PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درس دفاع مقدس

silver_r_t
07-06-2012, 01:59 PM
سلام اينكه توي دستور العمل درس دفاع مقدس اومده دانشجوياني كه تا پايان نميسال دوم 91-90 فارغ التحصيل ميشن نيازي به درس دفاع مقدس ندارن ابهام داره.كساني كه تا پايان شهريور 91 تموم ميشه اشاره نكرده كه بايد اين درس رو پاس كنند يا نه.اصلا ترم تابستان جز نيمسال دوم حساب ميشه ؟اخه بعضي ها ميگن بايد پاس بشه بعضي ها ميكن تا پايان شهريور 91 لازم نيست پاس بشه.توروخدا پيگيري كنيد مني كه فقط يك درس ازم باقي مونده و تا پايان شهريور 91 درسم تموم ميشه بايد دفاع مقدس رور پاس كنم يا نه؟

silver_r_t
07-07-2012, 01:53 PM
كسي نيست جوب منو بده؟

Borna66
07-07-2012, 09:34 PM
سلام اينكه توي دستور العمل درس دفاع مقدس اومده دانشجوياني كه تا پايان نميسال دوم 91-90 فارغ التحصيل ميشن نيازي به درس دفاع مقدس ندارن ابهام داره.كساني كه تا پايان شهريور 91 تموم ميشه اشاره نكرده كه بايد اين درس رو پاس كنند يا نه.اصلا ترم تابستان جز نيمسال دوم حساب ميشه ؟اخه بعضي ها ميگن بايد پاس بشه بعضي ها ميكن تا پايان شهريور 91 لازم نيست پاس بشه.توروخدا پيگيري كنيد مني كه فقط يك درس ازم باقي مونده و تا پايان شهريور 91 درسم تموم ميشه بايد دفاع مقدس رور پاس كنم يا نه؟
با سلام

بطور قطع نیاز به پاس کردن این درس نیست و تا این جا که من در جریان دارم هیچ اجباری در پاس کردن این درس برای دانشجویانی که این درس را از اول جز دروس عمومی خود نداشته اند ندارد ..

ضمنا اگر صبر کنید به سوالات پاسخ داده می شود.. اگر پاسخ سرسری و بی ربط می خواسهتیم بدیم سریع جواب می دادیم.. به هر حال توقع خودتون را به اندازه از ما داشته باشید...

روزگار خوش

كسي نيست جوب منو بده؟

silver_r_t
07-07-2012, 10:43 PM
ممنونم كه جواب داديد اخه به خدا فقط منتظر اينم كه اگه اين درس براي من اجباري نيست بتونم تنها درسي كه ازم باقي مونده توي تابستان تك درس بردارم واسه همين برام واقعا مهمه

fox
09-11-2012, 12:01 PM
سلام ببخشید دانشجویان فناوری اطلاعات طرح تجمیع کلا باید چند واحد را پاس کنند (قبلا که 144 واحد بود)چون به ما گفتند باید درس اشنایی با دفاع مقدس راهم پاس کنیم؟اینجوری که از 144 واحد بیشتر میشه!

Borna66
09-11-2012, 01:53 PM
سلام ببخشید دانشجویان فناوری اطلاعات طرح تجمیع کلا باید چند واحد را پاس کنند (قبلا که 144 واحد بود)چون به ما گفتند باید درس اشنایی با دفاع مقدس راهم پاس کنیم؟اینجوری که از 144 واحد بیشتر میشه!

با سلام
به این صورت هم که می گویید نیست و هیچ اجباری برای پاس کردن این درس نیست به ادرس زیر بروید متوجه می شوید
اطلاعیه جدید درباره درس آشنایی با دفاع مقدس (http://www.pnu-club.com/pnu.thread66144.html)
موفق باشید
روزگار خوش

fox
09-11-2012, 02:32 PM
ممنون از پاسخگویتون یعنی لازم نیست منی که نیمسال اول 91-92 فارغ التحصیل میشوم(با 24 واحد) این درس را پاس کنم چون در ان بخشنامه هم یک جورایی داره میگه کسایی که بعد از شهریور فارغ التحصیل میشوند باید این درس را پاس کنند حالا چی کار کنم؟چون اینجوریکه این درس بر اون 24 واحد اضافه میشه من واقعا گیج شدم

saeidking
09-11-2012, 02:50 PM
ممنون از پاسخگویتون ولی اونجا هم یک جورایی داره مگیه پاس کردنش اجباری حالا من چی کار کنم؟ چون من بعد از نیمسال دوم 90-91 درسم تمام میشه یعنی میتوانم این درس برندارم

اگر ترم تابستان امسال تموم میشه,نیازی نیست,وگرنه باید ترم جدید بگیرین

احتمالا دوباره اطلاعیه بدن توی ترم جدید,چون تا به حال دروس الزامی اضافی اختیاری!!! نداشتیم,یه مقدار باید نظم بدن به این درس,یا باید جزء دروس معارف کنن و یا اختیاری

اگر اطلاعات جدیدی به دست مون رسید,اطلاع رسانی میکنیم.

fox
09-11-2012, 03:00 PM
ممنون ولی اگه گذارندنش اجباری بشه که اونوقت تعداد واحدها بیشتر از 144 تا میشه! یعنی من بجای 144 واحد باید 146 واحد پاس کنم؟

Borna66
09-11-2012, 05:19 PM
ممنون ولی اگه گذارندنش اجباری بشه که اونوقت تعداد واحدها بیشتر از 144 تا میشه! یعنی من بجای 144 واحد باید 146 واحد پاس کنم؟

با سلام
به این صورت هم که می گویید نیست و هیچ اجباری برای پاس کردن این درس نیست به ادرس زیر بروید متوجه می شوید

اطلاعیه جدید درباره درس آشنایی با دفاع مقدس (http://www.pnu-club.com/pnu.thread66144.html)

موفق باشید
روزگار خوش

fox
09-11-2012, 07:43 PM
اخه من مشمول بند 1 و 2 نمیشم چون بعد از شهریور درسم تمام میشه که این یعنی بجای 144 واحد باید 146واحد پاس کنم که این واقعا ظلمه

Borna66
09-11-2012, 09:09 PM
اخه من مشمول بند 1 و 2 نمیشم چون بعد از شهریور درسم تمام میشه که این یعنی بجای 144 واحد باید 146واحد پاس کنم که این واقعا ظلمه

با سلام
دیگر چاره ی ندارید و دیگر باید تحمل کرد و کاری نمیشه کرد و مجبور به اخذ درس و پاس کردن ان هست
روزگار خوش