PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد پروژه و کارورزی

محلا
09-19-2012, 08:27 AM
با سلام. من رشته مدیریت دولتی هستم.نیمسال اول91_92 ترم 9 میخونم. و میخام 10 ترمه تمام کنم.

مشکل اینه که من این ترم دانشجوی مهمان هستم و میخام درس پروژه و کارورزی را بگذرونم. نمیدونم میشه در دانشگاهی که مهمان هستم این واحدها را بگذرونم یا خیر. از دانشگاه خودمون سوال کردم و گفتن که نمیشه این دروس عملی را در دانشگاهی که مهمان هستم گذراند چون باید براشون استاد تعریف بشه. از دانشگاهی که در آن مهمان هستم سوال کردم و گفتن اشکالی نداره و میتونی این واحدها رابگذرونی. راستش من در انتخاب واحدم پروژه و کارورزی را گرفتم و استاد هر دو هم یکی هستن. ولی سردرگم شدم که این واحدها را حذف کنم یا خیر؟
نمیتونم ریسک کنم واین واحدها را برای ترم بعد بگذارم ضمن اینکه ترم آخر را در دانشگاه خودمون تمام میکنم.
کسی جواب درستی به من نداده. لطفا مرا راهنمایی کنید.
کسی تا کنون پروژه و کارورزی را گذرونده؟ چقدر طول میکشند؟
آیا میشود یک ترمه پروژه را تحویل داد؟ چکار کنم؟ حذف کنم یا نه؟ بگذارم برای ترم بعد؟
آیا میتونم در زمان حذف و اضافه پروژه و کارورزی را حذف کنم یا همین الان حذف کنم بهتره؟خواهشا زودتر مرا راهنمایی کنید.

saeidking
09-19-2012, 01:43 PM
سلام,اگه مهمان هستید(حضور در کلاس رو نمیگم).خب همون دانشگاه بگیرین,در ضمن باید با مدیر گروه دانشگاه خودتون صحبت کنید,چون معمولا اونا این درسا رو میگیرن,به نظر من ببینین استادش کی هست,با خودش هماهنگ کنید,چون معمولا دانشگاه ها جواب های متفاوت به آدم میدن.بله حذف و اضافه یا حذف اضطراری هم میتونید حذف کنید

Borna66
09-19-2012, 03:26 PM
در تکمیل پاسخ دوسمون خدمتون عرض کنم که حتما باید مدیر گروه دانشگاه محل که اول قبول شدید هماهنگ باشید و معمولا این درسها علمی برای اینکه منفعت بیشتری دارد معمولا بصورت عملی اجازه نمی دهند بصورت مهمان انرا اخذ و پاس کنید ولی بازم با استاد مدیر گروه رشتتون در این گونه موارد ارتباط برقرار کنید و هماهنگ باشید بهتر هست.
که حداکثر زمان ارایه پروژه 2 ترم هست و شما می توانید پروژه را یک ترم بردارید و 2 ترم بعد ارایه بدید و ضمنا کاراموزی این طور نیست و باید همان ترم که برداشتید ارایه کنید

موفق باشید
روزگار خوش