PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامانه اطلاع رسانی پیامکی باشگاه پیام نور

sunyboy
07-10-2012, 12:18 PM
با سلام

طبق درخواست و پیشنهاد برخی از کاربران محترم باشگاه برای راه اندازه سامانه اطلاع رسانی پیامکی باشگاه پیام نور در این موضوع نظر سنجی قرار داده ایم تا نظر شما کاربران عزیز را برای راه اندازی این سامانه

جویا بشیم.

لطفا نظرات خودتان را در رابطه با اینکه تمایل دارین سامانه اطلاع رسانی از اخرین اخبار پیام نور که شامل: اخبار پیام نور - اخرین بخشنامه های پیام نور و... را بصورت پیامک دریافت کنید را اعلام فرمایید و اینکه هزینه

ماهیانه اشتراک در این سامانه برای کاربران به چه صورت باشد.؟ ماهیانه باشه یه سه ماه یکبار و غیره رو اعلام کنید. و در رای گیری این موضوع که بالای همین موضع است شرکت کنید. اگر تعداد آرا و همچین نظرات

شما عزیزان مثبت باشد این سامانه اطلاع رسانی را ایجاد میکنیم. تا شما عزیزانی که در این سامانه مشترک شدین از این امکان بهره مند شوید.

مزایای این سامانه:

1- عزیزانی که کمتر به اینترنت دسترسی دارند میتوانند از اخرین اخبار مهم و وقایع مهم پیام نور بصورت پیامک در گوشی همره خود مطلع شوند

2- در دسترس بودن در همه جا. ممکن است عزیزان از یک خبر مهم یا بخشنامه مهم بدلیل دیر مراجعه کردن به باشگاه و یا کمتر مراجعه کردن به اینترنت مطلع شوند که ممکن است به ضررشان باشد ولی با این

سامانه در همه جا میتوانند اخبار مهم و وقایع مهم پیام نور با خبر شوند!

3- تمامی اطلاعات شما عزیزانی که در این سامانه مشترک شوند بصورت امانت نگه داری میشوند و باشگاه پیام نور متعهد میشود از این اطلاعات برای مقاصد تبلیغاتی و غیره استفاده نخواهد شد! و در

هیچ جایی منتشر نخواهد شد!

چند نکته مهم:

۱- در خبرنامه پیامکی باشگاه فقط خبرها و بخشنامه های مهم دانشگاه پیام نور ارسال خواهند شد.

2- پیامک اطلاع رسانی از طریق شماره اختصاصی باشگاه ارسال خواهد شد.

3- حتما” در نظر شنجی بالای همین موضوع شرکت کنید و رای خود را ارسال کنید.

4- پرداخت حق اشتراک هم به صورت آنلاین می باشد و هم به صورت کارت به کارت.

5- هنوز درباره هزینه اشتراک اطلاع رسانی پیامکی باشگاه تصمیمی اتخاذ نشده. شما در همین موضوع نظرات خودتان را اعلام کنید و بعد ما جمع بندی خواهیم کرد . نتیجه نهایی را اعلام خواهیم کرد.

نظر شما چیست؟ هزینه به صورت ماهیانه دریافت شود یا به صورت ۳ ماهه؟

هزینه مورد نظر چه مقدار است؟

منتظر نظرات سبز شما هستیم.

با احترام مدیریت باشگاه پیام نور

shima_glk
07-10-2012, 12:32 PM
سلام، من کاملاً موافقم و به نظرم تصمیم و پیشنهاد خوب و به جایی است:74:، مخصوصا برای افرادی که همیشه دسترسی به اینترنت ندارند و یا بنا به هر دلیلی از خیلی از اطلاعیه ها و بخشنامه ها و اخبار مهم پیام نوری بی اطلاع میمونند.:266:
من با اشتراک فصلی (سه ماهه) موافقم.:109:

ابراهيم.م
07-10-2012, 01:18 PM
من موافقم! بنظر من سه ماهه باشه بهتره و مثلا برای ماهی 500 تومن عادلانه است!

booysusa
07-11-2012, 03:33 PM
تصمیم خیلی خوبیه موافقم

fain
07-11-2012, 11:48 PM
موافقم

omnia
07-13-2012, 12:24 AM
بهترين روش ماهانه نيست بلكه تعداد خبري هست مثلا بسته هاي 10 پيامكي شامل 10 خبر حالا ممكنه اين ده خبر توي سه روز براتون ارسال بشه و تموم بشه و يا ممكنه در سه ماه خبري نباشه و حسابتون شارژ بمونه
مثلا ميگم چون خودم سامانه پيامكي دارم
بسته هاي 15 تايي خبر = 500 تومان
بسته هاي 30 تايي = 950 تومان
بسته هاي 100 تايي = 2000 تومان
بسته نامحدود سه ماهه = 5000 تومان
اينطوري اگر در يك ماه خبري بندو پولتونم نميسوزه هر چقدر خبر بگيريد پول بميديد

مهرداد 247
07-13-2012, 10:59 AM
سلاممممم

من با حرف این دوستمون کاملااا موافقم

پیشنهادش خیلی عالیه :74::74:

maryam.y
07-13-2012, 12:38 PM
سلام.ایده ی بسیار جالبی است.هزینه 3ماهه.هرماه500.باتشکر فرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااوان:104::104:

kiamars2640
07-14-2012, 11:52 AM
موافقم با هزینه هرماه500.
درهر ماه حداکثر10تااس ام اس بیشتر نمیشه تازه اگرهرکدوم 5تاصفحه باشه
درمورد زحمت شما هم بایدبگم :اول رو تعرفه ها تخفیف میدن .دوم شما اگه تو یک ماه 10تا اس بفرستین هر کی باشه حتما !!!! سایت را چک میکنه.سوم در دانشگاهها یی که ازطریق اس ام اس درهمه موضوعات اطلاع رسانی میشه برای هر سال فقط 5000تومان هزینه دریافت میکنن.در اخر به نظر من در این صورت موفق می شوید.:72::72::72::72::72:

Madreseh
07-14-2012, 02:50 PM
سلام،ایده بسیار جالبی است.:74:

ARP1
07-14-2012, 03:12 PM
اكه بشه دپارتمان ها از هم جدا باشه كه عالي ميشه هر رشته فقط پيام هاي مهم مربوط به خودش و در يافت كنه عالي ميشه
من كاملا موافقم!

sunyboy
07-14-2012, 04:01 PM
اكه بشه دپارتمان ها از هم جدا باشه كه عالي ميشه هر رشته فقط پيام هاي مهم مربوط به خودش و در يافت كنه عالي ميشه
من كاملا موافقم!

بله میشه! موقع ثبت نام و مشترک شدن کاربران مشصخصات شخص مانند رشته تحصیلی و غیره دریافت خواهد شد که بر اساس ان طبقه بندی میشود و پیامک هایی که مربوط به رشته خاصی باشند فقط برای ان رشته ارسال میشوند!

elnaaaz
07-14-2012, 06:06 PM
عالیه . منم کاملا موافقم .
هزینش مهم نیس چون گاهی واقعا از خبر های مهم بی اطلاع میمونم و اگه پیامک فعال شه واقعا عالیه .
ممنون

alifulad
07-16-2012, 06:57 AM
سلام و خسته نباشيد.
فكر جالب و خوبيه .هرچقدردقيق ترو جامع ترباشه بهترم ميشه........مرسي كلي:169::169::57:

homaazad
07-17-2012, 05:45 AM
alie
makhsosan age vase har reshte akhbar tafkik shode

shahzade abi
07-17-2012, 12:43 PM
هزینه 3ماهه خوبه اخبار مهمه:72::104:

aliandre
07-17-2012, 04:55 PM
سلام. آقا این کار خیلی عالیه و معلومه که همه هم موافقن.
آخرین تغییرات منابع رو هم تو اخباراتون باشه:74:

پارمیدا2012
07-18-2012, 10:07 AM
واقعا دستون درد نکنه تصمیم خیلی خوبیه موافقم:74:

Borna66
07-18-2012, 01:21 PM
با سلام
ابتدعا از مدیر کل گرامی بابت این نظرسنجی عالی وکمال تشکر دارم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و همچنین از تمامنی مدیران کاربران عزیز که نظره و ایده گرانبهای خودشون را در این زمینه مطرح کنند متشکر هستم.

اما در رابطه با این موضوع بنده هم نظره خودم را عرض می کنم که بدین صورت هست :

1-این سرویس بصورت فصلی و سه ماه باشد همانطور که بیشتر کاربران عرض کردند بهتر و مناسب تر می باشد چون باعث می شود هم خبرهایی بیشتری برای افراد عضو سرویس ارسال شود هم درگیری های کمتری هم افراد عضوسرویس مثل (پیگیری و ثبت نام و پرداخت هزینه و سایر موارد دیگر) و هم مسئول این سرویس درگیری کمتری را داشته باشد بهتر و بیشتر می تونند خبرهای مفید و بیشتر را ارسال کند

2-این سرویس در ابتدا قصدش بیشتر فقط اطلاع رسانی به کاربران و افرادی هست که دسترسی مداوم و همیشگی به اینترنت برای پیگیری و اطلاع از خبر های مهم در مورد دانشگاه پیام نوی می باشد و در اینده در صورت استقبال کاربران امکانات افزوده ی دیگر هم به ان اضافه خواهد شود مناسب و کاربردی می شود.

3-چون کلیه امور اطلاع رسانی و ثبت نام و پیگیری و ارسال اخبار برای افردا عضو سرویس, کاری زمان بر و وقت گیری برای مسئولین باشکلع می باشد بنابراین کلیه این مورد بهتر هست توسط فردی مشخص و متبحر در این زمینه مثل خوده جناب مدیر کل گرامی باشگاه یا شخص بامهارت دیگر انجام پذیرد که این کار هم نیازمند زمان و هزینه مربوط به خودش می باشد که همگی این ها برای این است که ای ین سرویس پیامکی که برای راحتی کار کاربران هست به نحوه احسن و در حدو اندازه هاتی خوب و با کیفیت انجام شود بهتر هست .

بنابراین بهتر هست در اعلام هزینه های این سرویس این موارد ذکر شده حتما ترتیب اثر گذاشته شود و به هر حال ما هرچه بیشتر برای این سرویس ارزش و احترام قایل بشویم و هزنیه مناسبتری بکنیم به همان اندازه اطلاع رسانی بهتر و بیشتر و منفعت بیشتر نسبمون میشه حالا در هر زمینه

امیدوارم نظرات من مفید و موثر باشد

روزگار خوش

با سلام

طبق درخواست و پیشنهاد برخی از کاربران محترم باشگاه برای راه اندازه سامانه اطلاع رسانی پیامکی باشگاه پیام نور در این موضوع نظر سنجی قرار داده ایم تا نظر شما کاربران عزیز را برای راه اندازی این سامانه

جویا بشیم.

لطفا نظرات خودتان را در رابطه با اینکه تمایل دارین سامانه اطلاع رسانی از اخرین اخبار پیام نور که شامل: اخبار پیام نور - اخرین بخشنامه های پیام نور و... را بصورت پیامک دریافت کنید را اعلام فرمایید و اینکه هزینه

ماهیانه اشتراک در این سامانه برای کاربران به چه صورت باشد.؟ ماهیانه باشه یه سه ماه یکبار و غیره رو اعلام کنید. و در رای گیری این موضوع که بالای همین موضع است شرکت کنید. اگر تعداد آرا و همچین نظرات

شما عزیزان مثبت باشد این سامانه اطلاع رسانی را ایجاد میکنیم. تا شما عزیزانی که در این سامانه مشترک شدین از این امکان بهره مند شوید.

مزایای این سامانه:

1- عزیزانی که کمتر به اینترنت دسترسی دارند میتوانند از اخرین اخبار مهم و وقایع مهم پیام نور بصورت پیامک در گوشی همره خود مطلع شوند

2- در دسترس بودن در همه جا. ممکن است عزیزان از یک خبر مهم یا بخشنامه مهم بدلیل دیر مراجعه کردن به باشگاه و یا کمتر مراجعه کردن به اینترنت مطلع شوند که ممکن است به ضررشان باشد ولی با این

سامانه در همه جا میتوانند اخبار مهم و وقایع مهم پیام نور با خبر شوند!

3- تمامی اطلاعات شما عزیزانی که در این سامانه مشترک شوند بصورت امانت نگه داری میشوند و باشگاه پیام نور متعهد میشود از این اطلاعات برای مقاصد تبلیغاتی و غیره استفاده نخواهد شد! و در

هیچ جایی منتشر نخواهد شد!

چند نکته مهم:

۱- در خبرنامه پیامکی باشگاه فقط خبرها و بخشنامه های مهم دانشگاه پیام نور ارسال خواهند شد.

2- پیامک اطلاع رسانی از طریق شماره اختصاصی باشگاه ارسال خواهد شد.

3- حتما” در نظر شنجی بالای همین موضوع شرکت کنید و رای خود را ارسال کنید.

4- پرداخت حق اشتراک هم به صورت آنلاین می باشد و هم به صورت کارت به کارت.

5- هنوز درباره هزینه اشتراک اطلاع رسانی پیامکی باشگاه تصمیمی اتخاذ نشده. شما در همین موضوع نظرات خودتان را اعلام کنید و بعد ما جمع بندی خواهیم کرد . نتیجه نهایی را اعلام خواهیم کرد.

نظر شما چیست؟ هزینه به صورت ماهیانه دریافت شود یا به صورت ۳ ماهه؟

هزینه مورد نظر چه مقدار است؟

منتظر نظرات سبز شما هستیم.

با احترام مدیریت باشگاه پیام نور

fallen_angel
07-21-2012, 05:46 AM
موافقم.من قبلا که بچه ها خبرایه مهم رو بهم میگفتن از اینکه انقدر دیر به گوشم رسیده شاکی میشدم چون اون موقع ها دسترسی به اینترنت نداشتم.واقعا واسه اونایی که دسترسی ندارن و چک نمیکنن خیلی مفیده.موفق باشید

comabnd
07-21-2012, 10:49 AM
خیلی عالی میشه اگه اینکارو رو بکنید

ستاره ی سهیل 10
07-21-2012, 11:04 AM
به نظر من پیشنهاد خوبیه. فقط درمورد نرخ پیامکها شما چه چیز مد نظرتون هست؟ پیشنهاد خودتون رو هم اعلام کنین .
شما از کاربران پرسیدید و چیزی که مسلم هست اگه به انتخاب ما باشه که هرچی کمتر بهتر. ولی شما باید نرخ پیشنهادی خودتون رو با توجه به میزان وقت و هزینه ای که صرف میکنید اعلام کنید تا دیگران نظر خودشون رو راحت تر بدهند.
با تشکر:72:

چشمه ی اشک
07-26-2012, 11:28 AM
اگه بشه چی میشه خیلی عالیه حتما این کارو بکنییییییییییین

m9988
07-28-2012, 12:42 AM
فکره جالب و قابل توجهی هست فقط هر رشته پیام های خودش در یافت کنه و هزینه س ماهه!
با سپاس فراوان:72::72:

Nevada
07-28-2012, 09:28 AM
موافقم

nama
07-28-2012, 04:45 PM
سلام...
عالیه...
هر سه ماه یک بار هم بهتر...
سپاس

aga behzad
07-28-2012, 06:19 PM