چندبخشي، چيست؟
جواب: طرح چند بخشي، برنامه درسي جديد دانشگاه پيام‌نور است كه در مراكز و واحدها و کانون‌هاي دانشگاه پيام‌نور براي كاهش صف داوطلبان پشت كنكور و با پذيرش دانشجو بصورت بومي تحقق مي‌پذيرد. اين طرح سعي دارد ضمن رعايت كيفيت در برنامه‌هاي آموزشي مصوب وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، داوطلب را تشويق نمايد در مقطع كارشناسي با مهارتهاي تحصيل از راه دور، مهارتهاي شغلي، مهارتهاي زندگي، كار آ‏فريني، مهارت راهبري رايانه (ICDL) و ... آشنا گردد و سطح بينش و معرفت دانشجو نسبت به زندگي فردي، خانوادگي و اجتماعي تقويت گردد.
داوطلبان شاغل به تحصيل در هر يک از بخش‌هاي رشته‌هاي چند بخشي که در دانشگاه پيام نور تحصيل نمايند مي‌توانند درحداکثر مهلت تحصيل در دانشگاه در بيش از يک رشته تحصيلي(از بين رشته هاي موجود در بخشي که پذيرفته شده‌اند)تحصيل نمايند و هنگام فراغت از تحصيل، مدرک تحصيلي براي بيش از يک رشته تحصيلي براي ايشان صادر شود. دانشجو در طرح چند بخشي در دو نيمه به صورت پيوسته به تحصيل مي‌پردازد و پس از فراغت از تحصيل، مدرك كارشناسي دانشگاه پيام‌نور را كه ارزش آن همانند مدرك ساير دانشگاه‌هاي دولتي ايران است را دريافت مي‌نمايد و مي‌تواند در مقاطع بالاتر دانشگاههاي داخل و خارج از کشور ادامه تحصيل دهد. طول دوره تحصيل در طرح چند بخشي كمي طولاني‌تر وتحصيلات كيفي‌تر از برنامه موجود دانشگاه‌هاي كشور است ولي نياز به دوره پيش دانشگاهي ندارد و دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد يا نظام قديم و همه دارندگان مدرك پيش دانشگاهي مي‌توانند در دوره كارشناسي طرح چند بخشي اين دانشگاه شركت نمايند و تعدادي از واحدهاي درسي دانشجويان که داراي مدرک دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزشي هستند با واحدهاي دوره کارشناسي طرح چندبخشي تطبيق داده و از داوطلب پذيرفته مي‌شود تا تعداد واحدهاي درسي دوره دانشگاهي اين افراد و طول مدت تحصيل دانشگاهي آنان تفاوت چنداني با برنامه‌هاي متعارف براي دانشجويان نداشته باشد.
2--منظور از طرح آزمون محور چيست؟
جواب: طرح جديد پذيرش دانشجو به شيوه آموزش از راه دور است كه اطلاعات آن در هنگام اعلامنتايج داوطلبان، به اطلاع خواهد رسيد. برخي اطلاعات نيز در دفترچه شماره دو سازمان سنجش آموزش كشور، در بخش شرايط و ضوابط دانشگاه پيام نور، درج شده است.
3- تفاوت رشته‌هاي عادي و چند بخشي چيست؟
جواب: رشته‌هاي عادي، همان رشته‌هاي متعارفي است كه با همان سرفصلها، در ساير دانشگاه‌ها نيزاجرا مي‌شود، ولي رشته‌هاي چند بخشي نوع جديدي از ارائه رشته‌هاي تحصيلي است كه در قسمت چند بخشي، توضيح داده شده است.
4-- دانشجوياني كه از طريق دوره‌هاي فراگير وارد مي‌شوند، با دانشجوياني كه از طريق آزمون سراسري پذيرش مي‌شوند، چه تفاوتي دارند؟
جواب: هر دو گروه براي ورود به دانشگاه از طريق سازمان سنجش آموزش كشور پذيرش مي‌شوندو از معافيت نظام وظيفه، برخوردارند. برنامه‌هاي درسي هر دو گروه مشابه بوده، ليكن پذيرفته‌شدگانفراگير، يك نيمسال تحصيلي جلوتر بوده و واحدهاي نيمسال اول تحصيلي را در دوره دانشپذيري گذرانده و در امتحانات ورودي نمره لازم را كسب نموده‌اند. اعتبار مدارك فارغ التحصيلان هر دو گروه، براي ادامه تحصيل و اشتغال يكسان است
----طرح چند بخشي پيش دانشگاهي ندارد و دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد يا نظام قديم و همه دارندگان مدرك پيش دانشگاهي ميتوانند در دوره كارشناسي طرح چند بخشي اين دانشگاه شركت ...

hp722m
09-24-2012, 11:05 AM
میگم حالا که من مجبور شدم ریاضی1 و برنامه نویسی رو خودخوان بردارم کتاب آموزشی چیزی واسش هست که بگیرم تا بتونم خودم بخونم؟

Alireza01010
09-24-2012, 11:39 AM
من تونستم واحدهای خودم بردارم.:39:
فیزیک 1 رياضي 1 مباني كامپيوتروبرنامه سازي زبان خارجي البته با ازمایشگاهای اونها
هنوز یه 2 واحدی میتونم بردارم:39:
اینها که جلوشون نوشته عادی دیگه خودخوان نیست که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا وقتی میزنم برنامه ی هفتگی فقط آزمایشگاه کامپیوتر و فیزیک 1 نشان میده پس بقیه ی درسها چی میشه؟

هیوا گیلانی
09-24-2012, 03:03 PM
با سلام من ثبت نام ممرو انجام دادم الانم انتخابم واحد کردم تو قسمت اطلاعات هم واسم زده در حال ثبت نام ،حتی شماره دانشجویی هم دادن بم.اما گزارش 260 رو ندارم همه جارم دیدم نی فقط یه پرینت دارم کل اطلاعاتم نوشته میشه بگین ای گزارش چجوری بگیرم؟ از کدوم بخش؟

هیوا گیلانی
09-24-2012, 03:08 PM
آخه میگن زمان ثبت نام حضوری ارایه گزارش 260 الزامیه و در ضمن گواهی پذیرش اینترتی هم نمیدونم چیه لطفا توضیح بدین

marines
09-24-2012, 03:56 PM
آخه میگن زمان ثبت نام حضوری ارایه گزارش 260 الزامیه و در ضمن گواهی پذیرش اینترتی هم نمیدونم چیه لطفا توضیح بدین

گزارش 206 و گواهی پذیرش غیر حضوری یا اینترنتی یکیه،این گزارش فعلا واسه هیچکس توی دسترس نیست چون خودم دارم دو تا از دوستامو ثبت نام میکنم،میتونی بری از آموزش دانشگاهتون بپرسی

hp722m
09-24-2012, 11:31 PM
من از چندجا پرسیدم کلا گزارش 260 قاطی کرده و به هیچکس این گزارش داده نمیشه.واسه اطلاع از زمان مراجعه حضوری برای تحویل مدارک از دانشگاتون یا تلفنی یا حضوری بپرسین

kolsomm
09-25-2012, 09:31 AM
با سلام و خسته نباشید من ثبت نام کردم چرا دیگه نمیتونم وارد سایت گلستان شوم من فقط ثبت نام کردم ولی انتخاب واح نکردم لطفا راهنمایی کنید

Alireza01010
09-25-2012, 12:13 PM
با سلام و خسته نباشید من ثبت نام کردم چرا دیگه نمیتونم وارد سایت گلستان شوم من فقط ثبت نام کردم ولی انتخاب واح نکردم لطفا راهنمایی کنید
اگر ثبت نام کردید نام کاربریتون به شمار ه ی دانشجوییتون تغییر میکنه !!!!!!!!

Nayrika
09-25-2012, 08:30 PM
من چند روزه ثبت نام کردم بعد این سر ترم برام باز نشده :256:
دیروز رفتم یونی گفتن صب کن !
کی درست میشه به نظرتون ؟! نتونستم انتخاب واجد کنم .میترسم زمان انتخاب واحدم تموم شه :223:

Alireza01010
09-25-2012, 11:54 PM
کی درست میشه به نظرتون ؟! نتونستم انتخاب واجد کنم .میترسم زمان انتخاب واحدم تموم شه :223:

تا 7 زمان هست ولی ممکنه درسها ظرفیتش تکمیل بشه مثل تربیت بدنی!!!
ببین اگر مدارک ارسال کرده باشی و ثبتنام شده باشی نام کاربریت(UserName)از pnub911******* به شماره ی دانشجویی شما تغییر میکنه(مثل 111111111) و رمزتون هم که همونی که بود یعنی کد ملی.

saeidking
09-26-2012, 02:10 AM

نگران هیچ اتفاقی نباش خانم,حتی اگه ظرفیت درس ها هم پر بشه,مشکلی پیش نمیاد,ظرفیت رو افزایش میدن

saeidking
09-26-2012, 02:11 AM

شماره دانشجویی تون رو دارین؟

سین جیم
09-26-2012, 11:41 AM
سلام من ثبت نام و انتخاب واحد کردم ولی ساعت کلاسها خیلی افتضاحه ممکنه ساعت کلاسها تغییر کنه؟

sunyboy
09-26-2012, 12:17 PM
سلام من ثبت نام و انتخاب واحد کردم ولی ساعت کلاسها خیلی افتضاحه ممکنه ساعت کلاسها تغییر کنه؟

ممکنه:26:

nothing
09-26-2012, 01:29 PM
سلام.
دوستان کسی در رابطه با فرم :

ارسال (upload) مدرك نظام وظيفه

اطلاعاتی داره ؟
امروز صبح دانشگاه بودم گفتن داخل سایت گلستان این فرم وجود داره که اسکن کنید و بعد عکس بزنید روش و ارسال کنید
والا من داخل سیستم گلستان چیزی ندیدم
از دوستان کسی اطلاعاتی داره در این باره ؟

aram89
09-26-2012, 02:41 PM
باسلام و تشکرمن هم برای ارشد می خواستم نه کارشناسی ولی همچنان قبول نمی کنه

nascent
09-26-2012, 02:44 PM
سلام و خسته نباشید
2 تا سوال داشتم :
1 - یکی از آشناها ( حدود 50 سالشون هست ) مدرک کاردانی علمی کاربردی در رشته "روابط عمومی " رو دو سال پیش گرفت . الان رشته " مدیریت دولتی " کارشناسی پیام نور قبول شده . آیا باید کل دوره کارشناسی یعنی حدود 4 سال رو بگذرونه ؟ و یا اینکه معادل میگیرن درسهای مشترک رو ؟

2- راجع به تاییدیه تحصیلی تا جایی که اطلاع دارم باید به پست مراجعه کرد و پست خودش کارهایی که باید رو میکنه و با مدرسه اوکی میکنه کار ها رو . اما مشکل اینجاست که مدرسه ای که ایشون در اون درس خونده احتمالا دیگه الان وجود نداره . کارهای ثبت نام ایشون هم به عهده من هست . لطف کنید راهنمایی بفرمایید من باید چی کار کنم در این مورد . آیا تاییدیه تحصیلی حتما باید باشه ؟ ارائه مدرک کاردانی کافی نیست ؟

ممنون

marziyeh.sf
09-26-2012, 07:14 PM
چرا امروز از هر طریقی که میرم سیستم گلستان باز نمیشه؟؟:161:

kolsomm
09-26-2012, 08:47 PM
سلام ایا شهریه رو نمسشه انلاین واریز کرد حتما باید بریم بانک اگه میشه لطفا لینک بدین مرسی

Nayrika
09-26-2012, 08:48 PM
دوستان عزیز ببخشید یه سوال
یکی از درسها ظرفیت ثبت نامیش پر شده ،برای افزایش ظرفیت خودم باید اقدام کنم و درخواست بدم ؟ یا دانشگاه خودش افزایش میده ؟

سین جیم
09-27-2012, 01:09 PM
سلام دوباره
من یه بار انتخاب واحد کردم چندروز پیش الان رفتم دیدم یکی از درسهای عمومی که قبلا ظرفیتش تکمیل بود خالی شده،
اون درسو انتخاب کردم میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد کسی دوبار یا سه بار درسی رو حذف یا اضافه کنه؟اونم بعد از ثبت انتخاب واحد؟؟؟؟:42:

marines
09-27-2012, 01:12 PM
سلام و خسته نباشید
2 تا سوال داشتم :
1 - یکی از آشناها ( حدود 50 سالشون هست ) مدرک کاردانی علمی کاربردی در رشته "روابط عمومی " رو دو سال پیش گرفت . الان رشته " مدیریت دولتی " کارشناسی پیام نور قبول شده . آیا باید کل دوره کارشناسی یعنی حدود 4 سال رو بگذرونه ؟ و یا اینکه معادل میگیرن درسهای مشترک رو ؟

2- راجع به تاییدیه تحصیلی تا جایی که اطلاع دارم باید به پست مراجعه کرد و پست خودش کارهایی که باید رو میکنه و با مدرسه اوکی میکنه کار ها رو . اما مشکل اینجاست که مدرسه ای که ایشون در اون درس خونده احتمالا دیگه الان وجود نداره . کارهای ثبت نام ایشون هم به عهده من هست . لطف کنید راهنمایی بفرمایید من باید چی کار کنم در این مورد . آیا تاییدیه تحصیلی حتما باید باشه ؟ ارائه مدرک کاردانی کافی نیست ؟

ممنون

سوال اولتونو نمیدونم ولی در مورد سوال دومتون شما فقط باید برید پست و روی پاکت ادرس اموزش و پرورش شهرتونو بنویسید و توی اون فرم اسم و ادرس دبیرستان،درسته دبیرستان الان نیست ولی توی آموزش و پرورش سوابق و مدارکش هست

marines
09-27-2012, 01:13 PM
سلام ایا شهریه رو نمسشه انلاین واریز کرد حتما باید بریم بانک اگه میشه لطفا لینک بدین مرسی

نخیر آنلاین نمیشه،فقط باید برید بانک صادرات

marines
09-27-2012, 01:14 PM
سلام دوباره
من یه بار انتخاب واحد کردم چندروز پیش الان رفتم دیدم یکی از درسهای عمومی که قبلا ظرفیتش تکمیل بود خالی شده،
اون درسو انتخاب کردم میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد کسی دوبار یا سه بار درسی رو حذف یا اضافه کنه؟اونم بعد از ثبت انتخاب واحد؟؟؟؟:42:

نخیر هیچ مشکلی نداره،تا زمانی که انتخاب واحد بازه میتونید هر تغییری که دوست دارید انجام بدید

marines
09-27-2012, 01:17 PM
سلام.
دوستان کسی در رابطه با فرم :

ارسال (upload) مدرك نظام وظيفه

اطلاعاتی داره ؟
امروز صبح دانشگاه بودم گفتن داخل سایت گلستان این فرم وجود داره که اسکن کنید و بعد عکس بزنید روش و ارسال کنید
والا من داخل سیستم گلستان چیزی ندیدم
از دوستان کسی اطلاعاتی داره در این باره ؟

تا زمانی میتونید توی سایت فایل اسکن کنید که نام کاربریتون شماره دانشجویی نشده باشه،اگه کارت پایان خدمت دارین که اصل و کپیشو ببرید دانشگاه،اگه ندارید برید دانشگاه یه فرم معافیت تحصیلی بهتون میدن که باید ببرین پلیس+10

saeidking
09-27-2012, 04:09 PM
سلام و خسته نباشید
2 تا سوال داشتم :

ممنون
سلام,سلامت باشین

سوال 1 اگر رشته کاردانی شون با کارشناسی شون یکی بود,نیازی نبود 4 سال بخونن,اما با وضعیت ایشون دروس مشترک صر فصل های کاردانی و کارشناسی با تشخیص کارشناسان آموزشی برررسی و برخی دروس معادل میگردد,البته با این دوتا رشته ها که گفتین,فکر کنم فقط دروس عمومی ها معادل بشه.در ضمن معادل سازی ربطی به سن و سال نداره

zahra_gh
09-28-2012, 09:55 PM
سلام با عرض معذرت باز سوال دارم یه مشکلی پیش اومده برای انتخاب واحد باید تو شناسه کاربری شماره دانشجوییمو بزنم تا بتونم انتخاب واحد کنم اما هرچی میزنم میگه اشتباهه موندم چیکار کنم لطفا کمک:168:

marines
09-28-2012, 10:13 PM
سلام با عرض معذرت باز سوال دارم یه مشکلی پیش اومده برای انتخاب واحد باید تو شناسه کاربری شماره دانشجوییمو بزنم تا بتونم انتخاب واحد کنم اما هرچی میزنم میگه اشتباهه موندم چیکار کنم لطفا کمک:168:

ثبت نام غیر حضوریو کامل انجام دادین؟

Borna66
09-28-2012, 10:17 PM
سلام با عرض معذرت باز سوال دارم یه مشکلی پیش اومده برای انتخاب واحد باید تو شناسه کاربری شماره دانشجوییمو بزنم تا بتونم انتخاب واحد کنم اما هرچی میزنم میگه اشتباهه موندم چیکار کنم لطفا کمک:168: با سلام ابتداعا دقت کنید در وارد کردن شماره دانشجویی و پسوردتون و اگر بازم مشکل داشت در ساعت اولی و انتهای شب که ترافیک سایت گلستان پایین هست مجددا وارد گلستان شوید و نهایتا بازم وارد نشد باید از مرکز اموزشی دانشگاهتتون کمک یا درخواست تغییر رمز بدید. موفق باشیدا روزگار خوش

zahra_gh
09-29-2012, 12:56 AM
ثبت نام غیر حضوریو کامل انجام دادین؟

بله کامل انجام دادم

zahra_gh
09-29-2012, 01:06 AM
با سلام ابتداعا دقت کنید در وارد کردن شماره دانشجویی و پسوردتون و اگر بازم مشکل داشت در ساعت اولی و انتهای شب که ترافیک سایت گلستان پایین هست مجددا وارد گلستان شوید و نهایتا بازم وارد نشد باید از مرکز اموزشی دانشگاهتتون کمک یا درخواست تغییر رمز بدید. موفق باشیدا روزگار خوش

چطوری باید کمک بگیرم ازش شماره ای ندارم !الان باز زدم گفت کلمه عبور اشتباهه:77:

saeidking
09-29-2012, 01:18 AM
چطوری باید کمک بگیرم ازش شماره ای ندارم !الان باز زدم گفت کلمه عبور اشتباهه:77:

رمز رو چی میزنین؟

zahra_gh
09-29-2012, 01:26 AM
رمز رو چی میزنین؟

خب شماره ملی یا همون شماره شناسنامم دیگه

saeidking
09-29-2012, 10:27 AM

این که شماره دانشجویی دارین یعنی اینکه مرحله اول تموم شده,حالا اگه دقت لازم رو توی وارد کردن نام کاربری و رمز رو دارین,با این شماره تماس بگیرین و مشکلتون رو بگین(البته اگه حضوری برین بهتره)

پیام نور کرج:02632283000

nothing
09-29-2012, 12:11 PM
سلام.
بنده هم همین مشکل رو داشتم
مثل اینکه زمان انتخاب واحد به پایان رسیده
با مرکز آموزشی (دانشگاه) خودتون تماس بگیرید تا بهتون مراحل بعدی رو گزارش بدن.

سین جیم
09-29-2012, 06:54 PM
سلام بابت سایت خوبتون و اطلاع رسانی های ارزشمندتون ممنون
میخواستم بدونم برای ورودی های جدید که انتخاب واحد نکردن یا اشتباه انتخاب واحد کردن زمانی برای حذف و اضافه هم وجود داره؟؟؟؟

zahra_gh
09-29-2012, 07:02 PM
سلام.
بنده هم همین مشکل رو داشتم
مثل اینکه زمان انتخاب واحد به پایان رسیده
با مرکز آموزشی (دانشگاه) خودتون تماس بگیرید تا بهتون مراحل بعدی رو گزارش بدن.

سلام.وای چه بد:168:مرسی از کمکتون:72:

saeidking
09-29-2012, 09:32 PM
میخواستم بدونم برای ورودی های جدید که انتخاب واحد نکردن یا اشتباه انتخاب واحد کردن زمانی برای حذف و اضافه هم وجود داره؟؟؟؟

سلام.بله,احتمالا اواخر ماه تا اوایل آبان هست

marines
09-30-2012, 12:15 PM

سلام.وای چه بد:168:مرسی از کمکتون:72:

سلام زمان انتخاب واحد تا دهم تمدید شد
اگه درست یادم باشه زمان حذف و اضافه از 22 تا 29 مهر ماه

Nima_73
09-30-2012, 08:53 PM
سلام دوستان من ورودی جدید هستم دیروز از طریق گلستان ثبت نام کردم و مدارک هم فرستادم منتها یک صفحه مشخصات کامل خودم بود که باید پرینت میگرفتم تا حضوری برم دانشگاه (به همراه مدارک) اما چون پرینتر دم دست نبود گفتم بعدا میگیرم حالا امروز که اومدم پرینت بگیرم فقط با شماره دانشجویی وارد گلستان می تونم بشم ... اون گزینه های قبلی هم همشون رفتن حالا چیکار کنم ؟؟؟؟ همون روز تحویل مدارک برم دانشگاه بگم این مشکل رو خودشون واسم درست میکنن ؟؟ آخه شنیدم اصلا به کار دانشجو رسیدگی نمی کنن ...

saeidking
10-01-2012, 12:09 AM
سلام دوستان من ورودی جدید هستم دیروز از طریق گلستان ثبت نام کردم و مدارک هم فرستادم منتها یک صفحه مشخصات کامل خودم بود که باید پرینت میگرفتم تا حضوری برم دانشگاه (به همراه مدارک) اما چون پرینتر دم دست نبود گفتم بعدا میگیرم حالا امروز که اومدم پرینت بگیرم فقط با شماره دانشجویی وارد گلستان می تونم بشم ... اون گزینه های قبلی هم همشون رفتن حالا چیکار کنم ؟؟؟؟ همون روز تحویل مدارک برم دانشگاه بگم این مشکل رو خودشون واسم درست میکنن ؟؟ آخه شنیدم اصلا به کار دانشجو رسیدگی نمی کنن ...
سلام,مشکلی پیش نمیاد,شماره دانشجویی تون رو یادداشت و برین دانشگاه تون(با توجه به تاریخ هایی که دانشگاه تون اعلام کرده یا میکنه)

hp722m
10-01-2012, 07:44 PM
دوستان دروس "اندیشه اسلامی" و "زبان عمومی" من 2تاس تو برنامه کلاسیم.یکیش رو زده"پایه" و یکیش"انسانی".رشته من it هست.حالا کدوم کلاس برای منه؟"انسانی" چیه؟نوشته وضعیت ارائه پایه و یکیش انسانی.حالا قضیه چیه؟

باتشکر

Borna66
10-01-2012, 08:30 PM
دوستان دروس "اندیشه اسلامی" و "زبان عمومی" من 2تاس تو برنامه کلاسیم.یکیش رو زده"پایه" و یکیش"انسانی".رشته من it هست.حالا کدوم کلاس برای منه؟"انسانی" چیه؟نوشته وضعیت ارائه پایه و یکیش انسانی.حالا قضیه چیه؟

باتشکر
با سلام

برای شما رشته ی فناوری اطلاعات و کلا کلیه رشته های فنی و مهندسی می باییت دروس علوم پایه را اخذ کنید و تفاونت هم بیشتر در نوع سوالات پایان ترم امتحانی هست وگرنه منابع درسی هر دو یکسان می باشد
موفق باشید
روزگار خوش

sheida66
10-02-2012, 01:47 PM
سلام . من ورودی جدید ارشد مجازی مدیریت فناوری اطلاعات تهران غرب هستم و 14 واحد درس جرانی بصورت خودخوان برداشته ام . آیا ایرادی دارد همه ی درس ها را بصورت خودخوان اخذ کرده ام ؟
میزان شهریه ثابت درج شده برای من به همراه بیمه 240 تومان است که شهریه متغیر 0 است و هنوز درج نشده است آیا باید شهریه ثابت را پرداخت نمایم یا صبر کنم که شهریه متغیر هم اضافه شود ؟
زمان مراجعه حضوری ثبت نام چه زمانی است ؟ من گزارش 260 را دیدم و نتوانستم پرینت بگیرم ولی در آن ، زمان مراجعه حضوری نوشته نشده بود . و آیا باید در زمان ثبت نام حضوری حتما شهریه پرداخت شده باشد یا تا قبل از امتحانات زمان دارم ؟

marines
10-02-2012, 03:21 PM
سلام . من ورودی جدید ارشد مجازی مدیریت فناوری اطلاعات تهران غرب هستم و 14 واحد درس جرانی بصورت خودخوان برداشته ام . آیا ایرادی دارد همه ی درس ها را بصورت خودخوان اخذ کرده ام ؟
میزان شهریه ثابت درج شده برای من به همراه بیمه 240 تومان است که شهریه متغیر 0 است و هنوز درج نشده است آیا باید شهریه ثابت را پرداخت نمایم یا صبر کنم که شهریه متغیر هم اضافه شود ؟
زمان مراجعه حضوری ثبت نام چه زمانی است ؟ من گزارش 260 را دیدم و نتوانستم پرینت بگیرم ولی در آن ، زمان مراجعه حضوری نوشته نشده بود . و آیا باید در زمان ثبت نام حضوری حتما شهریه پرداخت شده باشد یا تا قبل از امتحانات زمان دارم ؟

نخیر هیچ ایرادی نداره که خودخوان برداشتین
وایسین تا موقع حذف و اضافه بعد شهریه رو پرداخت کنین،هر چقدر که توی فرم شهریه نوشته شده بود همونقدر باید بدین
هر وقت ثبت نام غیر حضوریتون تموم شد میتونید برید دانشگاه و با دادن مدارک ثبت نامتونو کامل کنید،امسال واسه کارشناسی به گزارش 260 نیازی نبود ارشدو نمیدونم

hp722m
10-02-2012, 06:09 PM
دوستان من ریاضی1 رو مجبور شدم خودخوان بردارم چون کلاساش به برکت دانشجوهای ترم های بالاتر 1روزه پر شد.حالا میخوام این درس رو حذف کنم چون بدون کلاس و نمره کلاسی بعید میدونم پاس بشه.دانشگاه برای ریاضی1 کلاس گذاشته ولی ریاضی2 خودخوان هست و اصلا کلاس نداره.حالا اگه من این ترم ریاضی رو برندارم و بذارم ترم بعد بردارم احتمالش هست ترم بعدی ریاضی2 رو کلاس براش بذارن و ریاضی1 بشه خودخوان و بدون کلاس؟یا اینطور نیست؟

باتشکر

Borna66
10-02-2012, 09:32 PM
دوستان من ریاضی1 رو مجبور شدم خودخوان بردارم چون کلاساش به برکت دانشجوهای ترم های بالاتر 1روزه پر شد.حالا میخوام این درس رو حذف کنم چون بدون کلاس و نمره کلاسی بعید میدونم پاس بشه.دانشگاه برای ریاضی1 کلاس گذاشته ولی ریاضی2 خودخوان هست و اصلا کلاس نداره.حالا اگه من این ترم ریاضی رو برندارم و بذارم ترم بعد بردارم احتمالش هست ترم بعدی ریاضی2 رو کلاس براش بذارن و ریاضی1 بشه خودخوان و بدون کلاس؟یا اینطور نیست؟

باتشکر

با سلام
دوست گرامی کلا در پیام نور همه طور احتمالی ممکن هست.. و کاره امروز را بر فردا نسپارید
شما این ترم هم ریاضی 1 اخذ کنید بهتر هست و کلاس ها هم شرکت کنید و فقظ نمره میان ترم ندارید برای این درس .ولی اگر یکم برای این درس وقت بیشتری بزاید و بنده هم این منبع کمک آموزشی فوق االعاده را بهتون پیشنهاد میدم(به لینک زیر مراجعه کنید اطلاعات بیشتری دریافت کنید)
ریاضی عمومی1 (http://ostadzanis.ir/detail.php?id3=61591&bz=32012&ob&su&no)
به نظره من این درس هم خودخوان با اندکی همت و اراده ی خودتون پاس می کنید.

موفق باشید
روزگار خوش

hp722m
10-02-2012, 11:34 PM
دوستان تاریخ دقیق حذف و اضافه کی هست؟

marines
10-02-2012, 11:54 PM
دوستان تاریخ دقیق حذف و اضافه کی هست؟
از 22 تا 29 مهرماه

hp722m
10-06-2012, 04:46 PM
دوستان من فردا صبح باید مدارک رو ببرم دانشگاه.چیا باید ببرم؟

reza2kn
10-06-2012, 10:01 PM
سلام به همه دوستان.
من بهمن ماه سال 90 کارشناسی مترجمی زبان قبول شدم و چوت پیش داشنگاهیم کامل نبود نتونستم برم و خلاصه پیش و گرفتم و امروزرفتم واسه ثبت نام ، یه نامه داد گفت بر واسه پلیس+10 جوابش رو بیار و بعدش برو واسه ثبت نام اینترنتی.
حالا یه سوالی که داشتم اینه که منم که ورودی سال 90 هستم باید همون pnub911 رو قبل از شماره داوطلبیم بزنم؟ تو این سیستم گلستان هم که رفتم ماشالا هیج Browser ی رو جز IE قابل نمیدونه ، تو همونم نه قسمت محیط آمورشی لود شد نه ورود! قضیه چیه؟
و اینکه حدود شهریه چقدر میشه واسه ترم یک رشتم؟ چون باید با کارت پرداخت بشه میخوام مطمئن باشم که مقدار کافی پول داخلش دارم.
ممنون ، موفق باشید:72:

hp722m
10-06-2012, 10:58 PM
دوستان من فردا صبح باید مدارک رو ببرم دانشگاه.چیا باید ببرم؟

واسه دانشگاه پیام نور شهریار اینا لازمه:

مدارک مورد نیاز:

1-اصل و تصویر دیپلم متوسطه برای داوطلبان نظام قدیم

2-اصل و تصویر دیپلم نظام جدید و کارنامه دوره سه ساله

3-اصل و تصویر گواهی پیش دانشگاهی و کارنامه پیش دانشگاهی

4-اصل و تصویر و مدرک کاردانی(افرادی که با مدرک کاردانی شرکت کرده اند.)

5-اصل و تصویر تمام صفحات شناشنامه

6-اصل و تصویر کارت ملی(پشت و رو)

7- 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3

8-مدارک مربوط به نظام وظیفه

9-معرفی نامه رسمی استفاده کننده از سهمیه

10-گواهی انصراف از دانشگاه قبلی

11-تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

12-تکمیل فرم معادل سازی جهت دانشجویان سایر دانشگاه ها و موسسات وابسته به آموزش عالی

(کف کردم انقد نوشتم:39:.از رو فرم ثبت نام نوشتم براتون)

reza2kn
10-07-2012, 03:39 PM
سلام به همه دوستان.
من بهمن ماه سال 90 کارشناسی مترجمی زبان قبول شدم و چوت پیش داشنگاهیم کامل نبود نتونستم برم و خلاصه پیش و گرفتم و امروزرفتم واسه ثبت نام ، یه نامه داد گفت بر واسه پلیس+10 جوابش رو بیار و بعدش برو واسه ثبت نام اینترنتی.
حالا یه سوالی که داشتم اینه که منم که ورودی سال 90 هستم باید همون pnub911 رو قبل از شماره داوطلبیم بزنم؟ تو این سیستم گلستان هم که رفتم ماشالا هیج Browser ی رو جز IE قابل نمیدونه ، تو همونم نه قسمت محیط آمورشی لود شد نه ورود! قضیه چیه؟
و اینکه حدود شهریه چقدر میشه واسه ترم یک رشتم؟ چون باید با کارت پرداخت بشه میخوام مطمئن باشم که مقدار کافی پول داخلش دارم.
ممنون ، موفق باشید:72:

مثل اینکه من اشتباه کردم :دی
این قضیه ثبت نام و اینا واسه کسانی هست که کنکور میدن نه فراگیران :دی
پس واسه ثبت نام اینترنتی باید از تو خود دانشگاه اقدام بشه؟:59:

Nayrika
10-08-2012, 08:53 PM
این برنامه امتحانات که تو گزارش نتيجه ثبت نام دانشجو در طول ثبت نام همون گزارش101 داده شده با برنامه امتحاناتی که جدا داده شده همخونی نداره !! کدومش درسته ؟:33:

saeidking
10-09-2012, 12:19 AM
این برنامه امتحانات که تو گزارش نتيجه ثبت نام دانشجو در طول ثبت نام همون گزارش101 داده شده با برنامه امتحاناتی که جدا داده شده همخونی نداره !! کدومش درسته ؟:33:

من فکر نمیکنم همخونی نداشته باشه,منظورتون جدا داده شده چی هست؟

ملاک همون گزارش 101 هست

Nayrika
10-09-2012, 01:08 AM
منظورم تاریخ امتحاناته که از سایت دانلود کردم ...

sheida66
10-09-2012, 11:51 AM
دوستان مسیر رفت و آمد به مرکز غرب چجوریه ؟ لطفا مسیرهایی رو که بلدید به من هم یاد بدید . مرسی .
در ضمن من که گزارش 260 رو دریافت نکردم و زمان مراجعه حضوریمو نمیدونم ، هر وقت برم ثبت نامم میکنن ؟ زنگ زدم دانشگاه گفت پونزدهم به بعد بیا !

sheida66
10-09-2012, 12:00 PM
:164:

Borna66
10-09-2012, 01:37 PM
دوستان مسیر رفت و آمد به مرکز غرب چجوریه ؟ لطفا مسیرهایی رو که بلدید به من هم یاد بدید . مرسی .
در ضمن من که گزارش 260 رو دریافت نکردم و زمان مراجعه حضوریمو نمیدونم ، هر وقت برم ثبت نامم میکنن ؟ زنگ زدم دانشگاه گفت پونزدهم به بعد بیا !

:164:

با سلام
در ورد مسیر دانشگاهتون خبری ندارم اما در مورد گزارش 206 باید خدمتون عرض کنم که شما دیگر دسترسی به این گزارش ندارید و نمی تونید چاپ کنید و این گزارش توسط مسولین دانشگاه که دسترسی بیشتری به سیستم گلستان دارند می توانند اینکار بکنند براتون و خیالتون راحت براحتی می تونید ثبت نام حضوری هم در دانشگاه پیام نور داشته باشید چون دانشگاه به دانشجو نیاز دارد و براحتی بی خیالش نمی شود

موفق باشید
روزگار خوش

saeidking
10-10-2012, 01:14 AM
منظورم تاریخ امتحاناته که از سایت دانلود کردم ...

یک هفته مونده به امتحانات,حتما دوباره گزارش ثبت نام بگیرین و همیشه پیگیر اخبار امتحانات باشین

بیشکول
12-22-2012, 07:24 PM
سلام!
:42:من سوال دارم!!!!!!!!داوطلبایی که به علت عدم اخذمدرک بیشدانشگاهی نتونستن مهرماه ثبت نام کنن دانشگاه،الان تکلیفشون چیه آخرثبت نام میشن دیماه یانه؟

Borna66
12-23-2012, 01:16 AM
سلام!
:42:من سوال دارم!!!!!!!!داوطلبایی که به علت عدم اخذمدرک بیشدانشگاهی نتونستن مهرماه ثبت نام کنن دانشگاه،الان تکلیفشون چیه آخرثبت نام میشن دیماه یانه؟

هنوز اطلاعیه در این زمینه منتشر نشده

روزگار خوش

yashar666
02-18-2013, 09:38 PM
با سلام من ورودی جدید دانشکاه هستم از طریق کنکور فراگیر الان با گلستان ثبت نام می کنم

من مشکلی در انتخاب واحد دارم اونم به ابن صورت که من وقتی کنکور فراگیر دادم درس مبانی کامپیوتر و اندیشه اسلامی ۱ رو نمره بالای ۱۲ کسب کردم که به این صورت این دو درس جز دروس قبولی من حساب میشه ولی الان که می خواهم اندیشه ۲ و آز مبانی رو بگیرم سیستم میگه
پیش نیاز رو رعایت نمیکنی !! (اون ۲ درس رو نگرقتم چون نمره قبولی کسب کردم ) الان باید چی کار بکنم ! ممنونم

Nimak2012
02-18-2013, 11:11 PM
با سلام من ورودی جدید دانشکاه هستم از طریق کنکور فراگیر الان با گلستان ثبت نام می کنم

من مشکلی در انتخاب واحد دارم اونم به ابن صورت که من وقتی کنکور فراگیر دادم درس مبانی کامپیوتر و اندیشه اسلامی ۱ رو نمره بالای ۱۲ کسب کردم که به این صورت این دو درس جز دروس قبولی من حساب میشه ولی الان که می خواهم اندیشه ۲ و آز مبانی رو بگیرم سیستم میگه
پیش نیاز رو رعایت نمیکنی !! (اون ۲ درس رو نگرقتم چون نمره قبولی کسب کردم ) الان باید چی کار بکنم ! ممنونم

اين مشكل همه ماست گرامي!هنوز نمرات دانشپذيري ثبت نشدن عزيز...بايد صبر كنيم احتمالا تا حذف و اضافه اگرچه كه من مركز قبوليم تهران جنوب پرسيدم گفتن تا آخر هفته ثبت ميشن دروستون اما اگر نشد ظاهرا ايشالله حذف و اضافه..فعلا تلاش كنين دروس بدون پيشنياز رو اخذ كنين

موفق باشيد

yashar666
02-19-2013, 12:39 AM
ممنونم از پاسختون منم تهران شمال هستم بازم متشکرم

javad jan
02-19-2013, 09:16 AM
ممکن هم هست ثبت نشه دقیقا همین مشکلی که من دارم و بعد از 3 ترم ارشد هنوز دروسی که در دانشپذیری پاس کردم تو فایلم ثبت نشده

yashar666
02-19-2013, 01:31 PM
یه سوال دیگه هم دارم :) این فرم تعهد تناقض معدل دیگه چیه ؟؟؟ یعنی در موقع ثبت نام اگه معدل رو اشتباه کردی حالا برای ثب نام دانشگاه باید این رو هم پر کنی تا ثبت نام کنن ؟؟؟

Nimak2012
02-19-2013, 01:45 PM
یه سوال دیگه هم دارم :) این فرم تعهد تناقض معدل دیگه چیه ؟؟؟ یعنی در موقع ثبت نام اگه معدل رو اشتباه کردی حالا برای ثب نام دانشگاه باید این رو هم پر کنی تا ثبت نام کنن ؟؟؟

اسمش كه روشه ديگه اگه چيزي كه زدين و ثبت نام كردين با چيزي كه دارين در تناقض هستش بله لازمه اگر هم نه به گمونم نيازي نباشه!

Nimak2012
02-19-2013, 01:56 PM
ممکن هم هست ثبت نشه دقیقا همین مشکلی که من دارم و بعد از 3 ترم ارشد هنوز دروسی که در دانشپذیری پاس کردم تو فایلم ثبت نشده

خدا نكنه!!!!مگه ميشه؟!يعني دوباره از اول همونها رو خوندي وبرداشتي و پاس كردي؟؟!!!

armita63
02-19-2013, 03:25 PM
با سلام چرا من نمیتونم با شماره دانشجویی وارد سایت گلستان بشم تا انتخاب واحد کنم درحالیکه ثبت نامم تایید شده است؟؟؟؟؟؟ لطفــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــا راهنمایی کنید مرسی

hashem43
03-27-2013, 10:38 AM
سلام بنده هر كاری كردم كه وارد سیستم گلستان شوم موفق نشدم و وقتش به اتمام رسیده و همچنین شماره داوطلبی 6 رقم است ولی در سیستم گلستان با حروف pnub911 بایستی 7 رقم باشد لطفا" راهنمای ام كنید. متشكرم

Borna66
03-27-2013, 01:25 PM
با سلام چرا من نمیتونم با شماره دانشجویی وارد سایت گلستان بشم تا انتخاب واحد کنم درحالیکه ثبت نامم تایید شده است؟؟؟؟؟؟ لطفــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــا راهنمایی کنید مرسی

با سلام

ممکن هست در ایام عید سایت گلستان در حال بروز رسانی هست و قابل استفاده و در دسترس نمی باشد.. بنابراین صبر کنید ایامن عید بگذرد وئ بعد از 13 ام مجددا اقدام کنید اگر بازم همین مشکل را داشتید حتما بصورت حضوری به مرکز اموزشی محل تحصیلتون مراجعه کنید

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
03-27-2013, 01:25 PM
سلام بنده هر كاری كردم كه وارد سیستم گلستان شوم موفق نشدم و وقتش به اتمام رسیده و همچنین شماره داوطلبی 6 رقم است ولی در سیستم گلستان با حروف pnub911 بایستی 7 رقم باشد لطفا" راهنمای ام كنید. متشكرم

با سلام

ممکن هست در ایام عید سایت گلستان در حال بروز رسانی هست و قابل استفاده و در دسترس نمی باشد.. بنابراین صبر کنید ایامن عید بگذرد وئ بعد از 13 ام مجددا اقدام کنید اگر بازم همین مشکل را داشتید حتما بصورت حضوری به مرکز اموزشی محل تحصیلتون مراجعه کنید

موفق باشید
روزگار خوش