PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاخ سفید زلزله آذربایجان را تسلیت گفت/ آماده کمک هستیم

alamatesoall
08-13-2012, 06:59 PM
کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای، حادثه زمین‌لرزه در شمال غرب ایران را تسلیت گفته و آمادگی خود برای کمک به آسیب‌دیدگان را اعلام کرد.

http://pnu-club.com/imported/2012/08/591.jpg

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای وقوع زمین‌لرزه اخیر در ایران را تسلیت گفت. "جی کارنی" سخنگوی کاخ سفید در این بیانیه آورده است: مردم آمریکا عمیق‌ترین مراتب تاثر خود از کشته شدن افراد در زلزله غم‌انگیز شمال شرق ایران [در بیانیه کاخ سفید شمال غرب اشتباها شمال شرق ذکر شده است]، را برای مردم ایران می‌فرستند.

وی ادامه داده است: ذهن ما پیش خانواده‌های کسانی است که جان خود را از دست داده‌اند و برای مجروحان بهبودی سریع آرزومندیم. ما برای ارائه کمک در این لحظات دشوار آماده‌ایم.

تاکنون کشورهای مختلفی ضمن ارسال تسلیت، آمادگی خود برای ارسال کمک به مناطق آسیب‌دیده را اعلام کرده‌اند.

ttrasn
08-14-2012, 12:05 AM
تاکنون کشورهای مختلفی ضمن ارسال تسلیت، آمادگی خود برای ارسال کمک به مناطق آسیب‌دیده را اعلام کرده‌اند.

اما متاسفانه اطلاع رسانی فقط از طریق اینترنت صورت گرفته :169:

alamatesoall
08-14-2012, 12:21 AM
اما متاسفانه اطلاع رسانی فقط از طریق اینترنت صورت گرفته :169:

یادم میاد که واسه شهر بم ایران سنگ تموم گذاشت حتی تا سه روز عزای عمومی بود اما واسه این مردم انگار نه انگار یه جا خوندم که: «غربیت یعنی اینکه مردم یکی از شهرای وطنت زیر آوار باشن اون وقت شبکه های کشورت همون شبش خنده بازار رو پخش کنن...»

کافیه فقط یه لحظه خودمون رو جای اونا بذاریم اگر کاری از دستمون بر نمیاد همین ابراز همدردی کافیه

negar92
08-14-2012, 01:11 AM
یعنی از پریشب داغونم :47::168::168::168:
هلال احمر گفته نیاز ندارن ب کمک های خارجی
جالبش اینکه یه دوست اردبیلی دارم گفت بهم که وزیر فلان .... گفته نیاز به پتو و غذا نیست ... در صورتیکه همین دوست من به من گفت مردم داد از همین چیز ها میزنند
تلویزیون ایران هم که چیزی اعلام نمیکنه :97:بازم دم اطلاعا رسانی اینترنت گرم که خداقل مردم دعوت ب واریز پول و اهدای خون میکنند
البته اگه ب دستشون برسه :47:

saeidking
08-14-2012, 07:11 PM
متاسفانه یه اخلاق بدی ما ایرانی ها داریم که وجهه مون رو خراب میکنه,هلال احمر اول میگه نیازی به کمک بین المللی نیست(میخواد بگه که ما خودمون کامل و مجهز و آخر همه چی هستیم)بعد چند روز اهمال کاری حالا میشنویم امدادگرهای ترکیه وارد شد,اقلامی از جمهوری آذربایجان ارسال شده,بابا کمک دریافت کردن که عار نیست,نمیدونم کی ما میخوایم درست رفتار کردن رو یاد بگیریم و واقعیت ها رو درست ببینیم

روح تمام پر کشیده ها شاد:72:

saeidking
08-14-2012, 07:13 PM
یادم میاد که واسه شهر بم ایران سنگ تموم گذاشت حتی تا سه روز عزای عمومی بود اما واسه این مردم انگار نه انگار یه جا خوندم که: «غربیت یعنی اینکه مردم یکی از شهرای وطنت زیر آوار باشن اون وقت شبکه های کشورت همون شبش خنده بازار رو پخش کنن...»

کافیه فقط یه لحظه خودمون رو جای اونا بذاریم اگر کاری از دستمون بر نمیاد همین ابراز همدردی کافیه

اون هواپیمارو که از فرودگاه بم بدون تخلیه پس فرستادن,یادمه یه هرکولس بود(البته بعدا گفته شد بارش تخلیه شد,من ندیدم:39:)

sunyboy
08-14-2012, 07:48 PM
ما که خودمان اذربایجان شرقی شهرستان مراغه هستیم! درسته شهرمان اسیب ندیده ولی دوبار زلزله رو کاملا احساس کردیم!

همه فرمایشان دوستان رو تایید میکنم. فقط میتونم بگم متاسفم!:170:

RAHA Vampire
08-14-2012, 08:07 PM
:168:

donya88
08-15-2012, 01:15 PM
ضمن تسلیت به تمام مردم عزیز آذربایجان.
ما در دنیای نت وظیفه سنگینی را به عهده داریم. چون نشر اخبار ( منظورم تعداد کشته شده ها و عمق فاجعه نیست. منظورم دلیل و برهانهایی که دوستان می آورن) که به هیچ عنوان پشتوانه منطقی نداره و زاییده فکر و خیال هست به ضرر همه حتی بچه 16 ساله ای که فقط مطالب را می خونه و سریع نتیجه می گیره هست. و تمام ما مسئول وقایعی هستیم که اتفاق افتاده یا می افتد. ( حالا شرایط فیلتر شدن باشگاه به کنار)
بنابراین اگر دوستان به تبلیغات بی پایه در این تایپیک ادامه بدن حتما تایپیک را بدون اطلاع قبلی حذف می کنم.
با تشکر و احترام به تمام کاربران و مدیرانی که در اینجا نظر داده اند.