PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 91-92 دانشگاه پیام نور

sunyboy
09-08-2012, 12:27 PM
انتخاب واحد نیمسال اول دانشجویان ورودی قدیم دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی از امروز آغاز می شود.دانشجویان پیام نور از امروز ۱۸ شهریور ۹۱ می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس(برای ورود سریع و راحت به سیستم گلستان حتما از ادرس زیر استفاده کنید.)

reg.pnu-club.com (http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg.pnu-club.com)

http://up.pnu-club.com/images/pmh4mtjmwfq1c1v85ml.gif (http://reg.pnu-club.com)

از مسیر :ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی،

از زمان ثبت نام و انتخاب واحد خود اطلاع پیدا کنند.هر دانشجو در زمان مشخصی می تواند انتخاب واحد کند. از تاریخ و ساعت مشخص شده هر دانشجو ۷۲ ساعت فرصت دارد تا انتخاب واحد کند.

نکته : طبق بخشنامه معاونت امور اساتيد و دروس معارف اسلامی در دانشگاهها و همچنين مدير گروه معارف اسلامي، از این پس دانشجويان در يك نيمسال تحصيلی می توانند فقط يك عنوان درسی از دروس معارف (دو واحد) را بگذرانند.

لیست دروس عمومی پیام نور کلیک کنید (http://www.pnu-club.com/pnu.thread72825.html)

تاریخ ثبت نام سال تحصیلی 92-91 برای ورودی های جدید دانشگاه پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.thread72755.html)

(http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpnunews.com%2Fpost-899.aspx) سر ترم شما ایجاد نشده است
در صورتی که با پیغام سر ترم شما ایجاد نشده است متاسفانه راه حلی بجز مراجعه و یا تماس با کارشناس رشته وجود ندارد ! باید به کارشناس رشته مراجعه کنید تا سرترم شما ایجاد شود

حداکثر واحد قابل اخذ
حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم اول بر اساس معدل ترم دوم سال تحصیلی قبل می باشد.

معدل ترم قبل

حداکثر واحد قابل انتخاب مقطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی

معدل کمتر از ۱۲

حداکثر ۱۲ واحد

معدل بین ۱۲ تا ۱۷

حداکثر تا ۲۰ واحد

معدل بالاتر از ۱۷

حداکثر تا ۲۴ واحد

معدل ترم قبل

حداکثر واحد قابل انتخاب مقطع کارشناسی ارشد

معدل پایین تر از ۱۲

حداکثر ۱۲ واحد

معدل بالاتر از ۱۲

حداکثر ۱۴ واحد

* دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال دوم 90-91می باشد.

ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ تا ۳۰ شهریور ماه ۹۱ تمدید گردید

تاریخ حذف و اضافه ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۱ لغایت ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۱ خواهد بود

پیشنایز و همنیاز دروس
کلیه دانشجویان موظف به رعایت پیش نیاز و همنیاز دروس براساس آخرین لیست ارائه دروس می باشند در صورتی که در سیستم گلستان حتی اخطار عدم رعایت را بدهد یا ندهد ملاک لیست ارائه دروس می باشد . در صورتی که قبلا درس پیشنیاز را رد شده اید می توانید با درس پس نیاز آن همنیاز کنید دانشجویان ترم آخر نیازی به رعایت پیش نیاز و همنیاز ندارند.

توجه: دانشجویانی که بدهی شهریه دارند. منوهای ثبت نام برایشان غیرفعال می باشد و امکان انتخاب رشته ندارد. بعد از واریز شهریه ۴۸ الی ۷۲ ساعت زمان لازم است تا منوهای ثبت نام برایشان فعال شود.

saharnaz_71
09-08-2012, 01:51 PM
سلام

ممنون

همیشه زود خبر میدین

اما این دفعه چند روز دیر اطلاع رسانی کردین

البته تو این چند روزه اخیر فقط وقت دادن و انتخاب واحد شروع نشده بود

در هر صورت ممنون:72:

زندگی...
09-08-2012, 03:57 PM
دمتون گرم دیگه چه جوری بایدازتون تشکرکنم بابت این اطلاع رسانی نمیدونم:72:

انشتین
09-08-2012, 04:38 PM
اخ مرسی واسه خبرتون

MOHAMAD91
09-08-2012, 05:48 PM
با سلام
میخوام بدونم زمان انتخاب واحد رشته حسابداری کی هست؟
ممنون:72:

Borna66
09-08-2012, 06:02 PM
سلام

ممنون

همیشه زود خبر میدین

اما این دفعه چند روز دیر اطلاع رسانی کردین

البته تو این چند روزه اخیر فقط وقت دادن و انتخاب واحد شروع نشده بود

در هر صورت ممنون:72:

با سلام
ممنون دوست گرامی ولطف دارید و متشکر از ارایه نظرتون
ولی دوست گرامی ما خبرها را در زمان مناسب و به وقت خودش قطعا در باشگاه ارسال و اطلاع رسانی می کنیم مثل
آغاز انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور نیمسال اول تحصیلی 92-91 (http://www.pnu-club.com/pnu.thread72553.html)
این تاپیک هم بابت اطلاع رسانی شروع و اغاز انتخاب واحد می باشد و گرنه ما تاریخ ها را قبلا اعلام و اطلاع رسانی کردیم

دمتون گرم دیگه چه جوری بایدازتون تشکرکنم بابت این اطلاع رسانی نمیدونم:72:

خواهش لطف دارید و ماهم خوشحال یمشمی در حدتوان به هم نوعان خود کمکی کرده باشیم

با سلام
میخوام بدونم زمان انتخاب واحد رشته حسابداری کی هست؟
ممنون:72:

دوست گرامی انتخاب زمان شروع انتخاب واحد بصورت رشته ای مشخص نیست و هر دانشجویی با توجه به سال ورود به دانشگاه یک زمان برای شروع انتخاب واحد برایش در سیستم گلستان درنظر گرفته می شود که با مراجعه به سیستم کاربری خود در گلستان می توان از ان باخبر شود و ظرف مدت 72 ساعت نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید
موفق باشید
روزگار خوش

fershan
09-08-2012, 06:37 PM
با سلام
من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم الان اومدم زمان ثبت نامم رو ببینم دیدم آیتم ثبت نام اصلا برای من وجود نداره من ترم تابستان برداشتم ولی با توجه به جستجویی که توی سایت داشتم دیدم یکی از دروس رو نباید پاس کنم بنابراین شهریه نریختم و چهار واحد مابقی رو هم امتحان ندادم ،مگه دروس در صورتی که دانشجو نرود سر جلسه امتحان خود به خود حذف نمیشه ؟؟؟میتونه نبودن آیتم ثبت نام به این دلیل باشه؟؟؟لطفا راهنماییم کنید .ممنونم .

sunyboy
09-08-2012, 06:46 PM
با سلام
من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم الان اومدم زمان ثبت نامم رو ببینم دیدم آیتم ثبت نام اصلا برای من وجود نداره من ترم تابستان برداشتم ولی با توجه به جستجویی که توی سایت داشتم دیدم یکی از دروس رو نباید پاس کنم بنابراین شهریه نریختم و چهار واحد مابقی رو هم امتحان ندادم ،مگه دروس در صورتی که دانشجو نرود سر جلسه امتحان خود به خود حذف نمیشه ؟؟؟میتونه نبودن آیتم ثبت نام به این دلیل باشه؟؟؟لطفا راهنماییم کنید .ممنونم .

به احتمال زیاد شما بدهی دارید اگر بدهی دارید باید فورا پرداخت کنید بعد از پرداخت 48 تا 72 ساعت بعد در گلستان اعمال میشه و محدودیت شما برای ثبت نام برداشته میشه و شما میتوانید انتخاب واحد کنید

sudi_65
09-09-2012, 04:59 PM
سلام

من امروز رفتم صفحه انتخاب واحدم را دیدم برام سقف واحد زده 17 تا

من معدلم 14.5 شده معدل 12 به بالا 20 تا میتونه برداره!!! چرا برام سقف واحد گذاشتن؟ رشته ام ریاضی کاربردیه

هرچقدر هم با کارشناس رشته تماس میگیرم جواب نمیدن

fhp
09-09-2012, 05:47 PM
سلام دوست عزیز
واحد قابل اخذ براي نيمسال اول 92-91 براي تمام دانشجويان فعلا 17 واحد درسي در نظر گرفته شده است.اين محدوديت به دليل تاييد نشدن نهايي نمرات مي باشد و در چند روز آينده و شايد در حذف و اضافه اين محدوديت برطرف شود:72:

hamid.nsi
09-10-2012, 11:01 AM
سلام دوستان این ترم ترم اخر من هست ترم قبلی مشروط شدم میتونم این ترم 19 واحد بردارم تا کلا درسم تموم شه؟توسیستم بالاتر از 12 واحد اجازه نمیده

sunyboy
09-10-2012, 11:10 AM
سلام دوستان این ترم ترم اخر من هست ترم قبلی مشروط شدم میتونم این ترم 19 واحد بردارم تا کلا درسم تموم شه؟توسیستم بالاتر از 12 واحد اجازه نمیده

باید برین پیش مسئول رشته خودتون ایشان میتوانند اینکارو بکنند. ترم اخر محدودتی وجود نداره و میتوانید علارقم مشروطی بالای 12 واحد رو بردارین ولی باید همه رو بردارین ورگنه ترم اخر محسوب نمیشود.

mahmooo
09-10-2012, 01:03 PM
سلام خسته نباشید .چرا سیستم گلستان قطه؟:42::42:

sunyboy
09-10-2012, 01:34 PM
سلام خسته نباشید .چرا سیستم گلستان قطه؟:42::42:

بعلت ترافیک بالا سرعت گلستان خیلی کم شده است. بهتره از یک اینترنت پر سرعت استفاده کنید. و از ادرس زیر برای ورود سریع تر استفاده کنید

reg.pnu-club.com (http://reg.pnu-club.com)

mahmooo
09-10-2012, 04:12 PM
چرا تعداد دروسی که برای انتخاب واحد گذاشتن کمه بیشترشم عمومیه؟

Borna66
09-10-2012, 05:23 PM
صفحه ثبت نام باز شده ولی چرا فقط دروس عمومی رو واسه انتخاب واحد داده ؟:79:

با سلام
احتمالا بقیه دروس را برای شما در سیستم گلستان ارایه نداند و مشکل از طرف شما نیست و شما باید با مرکز اموزشی محل تحصیلیتون در ارتباط باشید و تماس برقرار کنید و اعلام کنید دروس را برای شما در سیستم گلستان ارایه کنند
روزگار خوش

کمیا
09-11-2012, 09:32 AM
سلام به همگی من شهریه ترم تابستون رو واریز کردم اما باز یه بدهی دیگه برام نوشته شده منو ثبت نام هم برام باز نمیشه اگه کسی میدونه بگه چیکار کنم نمیتونم برم دانشگاه اینو برزم باز میشه بعد تو حسابم ذخیره میشه؟

soso_69
09-11-2012, 11:38 AM
سلام وقتی شهریه رو به بانک واریز میکنیم،نباید شماره فیش رو به سیستم بدیم؟اخه هنوز منو ثبت نام برام باز نشده!!!!؟:168:

Borna66
09-11-2012, 11:52 AM
سلام وقتی شهریه رو به بانک واریز میکنیم،نباید شماره فیش رو به سیستم بدیم؟اخه هنوز منو ثبت نام برام باز نشده!!!!؟:168:

با سلام

وقتی شهریه را واریز کردید بطور اتوماتیک بعد از 72 ساعت سیستم گلستان برای شما باز می شود و نگران انتخاب واحد تون نباشید برای شما باز خواهد بود .

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
09-11-2012, 11:58 AM
سلام به همگی من شهریه ترم تابستون رو واریز کردم اما باز یه بدهی دیگه برام نوشته شده منو ثبت نام هم برام باز نمیشه اگه کسی میدونه بگه چیکار کنم نمیتونم برم دانشگاه اینو برزم باز میشه بعد تو حسابم ذخیره میشه؟
با سلام

این مشکلی هست از طرف سیستم گلستان و حتما شما باید با مسئول واحد شهریه دانشگاهتون در این زمینه در ارتباط باشید شاید مشکلتون حل شوید و نیازی به واریز نداشته باشید پس هم اکنون پول را واریزی نکنید و بعد از ارتباط با مسئول مربوطه در صورت تاکید ان پول را واریز کنید

موفق باشید
روزگار خوش

soso_69
09-11-2012, 01:41 PM
با سلام

وقتی شهریه را واریز کردید بطور اتوماتیک بعد از 72 ساعت سیستم گلستان برای شما باز می شود و نگران انتخاب واحد تون نباشید برای شما باز خواهد بود .

موفق باشید
روزگار خوش

یه دنیا ممنون:172: خیالم راحت کردین....:72:

Borna66
09-11-2012, 02:07 PM
یه دنیا ممنون:172: خیالم راحت کردین....:72:

با سلام

خواهش ... ما هم خوشحال که به هم نوعان خود در حدتوان کمکی کردیم.

ضمنا اگر احیانا سیستم گلستان برای انتخاب واحد شما بسته بود با ارایه فیش وایریز شهریه به واحد شهریه و اموزش باید سیستم گلستان را باز کنند.هرچند سیستم گلستان برای انتخاب واحد هرکس معمولا تا اخر شهریور ماه باز می باشد ولی اگر این اتفاق افتاد همین این اقدام را بکنید

موفق باشید
روزگار خوش

sj227sj
09-11-2012, 06:02 PM
سلام دوستان کسی میدونه چرا تربیت بدنی 1 و تربیت بدنی 2 جز دروس و واحد های من نیست ممکن خود دانشگاه نگذاشته انتخاب شود؟

Borna66
09-11-2012, 07:03 PM
سلام دوستان کسی میدونه چرا تربیت بدنی 1 و تربیت بدنی 2 جز دروس و واحد های من نیست ممکن خود دانشگاه نگذاشته انتخاب شود؟

با سلام
دوست گرامی بعضی وقت این مشکل عدم ارایه درس ها برای بعضی دانشجویان در سیستم گلستان رخ می ده و برای رفعش باید یا مسئول اموزشی رشتون در ارتباط برقرار کنید و این مشکل را اعلام کنید تا انها درس های جا افتاده را برای شما ارایه کنند و مشکل برطرف شود.
موفق باشید
روزگار خوش

Loo3
09-13-2012, 01:38 AM
سلام به همگی من تازه واردم میشه بگین کی بایدثبت نام کنیم وانتخاب واحد ممنون

Borna66
09-13-2012, 01:35 PM
سلام به همگی من تازه واردم میشه بگین کی بایدثبت نام کنیم وانتخاب واحد ممنون

با سلام با توجه به توضیحات ارایه شده اگر دقت بیشتر بکیند متوجه می شوید دوست گرامی که بدین صورت می باشد

جدول زمان بندی غیر حضوری ورودی های جدید مهرماه سال ۹۱

کارشناسی

۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

که ثبت نام بصورت غیر حضوری و اینترنتی از طریق سایت گلستان مربوط به دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com) انجام خواهد شد و در زمان خودش دستورالعمل های ثبت نان و همچنین شیوه های ثبت نام در همین جا اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید

روزگار خوش

siyahmardan
09-13-2012, 08:03 PM
سلام ..خسته نباشید
اگه ممکنه تاریخ حذف و اضافه رو هم بگید..من امروز رفتم ثبت نام کنم میگه زمان ثبت نام شما 80 ساعت بوده که تمام شده..
البته همین امروز دانشگاه بودم تمامی دروسی رو که می خواستم برام ارائه دادند ..آخه ترم آخرم..ولی حالا که اومدم ثبت نام کنم می گه زمان ثبت نامتون تموم شده..
حالا تاریخ حذف اضافه رو هم نمی دونم ..می ترسم دیر کنم ظرفیت دروسی که گرفتم پر بشه .. اگه ممکنه راهنمایی کنید..:113:
خیلی ممنون..:83:

Borna66
09-13-2012, 10:37 PM
سلام ..خسته نباشید
اگه ممکنه تاریخ حذف و اضافه رو هم بگید..من امروز رفتم ثبت نام کنم میگه زمان ثبت نام شما 80 ساعت بوده که تمام شده..
البته همین امروز دانشگاه بودم تمامی دروسی رو که می خواستم برام ارائه دادند ..آخه ترم آخرم..ولی حالا که اومدم ثبت نام کنم می گه زمان ثبت نامتون تموم شده..
حالا تاریخ حذف اضافه رو هم نمی دونم ..می ترسم دیر کنم ظرفیت دروسی که گرفتم پر بشه .. اگه ممکنه راهنمایی کنید..:113:
خیلی ممنون..:83:
با سلام
باتوجه به زمان اعلام شده تاریخ حذف و اضافه ترم اول 92-91 در تاریخ 22 مهر 91 تا 29 مهر 91 می باشد
موفق باشید
روزگار خوش

mehrdaddado
09-14-2012, 08:35 PM
سلام
من یکی از درس های پیشنیاز رو ترم قبل امتحان ندادم یعنی غیبت داشتم
اما این ترم خواستم درس پس نیاز رو به همراه درس پیشنیازی که ترم قبلی غایب بودم بردارم و همنیاز کنم اما اخطار عدم رعایت پیش نیاز میده؟؟
مگه این مورد شامل تبصره 10 نمیشه؟؟
من غایب بودم آیا حتما باید مردود بشی که بتونی از تبصره 10 استفاده کنی؟؟

Borna66
09-14-2012, 08:49 PM
سلام
من یکی از درس های پیشنیاز رو ترم قبل امتحان ندادم یعنی غیبت داشتم
اما این ترم خواستم درس پس نیاز رو به همراه درس پیشنیازی که ترم قبلی غایب بودم بردارم و همنیاز کنم اما اخطار عدم رعایت پیش نیاز میده؟؟
مگه این مورد شامل تبصره 10 نمیشه؟؟
من غایب بودم آیا حتما باید مردود بشی که بتونی از تبصره 10 استفاده کنی؟؟

با سلام

بله حتما باید درسی که پیشنیاز هست مردود شده باشی تا بتوانید درس پس نیاز را در یک ترم همنیار کنید ...
البته این مورد هم برای بعضی از دروس صدف می کنه نه همه دروس...

موفق باشید
روزگار خوش

mahshid.s
09-15-2012, 10:08 PM
ســــــــــلام ...:72:
مرسی از سایت خوبتون. :74:
امیدوارم زود جواب منو بدید ...:79::79:
من رشته فیزیک دانشگاه پیام نور دولت آباد اصفهان رو قبول شدم. ولی از درس های پیش دانشگاهیم درس دیفرانسیل که هماهنگ بود هنوز پاس نشده.:47::47:
من حالا برا ثبت نام باید چیکار کنم ؟آیا قبول میکنن که ثبت نام بشم و مدرک تکمیل پیش دانشگاهی رو بعدا ارائه بدم ؟یا باید تا دی منتظر بمونم و بعد برم ثبت نام ؟؟؟؟؟؟؟:168::168:
راستی اگه قبول نکردن و گفتن باید از ترم بعد برم من همین الان باید برم برا ثبت نام یا دی ماه ؟
چه مدارکی رو باید ببرم ؟

Borna66
09-15-2012, 11:33 PM
ســــــــــلام ...:72:
مرسی از سایت خوبتون. :74:
امیدوارم زود جواب منو بدید ...:79::79:
من رشته فیزیک دانشگاه پیام نور دولت آباد اصفهان رو قبول شدم. ولی از درس های پیش دانشگاهیم درس دیفرانسیل که هماهنگ بود هنوز پاس نشده.:47::47:
من حالا برا ثبت نام باید چیکار کنم ؟آیا قبول میکنن که ثبت نام بشم و مدرک تکمیل پیش دانشگاهی رو بعدا ارائه بدم ؟یا باید تا دی منتظر بمونم و بعد برم ثبت نام ؟؟؟؟؟؟؟:168::168:
راستی اگه قبول نکردن و گفتن باید از ترم بعد برم من همین الان باید برم برا ثبت نام یا دی ماه ؟
چه مدارکی رو باید ببرم ؟

با سلام
بله براحتی قبول می کنند و از شما تعهد می گیرند حتما بیارید این اصل مدرک را..در اولین فرصت
اما بهتر است اگر اصل مدرک پیش دانشگاهی را ندارید برای ثبت نام هم یک گواهی معتبر از محل پیش دانشگاهی تون به منظور تایید گذراندن دوره پیش دنشگاهی هم بگیرید و به پیام نور بدید بهتر هست تا این مشکلات بعدی پیش نیاید.

موفق باشید
روزگار خوش

کمیا
09-17-2012, 03:15 PM
سلام بچه ها کسی میدونه بدهی که بعد ا ز انتخاب واحد تو سایت نشون میده بدهی کلی دانشجو هست یا نه اخه قرار بود شهریه ترم تابستان برای کسایی که حذف کردن یا غیبت داشتن سوخت نشه و این ترم حساب بشه میخوام بدونم سایت مبلغ واریزی تابستون رو کسر کرده ؟

O M I D
09-17-2012, 08:41 PM
سلام بچه ها کسی میدونه بدهی که بعد ا ز انتخاب واحد تو سایت نشون میده بدهی کلی دانشجو هست یا نه اخه قرار بود شهریه ترم تابستان برای کسایی که حذف کردن یا غیبت داشتن سوخت نشه و این ترم حساب بشه میخوام بدونم سایت مبلغ واریزی تابستون رو کسر کرده ؟

سلام
برای فهمیدن این موضوع توی بخش اطلاعات جامع دانشجو گزینه وضعیت شهریه رو که گوشه پایین سمت چپ هست بزنید تمامی پرداختها و بدهی ها و ... رو میتونید ملاحظه کنید:109:
با ارزوی بهترینها:72:

roz512
09-18-2012, 12:16 AM
سلام متاسفانه سایت دانشگاه قزوین فکر میکنم مشکل داره نمیتونم برنامه کلاسی دروس را بگیرم چکارش کنم

Borna66
09-18-2012, 12:54 AM
سلام متاسفانه سایت دانشگاه قزوین فکر میکنم مشکل داره نمیتونم برنامه کلاسی دروس را بگیرم چکارش کنم

با سلام
دوست گرامی برنامه کلاسی فقط از طریق خود دانشگاه پیام نور در هر شهر ارایه می شود و باید بصورت حضوری مراجعه و اقدام کنید در این زمینه
روزگار خوش

shahe
09-18-2012, 09:26 AM
تولد 4 ساله شدن باشگاه را تبريك مي گم مطالبي كه عرضه نموده ايد فوق العاده به درد اينجانب مي خورد لطفاَ نمونه سوالات مختلف از سالهاي پيش را در سايت قرار دهيد با تشكر فراوان از همكاري و بارگذاري اين سايت :228:

فاضل4911
09-18-2012, 10:12 AM
سلام.زمان ثبت نام فراگیر کاردانی چه موقع هست.کاردانی نه کاردانی یه کارشناسی.ممنون

Alireza01010
09-21-2012, 10:50 AM
سلام
من نمیتونم وارد سیستم گلستان بشم.سرعتم هم پایین نیست.
من باید چی کار کنم؟
مگه نباید به روش پایین اقدام کرد پس چرا برای من وارد نمیشه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي ارشد با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnum و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
مثال : شناسه كاربري : 9711111111 pnum
گذروازه :0611111111
2- پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
گذروازه : 0611111111

Alireza01010
09-22-2012, 12:36 PM
سلام
من باید چی کار کنم؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي ارشد با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnum و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
2- پذيرفته شدگان دوره رسمي مقطع كارشناسي با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

فهمیدم , باید توی نام کاربری قبل از شماره ی داوطلب pnub911 مینوشتم:39:

Borna66
09-22-2012, 02:01 PM
سلام
من باید چی کار کنم؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فهمیدم , باید توی نام کاربری قبل از شماره ی داوطلب pnub911 مینوشتم:39:

با سلام
کلا سیستم گلستان معمولا در ساعت اوج و ترافیک بالا کاربران ممکن برای بعضی ها باز نشود و مشکل باز شود... بهتر هست اوایل صبح یا اخر شب دوستان برای ثبت نام و انجام سایر امور به سیستم گلستان مراجعه کنند.

خب خداشکر مشکلتون حل شد و ماهم خوشحال مشکلتون رفع شده

اگر موردی دیگر بود مطرح در خدمتیم

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
09-22-2012, 02:03 PM
تولد 4 ساله شدن باشگاه را تبريك مي گم مطالبي كه عرضه نموده ايد فوق العاده به درد اينجانب مي خورد لطفاَ نمونه سوالات مختلف از سالهاي پيش را در سايت قرار دهيد با تشكر فراوان از همكاري و بارگذاري اين سايت :228:

با سلام
خواهش و ماهم خوشحالیم توانسته ایم در حد توان به هم نوعان خود کمک کنیم خوشحالیم

سلام.زمان ثبت نام فراگیر کاردانی چه موقع هست.کاردانی نه کاردانی یه کارشناسی.ممنون

دوست گرامی هنوز تاریخ دقیقی در این زمینه از دانشگاه پیام نور اعلام نشد ولی به محض اعلام حتما در باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید

روزگار خوش

Alireza01010
09-24-2012, 12:42 AM
سلام یه سوال من میخوام انتخاب واحد کنم برای رشته ی مهندسی کامپیوتر نرم افزار , چه واحدهایی بردارم؟ترم 1 هستم :39:

majid-r
10-01-2012, 12:21 AM
سلام
من می خواستم وارد سیستم گلستان بشم نمی تونستم فکر کردم هنوز انتخاب واحد شروع نشده نگو سیستم کند بوده ! حالا هم که فرصت انتخاب واحد تموم شده و وقتی وارد میشم گزینه ثبت نام وجود نداره . من چکار باید بکنم ؟

marines
10-01-2012, 12:29 AM
سلام
من می خواستم وارد سیستم گلستان بشم نمی تونستم فکر کردم هنوز انتخاب واحد شروع نشده نگو سیستم کند بوده ! حالا هم که فرصت انتخاب واحد تموم شده و وقتی وارد میشم گزینه ثبت نام وجود نداره . من چکار باید بکنم ؟

اگه جدیدالورود هستین امکان نداره گزینه ثبت نام نباشه چون تا دهم انتخاب واحد تمدید شده
اگه ترم دوم یا بیشتر هستین ممکنه بدهی داشته باشین

behnam2013
02-06-2013, 08:19 PM
مهلت انتخاب واحد من شروع شده ولي نمرات 2 درس تشريحي من هنوز نيومده !! حالا من چيكار كنم ؟ انتخاب واحد كنم يا نه؟!!

royalcute
02-08-2013, 11:14 PM
گزارش نتیجه ثبت نام بهم نمیده . اخطار 18 (اجازه ورود به این امکان برای شما ندارد ) رو بهم میده ...
من امروز 16 واحد انتخاب کردم سقف انتخاب واحدمو زده 20 تا .
معدل کلم بالای 12 است و معدل ترمم هنوز اعلام نشده ولی فکر کنم معدل ترمم کمتر از 12 بشه ....

Borna66
02-09-2013, 06:39 PM
مهلت انتخاب واحد من شروع شده ولي نمرات 2 درس تشريحي من هنوز نيومده !! حالا من چيكار كنم ؟ انتخاب واحد كنم يا نه؟!!

اگر مطمئن هستید درس ها را پاس کردیداونها را اخذ کنید و اگر اشتباه هم برداشت توی حذف و اضافه درست کنید... ولی حتما انتخاب واحد را انجام بدید

گزارش نتیجه ثبت نام بهم نمیده . اخطار 18 (اجازه ورود به این امکان برای شما ندارد ) رو بهم میده ...
من امروز 16 واحد انتخاب کردم سقف انتخاب واحدمو زده 20 تا .
معدل کلم بالای 12 است و معدل ترمم هنوز اعلام نشده ولی فکر کنم معدل ترمم کمتر از 12 بشه ....

کلا گزارش ثبت این ترم فعلا به هیچ کاربری داده نمی شود توسط سیستم گلستان

روزگار خوش

نغمه123
02-09-2013, 08:57 PM
سلام شماره درس اصول حسابداری2 رو میشه بگین؟

rita.5032
02-18-2013, 04:56 PM
سلام لطفا مرا راهنمایی کنید من ورودی جدید ارشد هستم ولی نمی توانم انتخاب واحد کنم صفحه برایم باز نمی شود با مرکز تماس گرفتم مگویند باید یک فیش 2000 تومنی بریزی. ولی شماره حساب را ندارم چون اصلا صفحه باز نمیشود که شماره حساب را بدانم . البته نام کاربری را میشناسد و خطای 18 میدهد

sabzalipur
03-09-2013, 01:26 AM
من دانشجوی ورودی بهمن ماهم میخواهم بدانم اخرین مهلت حذف واضافه انتخاب واحدتاکی هست؟:299: