PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تحصیل همزمان پیام نور و دانشگاه دولتی

محمد1366
03-04-2012, 09:07 PM
با سلام ایا من میتوانم رشته شیمی کاربردی پیام نور سراسری را همزمان با مهندسی شیمی فراگیر با هم بخونم؟ممنون

Borna66
08-21-2012, 11:51 PM
با سلام ایا من میتوانم رشته شیمی کاربردی پیام نور سراسری را همزمان با مهندسی شیمی فراگیر با هم بخونم؟ممنون

با سلام
بله دوست گرامی این حالت تحصیل دو رشته همزمان براحتی امکان پذیر می باشد
موفق باشید
روزگار خوش

sayehe
08-22-2012, 01:39 PM
دوستان من تازه عضو شدم هنوز قشنگ با سایت اشنا نیستم نمی دونستم باید کجا سوالم رو بپرسم
من لیسانس مدیریت از دانشگاه غیر انتفاعی دارم میخواست کارشناسی حسابداری در فراگیر شرکت کنم ایا امکانش هست درسهای که شبیه هم هستند رو تطبیق بدم
اصلا شرایط تطبیق در فراگیر چطوریه؟
با تشکر از سایتتون:72:

saeidking
08-22-2012, 02:43 PM
دوستان من تازه عضو شدم هنوز قشنگ با سایت اشنا نیستم نمی دونستم باید کجا سوالم رو بپرسم
من لیسانس مدیریت از دانشگاه غیر انتفاعی دارم میخواست کارشناسی حسابداری در فراگیر شرکت کنم ایا امکانش هست درسهای که شبیه هم هستند رو تطبیق بدم
اصلا شرایط تطبیق در فراگیر چطوریه؟
با تشکر از سایتتون:72:

امکان تطبیق در تمام دانشگاه های ایران وجود داره.شما وقتی قبول شدین,ریز درس ماده های رشته قبلی تون رو به اضافه فرم رخواست تطبیق رو به کارش ناس رشته تون توی پیام نور میدین,بعد اونا بررسی میکنن و بهتون اعلام میکنن چه دروسی رو براتون معادل سازی کردن

sayehe
08-22-2012, 02:57 PM
امکان تطبیق در تمام دانشگاه های ایران وجود داره.شما وقتی قبول شدین,ریز درس ماده های رشته قبلی تون رو به اضافه فرم رخواست تطبیق رو به کارش ناس رشته تون توی پیام نور میدین,بعد اونا بررسی میکنن و بهتون اعلام میکنن چه دروسی رو براتون معادل سازی کردن
یل تشکر از شما
بله تطبیق دروس وجود داره
اما یکی از دوستانم بهم گفت تطبیق دروس در پیام نور فرق میکنه
گفت شما باید فوق لیسانس باشید تا بتونید در رشته لیسانستون درسهایه قابله تطبیقتون رو تطبیق بدن ایا این درسته
مثلا من تو دوران لیسانس مدیریتم چندتا از درسهام با دوره لیسانس حسابداری یکی هست ایا 100در 100 میشه این کارو کرد
یا همون حرفه دوستم درسته حتما باید فوق لیسانس باشی

sayehe
08-22-2012, 04:41 PM
اساتید سایت کسی نیست که جواب بده
ایا میشه با داشتن مدرک لیسانس مدیریت درکارشناسی رشته حسابداری فراگیر درسها رو تطبیق داد
ایا حداقل مدرک برای تطبیق کارشناسی ارشد میباشد

محمد1366
08-22-2012, 05:41 PM
سلام نه عزیزم الان شما میتونید برای معادلسازی اقدام کنید هیچ فرقی با دانشگاه های دیگه نداره شما باید برید در دانشگاه قبول شده فرم معادلسازی رو پرکنید بعد از چند وقت برات در سایت زده میشه که چه درسهای معادل شده حتما باید نمراتت بالای 12 باشه

shadi@
01-02-2013, 11:06 PM
ایا من با کارشناسی فیزیک میتوانم در کنکور سراسری ارشد فیزیک و هم مهندسی شرکت کنم {با خواندن منابع مهندسی}

saeidking
01-02-2013, 11:34 PM
ایا من با کارشناسی فیزیک میتوانم در کنکور سراسری ارشد فیزیک و هم مهندسی شرکت کنم {با خواندن منابع مهندسی}

برای شرکت در کنکور ارشد سراسری داشتن مدرک لیسانس معتبر ملاک هست و بدون در نظر گرفتن رشته تون میتونید در هر گروه شرکت کنید. اما پاسخ شما برای این کار میتونید حد اکثر در هر سال در 2 رشته شما هم زمان کنکور بدین( رشته اصلی و رشته شناور).در دفترچه کنکور ارشد جدول دروس شناور اومده و یک سری قوانین داره انتخاب اینا که کامل و واضح توضیح داده