PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ ثبت نام سال تحصیلی 92-91 برای ورودی های جدید دانشگاه پیام نور

sunyboy
09-03-2012, 12:30 PM
تاریخ ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان ورودی جدید سال ۹۱ دانشگاه پیام نور اعلام شد

ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ورودی مهرماه ۹۱ دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد.

براساس اعلام دانشگاه پیام نور کلیه پذیرفته شدگان ورودی جدید برای ثبت نام طبق زمان بندی اعلام شده در جدول زیر باید به آدرس reg.pnu-club.com (http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg.pnu-club.com) مراجعه و نسبت به ارائه مدارک خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.

نکات قابل توجه:

1- لازم به توضیح است نحوه ورود به سیستم گلستان و مدارک لازم جهت ثبت نام این دسته از دانشجویان هنوز اعلام نشده است.

2- همچنین یادآور می شویم که انتخاب واحد ورودی های جدید بعد از ثبت نام در همان سیستم گلستان توسط دانشجو صورت خواهد گرفت.

3- ورودی های قدیم با توجه به تقویم آموزشی از ۱۸ شهریور انتخاب واحد آنها آغاز خواهد شد اما باتوجه به تغییرات برنامه امتحانات احتمالا چند روز دیرتر انتخاب واحد شروع شود

جدول زمان بندی غیر حضوری ورودی های جدید مهرماه سال ۹۱

ردیف

مقطع

زمان ثبت نام

۱

دکتری

۲۸ شهریور تا ۳۰ شهریور

۲

کارشناسی ارشد

۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

۳

کارشناسی

۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

1-مرحله پذيرش به صورت غير حضوري مي باشد لذا كليه دانشجويان از مراجعه حضوري به مراكز مواكدا خودداري نمايند. لازم به ذكراست پس از انجام مرحله پذيرش و انتخاب واحد بصورت غير حضوري زمان مراجعه حضوري به مراكز به اطلاع كليه دانشجويان خواهد رسيد.

2-نحوه ورود به سيستم (نام و كلمه عبور) متعاقبا اعلام ميگردد لذا كليه دانشجويان براي دريافت تاريخ و ساعت پذيرش غير حضوري در تاريخ 30/6/91 به سايت مراجعه نماييد.

saeidking
09-03-2012, 05:22 PM
قابل توجه دانشجویان پیام نور(به غیر از ورودی های جدید)

باتوجه به اينكه شروع ثبت نام مهرماه (نيمسال 3911) از تاريخ 18/6/91 ميباشد لطفا موارد زير را مطالعه نماييد :

1- دانشجوياني كه در نيمسال 3903 نسبت به ثبت درخواست تغيير رشته بند ج اقدام نموده اند تا زمان اعلام نتيجه نهايي و اعلام نمرات آزمون تغيير رشته مجاز به انجام مرحله ثبت نام نميباشند لذا پس از اعلام نتيجه قطعي آزمون زمانبندي ثبت نام اين دسته از دانشجويان انجام خواهد شد. لازم به ذكر است عواقب ناشي از ثبت نام اين دسته از دانشجويان بر عهده خود دانشجو ميباشد.

2- كليه دانشجويان (به جز دانشجويان مشمول بند1)از تاريخ 13/6/91 ميتوانند نسبت به مشاهده زمان ثبت نام خود از منوي ثبت نام » عمليات ثبت نام » ثبت نام اصلي اقدام نمايند.

3- كليه دانشجويان نسبت به بررسي صحت كد ملي خود در سيستم اقدام و در صورت مشاهده هر گونه تناقض نسبت به رفع آن از منوي دانشجو » مشخصات دانشجو » تغيير شماره ملي دانشجو اقدام نمايند.

4- كليه دانشجويان قبل از شروع زمان ثبت نام نسبت به بررسي وضعيت شهريه خود از منوي گزارش هاي آموزش » شهريه » ليست ها و آمار ها » فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور اقدام نمايند . لازم به ذكر است مدت زمان تغيير وضعيت دانشجو از حالت بدهكار به فعال پس از پرداخت شهريه از 24 تا 72 ساعت ميباشد لذا عواقب ناشي از عدم امكان ثبت نام به دليل بدهكاري بر عهده دانشجو ميباشد.

5- كليه دانشجويان ميبايست از پردازش اطلاعات جامع دانشجو نسبت به بررسي اطلاعات موجود در قسمت دانشكده, گروه آموزشي , رشته و مقطع اقدام نماييد در صورتي كه هر كدام ازموارد فوق بصورت مجازي تعريف شده باشند دانشجو مجاز به ثبت نام نميباشد لذا در صورت مشاهده هر گونه تناقص نسبت به رفع آن با مراجعه به مركز مربوطه اقدام نماييد.

sadeghi67
09-06-2012, 10:18 PM
سلام به دوستان عزیز من در مقطع ارشد در رشته ریاضی قبول شده ام کی زمان انتخاب واحد من است؟

saeidking
09-07-2012, 03:09 PM
سلام به دوستان عزیز من در مقطع ارشد در رشته ریاضی قبول شده ام کی زمان انتخاب واحد من است؟

سلام,شما 30 ام به سایت گلستان مراجعه کنین,وقتی وارد سیستم تون شدین,زمان انتخاب واحد رو بهتون میده,نام کاربری و رمز عبور هم تا چند روز آینده اعلام میشه,پس باید صبر کنین

به محض دریافت اطلاعات جدید,اطلاع رسانی میکنیم

123pani
09-08-2012, 09:03 AM
سلام خسته نباشید من در مقطع ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر مرکز تهران قبول شده ام .تو اینترنت هرچی سرچ میکنم آدرس دقیق دانشگاه و اینکه دقیقا کدوم مرکز قبول شدم پیدا نمیکنم.میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

shiraz522
09-08-2012, 11:39 AM
سلام عزیزان
بنده ترم قبل از طریق کنکور فراگیر وارد دانشگاه شدم و رشته کامپیوتر - نرم افزار رو انتخاب کردم . :301:
اینم بگم که رشته دبیرستانی من انسانی بوده و ترم قبل رو هم مشروط شدم ... :168:

دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن که توی انتخاب رشته چه درس هایی رو انتخاب کنم که راحت تر بتونم دروس رو پاس کنم . :105:
با تشکر :72::72:

Borna66
09-08-2012, 05:24 PM
سلام خسته نباشید من در مقطع ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر مرکز تهران قبول شده ام .تو اینترنت هرچی سرچ میکنم آدرس دقیق دانشگاه و اینکه دقیقا کدوم مرکز قبول شدم پیدا نمیکنم.میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام

از این ادرس زیر استفاده کنید احتمالا همین باشد

دانشگاه پیام نور استان تهران (http://www.tpnu.ac.ir/)
موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
09-08-2012, 05:35 PM
سلام عزیزان
بنده ترم قبل از طریق کنکور فراگیر وارد دانشگاه شدم و رشته کامپیوتر - نرم افزار رو انتخاب کردم . :301:
اینم بگم که رشته دبیرستانی من انسانی بوده و ترم قبل رو هم مشروط شدم ... :168:

دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن که توی انتخاب رشته چه درس هایی رو انتخاب کنم که راحت تر بتونم دروس رو پاس کنم . :105:
با تشکر :72::72:

باسلام
دوست گرامی اگر سوالی دیگر در این زمینه داشتید بهتر است سوالات خودتون را باذکر مشخصات بهتر مطرح کنید در ادرس زیر تا بتونمی بهتر و سریعتر پاسخ گو باشیم

http://www.pnu-club.com/pnu.thread9554.html

[/COLOR]
در مورد سوالتون چون اعلام نکردید چه درس هایی را پاس نکردید و مشروط نشدید نمی توانیم کمک زیادی کنیم ولی همان درس های که قبلا افتادید را قاعدتا باید مجددا اخذ کنید و چند درس دیگر که پیش نیاز ان را قبول شده اید.

موفق باشید
روزگار خوش

بارون بهاری
09-08-2012, 06:22 PM
از شما آقایان محترم که با دلسوزی و محبت هرچه تمامتر به سوالها و پرسشهای بچه ها پاسخ میدهید، از صمیم قلب تشکر میکنم:72::72::72:
انشالله خداوند به شما جزای خیر عنایت فرماید:72:

http://pnu-club.com/imported/2012/09/185.jpg

سالار72527
09-08-2012, 06:37 PM
سلام به همه دوستان.من توی کنکور کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی شیمی دانشگاه پیام نور مرکز تهران (مجازی) قبول شدم میشه راهنمایی کنید که برای ثبت نام چکار باید بکنم؟؟؟؟

sunyboy
09-10-2012, 01:56 PM
سلام به همه دوستان.من توی کنکور کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی شیمی دانشگاه پیام نور مرکز تهران (مجازی) قبول شدم میشه راهنمایی کنید که برای ثبت نام چکار باید بکنم؟؟؟؟

به دانشگاه پیام نور مرکز تهران مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را طی کنید.

maryam136500
09-12-2012, 11:12 PM
سلام من رشته زبان و ادبیات انگلیسی قبول شدم میشه بگید زمان ثبت نام کی است

Borna66
09-12-2012, 11:50 PM
سلام من رشته زبان و ادبیات انگلیسی قبول شدم میشه بگید زمان ثبت نام کی است

با سلام با توجه به توضیحات ارایه شده اگر دقت بیشتر بکیند متوجه می شوید دوست گرامی که بدین صورت می باشد

کارشناسی

۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

که ثبت نام بصورت غیر حضوری و اینترنتی از طریق سایت گلستان مربوط به دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد و در زمان خودش دستورالعمل های ثبت نان و همچنین شیوه های ثبت نام در همین جا اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید

روزگار خوش

Loo3
09-13-2012, 01:47 AM
سلام من مترجمی زبان انگلیسی قبول شدم میشه بگین چجوری وکی ثبت نام کنم

Borna66
09-13-2012, 01:34 PM
سلام من مترجمی زبان انگلیسی قبول شدم میشه بگین چجوری وکی ثبت نام کنم

با سلام با توجه به توضیحات ارایه شده اگر دقت بیشتر بکیند متوجه می شوید دوست گرامی که بدین صورت می باشد

کارشناسی

۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

که ثبت نام بصورت غیر حضوری و اینترنتی از طریق سایت گلستان مربوط به دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com) انجام خواهد شد و در زمان خودش دستورالعمل های ثبت نان و همچنین شیوه های ثبت نام در همین جا اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید

روزگار خوش

مریم72
09-13-2012, 08:37 PM
سلام دوستان .من ورودی جدیدم 91. حسابداری پیام نور سپیدان اوردم. راستش هیچ اطلاعی از شهر ,دانشگاه, شرایط , امکاناتش ندارم.و اینکه ایا خوابگاه واسه دخترا وجود داره یا نه؟ متاسفانه هر چقدر سرچ زدم هیچ سایتی واسه پیام نور سپیدان وجود نداشت. لطفا کمکم کنید .چطور باید ثبت نام و انتخاب واحد کنم و اگه سایت و یا شماره ای از دانشگاه دارید ممنون میشم بزارید؟

مریم72
09-13-2012, 08:43 PM
:164:سلام دوستان .من ورودی جدیدم 91. حسابداری پیام نور سپیدان اوردم. راستش هیچ اطلاعی از شهر ,دانشگاه, شرایط , امکاناتش ندارم.و اینکه ایا خوابگاه واسه دخترا وجود داره یا نه؟ متاسفانه هر چقدر سرچ زدم هیچ سایتی واسه پیام نور سپیدان وجود نداشت. لطفا کمکم کنید .چطور باید ثبت نام و انتخاب واحد کنم و اگه سایت و یا شماره ای از دانشگاه دارید ممنون میشم بزارید؟

saharnaz_71
09-13-2012, 09:26 PM
:164:سلام دوستان .من ورودی جدیدم 91. حسابداری پیام نور سپیدان اوردم. راستش هیچ اطلاعی از شهر ,دانشگاه, شرایط , امکاناتش ندارم.و اینکه ایا خوابگاه واسه دخترا وجود داره یا نه؟ متاسفانه هر چقدر سرچ زدم هیچ سایتی واسه پیام نور سپیدان وجود نداشت. لطفا کمکم کنید .چطور باید ثبت نام و انتخاب واحد کنم و اگه سایت و یا شماره ای از دانشگاه دارید ممنون میشم بزارید؟

سلام مریم جااان

تو ور خدا نکن همچین کاریو

یعنی نمیدونی کدوم شهره؟؟؟

ارزش نداره واسه پیام نور پاشی بری یه شهره دیگه و خوابگاه و مکافات!!!

البته ان شالله که موفق باشی

من سرچ کردم عزیزم تو شیرازه سپیدان:109:

zahra jangi
09-14-2012, 10:33 AM
salam dostn . man mohandesiye sanaye daneshgahe payamnor ghabol shodam latfan yeki bege madareke mord niyaz vase sabtenam chiya bayad bebaram uni? mamnon az pasokheton:72:\

Borna66
09-14-2012, 01:41 PM
سلام دوستان .من ورودی جدیدم 91. حسابداری پیام نور سپیدان اوردم. راستش هیچ اطلاعی از شهر ,دانشگاه, شرایط , امکاناتش ندارم.و اینکه ایا خوابگاه واسه دخترا وجود داره یا نه؟ متاسفانه هر چقدر سرچ زدم هیچ سایتی واسه پیام نور سپیدان وجود نداشت. لطفا کمکم کنید .چطور باید ثبت نام و انتخاب واحد کنم و اگه سایت و یا شماره ای از دانشگاه دارید ممنون میشم بزارید؟
با سلام
دوست گرامی ثبت نام ورودی های جدید دیگه بصورت قبلی حضوی صورت نمی گیرد همه مراحلش بصورت غیرحضوری و از طریق اینترنت سایت گلستان به ادرس reg.pnu.ac.ir صورت می گیرید و انتخاب واحدش هم به همین صورت.

در مورد خوابگاه هم هیچ یک مراکز دانشگاه پیام نور خوابگاه به دانشجویانش ارایه نمی دهد و اگر ارایه بدهد بصورت خصوصی و شخصی می باشد می باشد.

اینم یک ادرس و لینک معتبر اطلاعاتی در مورد این دانشگاه
دانشگاه پیام نور واحد سپیدان (http://sepidan.farspnu.ir/)

و

شماره تماس جهت ارتباط با کارکنان دانشگاه:

ردیف

نام

سمت

شماره تماس

شماره فکس

1
آقای هاشمی
رئیس
07127221899
07127224788

2
خانم نوذری
مدیر آموزش
07127221888
07127224788

3
خانم قرشی
هیئت علمی
07127221888
07127224788

4
خانم ریحانی
مسئوا اداری و دبیرخانه
07127221899
07127224788

5
آقای معدل
مسئول کامپیوتر
07127221988
07127224788

6
آقای ترحمی
مسئول کامپیوتر و روابط عمومی
07127221988
07127224788

پست الکترونیکی: (sepidan.pnu@g,ail.com)sepidan.pnu@gmail.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

آدرس: سپیدان - سه راه ترمینال - روبروی بانک انصار - دانشگاه پیام نور واحد سپیدان

salam dostn . man mohandesiye sanaye daneshgahe payamnor ghabol shodam latfan yeki bege madareke mord niyaz vase sabtenam chiya bayad bebaram uni? mamnon az pasokheton:72:\

دوست گرامی ثبت نام ورودی های جدید دیگه بصورت قبلی حضوی صورت نمی گیرد همه مراحلش بصورت غیرحضوری و از طریق اینترنت سایت گلستان به ادرس reg.pnu.ac.ir صورت می گیرید و انتخاب واحدش هم به همین صورت.

ضمنا طبق قوانین باشگاه فارسی تایپ کنید تا سریعتر و بهتر پاسخگو باشم

روزگار خوش

maryam136500
09-14-2012, 06:03 PM
سلام بچه ها تورو خدا جواب سوال منو بدید من دانشگاه پیام نور اهواز رشته زبان و ادبیات انگلیسی قبول شدم اما نمیدونم واسه ثبت نام کی باید برم و چه مدارکی لازم دارم؟:97::79::164:

maryam136500
09-14-2012, 06:10 PM
بچه ها من واقعا از سایت خوبتون تشکر میکنم خیلی استرس من رو کم کردین هر چی تشکر کنم کمه:104::74::281:

Borna66
09-14-2012, 08:54 PM
سلام بچه ها تورو خدا جواب سوال منو بدید من دانشگاه پیام نور اهواز رشته زبان و ادبیات انگلیسی قبول شدم اما نمیدونم واسه ثبت نام کی باید برم و چه مدارکی لازم دارم؟:97::79::164:

بچه ها من واقعا از سایت خوبتون تشکر میکنم خیلی استرس من رو کم کردین هر چی تشکر کنم کمه:104::74::281:

خواهش .لطف دارید و ماهم خوشحال می شویم به هم نوهان خود کمکی در حدتوان کنیم

روزگار خوش

Nayrika
09-14-2012, 11:14 PM
سلام واقعا دستتون درد نکنه خیلی با صبر و حوصله جواب همه رو میدین!
جواب همه سوالامو تو پست های قبلی گرفتم لازم دونستم ازتون تشکر کنم
الان دیگه مطمئنم هر مشکلی تو ثبت نام و ....داشته باشم یه کسایی هستن که کمکم کنن
شاد باشید:72:

محسن800
09-15-2012, 09:17 AM
منم واقعا از سایت خوبتون تشکر میکنم:72:

:74:

Borna66
09-15-2012, 03:29 PM
سلام واقعا دستتون درد نکنه خیلی با صبر و حوصله جواب همه رو میدین!
جواب همه سوالامو تو پست های قبلی گرفتم لازم دونستم ازتون تشکر کنم
الان دیگه مطمئنم هر مشکلی تو ثبت نام و ....داشته باشم یه کسایی هستن که کمکم کنن
شاد باشید:72:

منم واقعا از سایت خوبتون تشکر میکنم:72:

:74:

با سلام
خواهش .لطف دارید دوست گرانی
من و سیار همکارهایمان در باشگاه هدف اصلیمون همین کمک به هم نوهان خود در حدتوان هست و اگر هم این طور باشد و کمکی کرده باشیم خوشحال هستیم چون خدمت به (خلق)مردم بزرگترین افتخار برای هر کسی هست

روزگار خوش

دزفولی
09-15-2012, 09:41 PM
سلام به خواست خدا من مترجمی زبان دانشگاه شوشتر قبول شدم از دوستان مشغول به تحصیل در این رشته میخواستم درمورد شهریه (تقریبی) بپرسمپیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
:72:

Borna66
09-15-2012, 11:37 PM
سلام به خواست خدا من مترجمی زبان دانشگاه شوشتر قبول شدم از دوستان مشغول به تحصیل در این رشته میخواستم درمورد شهریه (تقریبی) بپرسمپیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
:72:

با سلام

دوست گرامی کلا شهریه دوره های رسمی پیام نور برای رشته های علوم انسانی و پایه برای هر ترم نهایتا 300 تومان می شود که البته بستگی به تعداد واحد اخذ شده می باشد

روزگار خوش

pari Dokht
09-16-2012, 07:47 PM
چرا ورود به سیستم گلستان امکان پذیر نیست ؟؟؟
از هر راهی هم که بوده امتحان کردیم ولی بی فایده اس

sunyboy
09-16-2012, 08:04 PM
چرا ورود به سیستم گلستان امکان پذیر نیست ؟؟؟
از هر راهی هم که بوده امتحان کردیم ولی بی فایده اس

از ادرس زیر استفاده کنید

http://reg.pnu-club.com

و حتما مرورگر اینترنت اکسپلویر استفاده کنید سعی کنید اخر شب تست کنید چون خلوت تر است

هیوا گیلانی
09-19-2012, 07:17 AM
سلام میشه در مورد شهریه ورودی های جدید حقوق اطلاع رسانی کنید؟

Borna66
09-19-2012, 01:03 PM
سلام میشه در مورد شهریه ورودی های جدید حقوق اطلاع رسانی کنید؟

با سلام
هنوز بطور دقیق در مورد شهریه ورودی جدید خبری اعلام نکردید ولی به محض اعلام حتما اطلاع رسانی خواهد شد دوست گرامی

روزگار خوش