PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع انتخاب واحد ترم تابستان 91 پیام نور - نکات قابل توجه در انتخاب واحد در ترم تابستان 91

sunyboy
07-16-2012, 12:34 PM
ثبت نام در ترم تابستان 91 دانشگاه پیام نور شروع شده است

برای اینکه در انتخاب واحد ترم تابستان 91 مشکلی نداشته باشید رعایت نکات بسیار مهم زیر الزامی است:

انتخاب واحد ترم تابستان ۹۱ پیام نور از 26 تیر 91 آغاز و تا 8 مرداد 91 ادامه خواهد داشت.

با مراجعه به سایت گلستان :

سایت جامع گلستان پیام نور (http://pnu-club.com/reg/index.html)

و برای انتخاب واحد به مسیر زیر وارد شوید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

موارد مهم:

1- انتخاب واحد ترم تابستان به صورت زمان بندی شده می باشد یعنی دانشجویان در زمانی که به آنها در هنگام ورود به ثبت نام اصلی نمایش داده می شوند ، باید برای انتخاب واحد و ثبت نام مراجعه کنند. تاریخ و زمان مراجعه هر دانشجو متفاوت است.

2- منابع و نحوه طراحی سوالات پایان ترم تابستان 91 پیام نور بر اساس آخرین منابع ( منابع نیمسال دوم 91-90 ) می باشد.

3- در ترم تابستان 91 حداکثر تعداد واحد قابل انتخاب 6 واحد می باشد.

4- دانشجویان باید پیش نیاز ها و سقف انتخاب واحد رو رعایت کنند در غیر این صورت مسئولیت عدم رعایت پیش نیاز و سقف واحد و عواقب آن حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد.

5-برای ترم تابستان معدل گرفته نمیشود ونمرات فقط در معدل کل محاسبه می شود.

6-در ترم تابستانی حذف و اضافه – حذف اضطراری وجود ندارد.

7- برای کلیه دروس ترم تابستان کلاسی تشکیل نمیشود یعنی به صورت خودخوان می باشند و فاقد نمره میان ترم هستند.نمره بر اساس ۲۰ محاسبه می شود.

8- دانشجویان دقت کنید شما فقط میتوانند دروسی که دارای کد انتخاب واحد و تاریخ امتحان می باشد را اخذ نمایید .

9- امتحانات ترم تابستان 91 از تاریخ 4 شهریور ماه 91 آغازخواهد بود.

10 -دانشجویانی که با پیغام سر ترم شما ایجاد نشده است روبرو میشوند باید به کارشناس رشته خود مراجعه کنند.

11-برای ارائه دروس در ترم تابستان، برای تاریخ امتحانات از گزارش 579 براساس کد رشته های فعال و آخرین سرفصل استفاده شود.

12- دروس دارای تاریخ امتحان باشد و درصورت ارائه دروس فاقد منبع و یا دارای واحد عملی از ارائه آن خودداری و در صورت مشاهده دروس مذکور به مدیریت برنامه¬ریزی دانشگاه اعلام شود.

13- با توجه به درخواست مراکز مجری، دروس ارزشی و مهارتی در ترم تابستان برای دانشجویان ورودی 86 ارائه می¬شود. برنامه امتحانات این دروس در سیستم گلستان تعریف و نامه آن به شماره 21077/3/د مورخ 26/4/91 برروی سایت دانشگاه قرار گرفته است.

14- دروس تربیت بدنی 1و 2 مانند ترم تابستان گذشته دارای تاریخ امتحان و قابل اخذ می باشد.

15- دروس عمومی معارف در قالب طرح ضیافت اندیشه پس از ارائه گواهی و در قالب رعایت سقف 6 واحد درسی ترم تابستان قابل معادلسازی است. فقط درس متون تفسیری در نهج البلاغه بدلیل اشتراک کد با دروس ارزشی و مهارتی دارای تاریخ امتحان بوده و قابل اخذ می باشد.

16- دروسی که در برنامه امتحانات متعلق به ترم¬های غیر از ترم¬های 6و7و8و9 هستند. به این دلیل دارای تاریخ امتحان هستند که با دروس ترم¬های بالاتر یا با دروس بند ج تغییر رشته یا با دروس جبرانی کارشناسی ارشد اشتراک کد دارند و از این روی قابل اخذ هستند.

جهت ورود سریع به گلستان از ادرس زیر استفاده کنید:

ورود سریع به گلستان (http://pnu-club.com/reg/index.html)

در همین رابطه بخوانید:

دستورالعمل و نکات قابل توجه در ثبت نام ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.thread69729.html)

دانلود برنامه امتحانی ترم تابستان 91 پیام نور به روز شده 25 تیر (http://www.pnu-club.com/pnu.thread70159.html)

باشگاه دانشجویان پیام نور برای شما آرزوی موفقیت دارد.

نگاه
07-18-2012, 10:41 AM
پس تربيت بدني قابل اخد ميباشد :39:

nazibsb
07-28-2012, 03:49 PM
آقا میشه اصلا تابستان واحد بر نداشت؟

sunyboy
07-28-2012, 04:08 PM
آقا میشه اصلا تابستان واحد بر نداشت؟

بله ترم تابستان اختیاری است:26:

abay33
08-04-2012, 10:56 PM
غيبت در امتحانات ترم تابستان پيام نور
روال كار غيبت در امتحانات به اين صورت بوده كه اگر در امتحاني غيبت كنيد درس شما به صورت خودكار حذف ميشود و براي آن نمره اي در نظر گرفته نمي شود.
آیا این خبر صحت دارد؟! آخه تابستون حذف اضطراری نداره چیکار کنم کمک کنید لطفا...غیبت کردن تو تابستون نمره کم نمیکنه ؟!

Borna66
08-05-2012, 12:24 AM
غيبت در امتحانات ترم تابستان پيام نور
روال كار غيبت در امتحانات به اين صورت بوده كه اگر در امتحاني غيبت كنيد درس شما به صورت خودكار حذف ميشود و براي آن نمره اي در نظر گرفته نمي شود.
آیا این خبر صحت دارد؟! آخه تابستون حذف اضطراری نداره چیکار کنم کمک کنید لطفا...غیبت کردن تو تابستون نمره کم نمیکنه ؟!
با سلام
طبق روال قبلی صورت می گیرد
شما بطور خودکار اگر در امتحان ترم تابستان شرکت نکنید حذف اضطراری بدون بازگشت شهریه خواهید کرد و راهی به غیر از این نخواهید داشت و حذف اضطراری از طریق سایت گلستان نیاز نیست انجام بدید

موفق باشید

روزگار خوش

abay33
08-08-2012, 02:04 AM
با سلام
شما بطور خودکار اگر در امتحان ترم تابستان شرکت کنید حذف اضطراری بدون بازگشت شهریه خواهید کرد و راهی به غیر از این نخواهید داشت و حذف اضطراری از طریق سایت گلستان نیاز نیست انجام بدید

موفق باشید

روزگار خوش

سلام
"شما بطور خودکار اگر در امتحان ترم تابستان شرکت کنید ........"
شرکت کنید یا شرکت نکنید !؟.......از بقیه پاسختون مشخصه که شرکت نکنید...اما واسه اطمینان دوباره میپرسم....اگه غیبت کنم خودکار حذف میشه و نمره ای از معدل کم نمیشه ؟!

Borna66
08-09-2012, 02:51 PM
سلام
"شما بطور خودکار اگر در امتحان ترم تابستان شرکت کنید ........"
شرکت کنید یا شرکت نکنید !؟.......از بقیه پاسختون مشخصه که شرکت نکنید...اما واسه اطمینان دوباره میپرسم....اگه غیبت کنم خودکار حذف میشه و نمره ای از معدل کم نمیشه ؟!

با سلام
حق با شما بود و یک غلط املایی کل معنی جوابم را عوض کرده و ازتون عذرخواهی می کنم بابت این موضوع:26:
شما بطور خودکار اگر در امتحان ترم تابستان شرکت نکنید حذف اضطراری بدون بازگشت شهریه خواهید کرد و راهی به غیر از این نخواهید داشت و حذف اضطراری از طریق سایت گلستان نیاز نیست انجام بدید

یعنی با عدم حضور در سره جلسه امتحان ترم تابستان درس بطور خودکار حذف اضطراری شده و تاثیری در معدل نخواهد داشت ولی بازگشت هزینه شهریه همراه نخواهد بود

موفق باشید
روزگار خوش

jutsu1370
08-12-2012, 07:18 PM
با سلام
حق با شما بود و یک غلط املایی کل معنی جوابم را عوض کرده و ازتون عذرخواهی می کنم بابت این موضوع:26:

یعنی با عدم حضور در سره جلسه امتحان ترم تابستان درس بطور خودکار حذف اضطراری شده و تاثیری در معدل نخواهد داشت ولی بازگشت هزینه شهریه همراه نخواهد بود

موفق باشید
روزگار خوش

حالا اگه شهریه ترم تابستون رو پرداخت نکنم و بخوام غیبت کنم بازم باید شهریه رو پرداخت کنم؟

Borna66
08-12-2012, 09:31 PM
حالا اگه شهریه ترم تابستون رو پرداخت نکنم و بخوام غیبت کنم بازم باید شهریه رو پرداخت کنم؟

با سلام
بله بازم باید پرداخت کنید چون برای ترم تابستان انتخاب واحد کردید و الان به سیستم گلستان بدهکار هستید و حتما برای انتخاب واحد ترم مهر شهریه بدهکار را باید پرداخت کنید تا مجاز به انتخاب واحد باشید
موفق باشید
روزکار خوش