PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستورالعمل و نکات قابل توجه در ثبت نام ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور

sunyboy
07-04-2012, 01:54 PM
دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان سال تحصیلی 90-91 به شرح ذیل اعلام می گردد:

۱- ثبت نام دانشجویان مهمان و مهمان از سایر مراکز مجری تا تاریخ 30 تیر ماه 1391 امکان پذیر است.

۲- انتخاب واحد دانشجویان برای ترم تابستان 1391 دانشگاه پیام نور از تاریخ 26 تیر ماه 1391 لغایت 8 مردادماه ۱1391 به صورت زمان بندی شده از طریق سایت گلستان امکان پذیر می باشد.

۳- دروس انتخابی حداکثر 6 واحد درسی می باشد و درس ارائه شده به شرح ذیل خواهد بود:

- ارائه کلیه دروس عمومی غیرمعارفی- دروس ترمهای 6 ، 7 ، 8 ، 9 مقطع کارشناسی به استثنا دروس عملی (بر اساس برنامه ۹ ترمه هر رشته)

- دروس جبرانی و دانشپذیری کارشناسی ارشد

- دروس ارزشی و مهارتی (برای دانشجویان ورودی ۸۶ که مدرک پیش دانشگاهی ندارند)

- ارائه درس پایان نامه برای کارشناسی ارشد مشروط بر اینکه حداکثر 6 واحد درسی باشد

- دانشجویانی که در طرح ضیافت اندیشه ها شرکت می کنند 4 واحد درسی معارفی محاسبه می شود ( این 4 واحد جز 6 واحد مجاز ترم تابستان محاسبه می شود)

- دروس کارآموزی ، کارورزی و پروژه مقطع کارشناسی بر اساس برنامه 9 ترمه در تابستان سال آخر تحصیل ارائه می شود.

۴- دانشجویان فقط مجاز به انتخاب دروسی که دارای کد انتخاب واحد و تاریخ امتحان باشند ، هستند.

۵- دانشجویانی که شرایط معرفی به استاد را دارند (به غیر از دروس عملی) می توانند با مراجعه به مرکز مربوطه و تکمیل فرم درس مورد نظر را انتخاب کنند.

۶- مهلت پرداخت شهریه ترم تابستان 91 تا تاریخ 12 مردادماه 1391 می باشد.

۷- کلیه دروس ترم تابستان به صورت خودخوان می باشند و فاقد نمره میان ترم هستند.نمره بر اساس ۲۰ محاسبه می شود .

۸- ترم تابستان در مراکز بین الملل (برون مرزی) دانشگاه اجرا نمی شود.

۹- دانشجویان دوره های الکترونیکی کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب واحد دروس جبرانی و دانشپذیری به صورت خودخوان می باشند.

۱۰- دانشجویانی که فقط با 6 واحد درسی دانش آموخته می شوند ، در صورت عدم ارائه آن دروس می توانند دروس غیرعملی مذکور را در سایر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به صورت مهمان تحصیل نمایند.

نکته مهم : در انتخاب واحد ترم تابستان حتما رعایت پیش نیاز دروس فراموش نشود.

۱۱- ترم تابستان فاقد معدل است و فقط نمرات ترم تابستان در معدل کل تاثیر گذار است.
قوانین تکدرس :
- تکدرس زمانی مقدور است که دانشجو فقط یک عنوان برای فراغت از تحصیل داشته باشد.
- چنانچه دانشجویی بیش از یک عنوان درسی داشته باشد و در تکدرس شرکت نماید تکدرس مورد قبول نیست.
- شهریه دروس تکدرس نصف شهریه متغییر و شهریه ثابت کامل دریافت میشود.

قوانین معرفی به استاد:- چنانچه دانشجویان در یک درس 3 بار تکدرس مردود شده باشد بشرط فراغت از تحصیل و حداکثر تا سه عنوان درسی باقی مانده داشته باشد میتوان بصورت معرفی به استاد از ایشان آزمون بعمل آورد.

اصل بخشنامه:

http://up.pnu-club.com/images/yg70zv85skqjmawv1e0.jpg (http://up.pnu-club.com/images/yg70zv85skqjmawv1e0.jpg)

http://up.pnu-club.com/images/ss45mlu4j0nlf2727pb.jpg (http://up.pnu-club.com/images/ss45mlu4j0nlf2727pb.jpg)

نگاه
07-05-2012, 03:04 PM
ممنون.خوب بود

سرگردان
07-09-2012, 04:30 PM
:42:ارائه کلیه دروس عمومی غیرمعارفی- دروس ترمهای ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹ مقطع کارشناسی به استثنا دروس عملی (بر اساس برنامه ۹ ترمه هر رشته)
بچه ها كسي ميدونه اين يعني چي؟؟؟/من درست متوجه نشدم!!!!!!!!:169:

saeidking
07-09-2012, 10:08 PM
:42:ارائه کلیه دروس عمومی غیرمعارفی- دروس ترمهای ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹ مقطع کارشناسی به استثنا دروس عملی (بر اساس برنامه ۹ ترمه هر رشته)
بچه ها كسي ميدونه اين يعني چي؟؟؟/من درست متوجه نشدم!!!!!!!!:169:

سلام.کاملا واضح هست,یعنی دروس عمومی که شامل 5 گروه هست,رو ارائه نمیدن,و دروسی که توی لیست برنامه 9 ترمه رشته تون هست رو ارائه میدن.دروس عملی هم چون ترم تابستون فقط خودخوان هست رو نمیشه ارائه داد,مثلا آزمایشگاه رو نمیشه خودخوان خوند دیگه!

mahsamz
07-09-2012, 11:56 PM
سلام ممکنه شرایط ممهمان شدن و کارها و مسیر گرفتن مجوز برای ترم تابستان را توضیح دهید؟؟ من زیاد با قوانین آشنا نیستم :77::57::57::57:

sunyboy
07-10-2012, 12:02 AM
سلام ممکنه شرایط ممهمان شدن و کارها و مسیر گرفتن مجوز برای ترم تابستان را توضیح دهید؟؟ من زیاد با قوانین آشنا نیستم :77::57::57::57:

برای مهمان شدن ابتدا در سیستم گلستان قسمت مهمان شدن در سایر مراکز پیام نور رو پر کنید. بعد به مرکز پیام نور خود مراجعه کنید. فرم مروبطه رو پر کنید بقیه موارد. در مرکزتان بهتون گفته میشه!

booysusa
07-11-2012, 04:01 PM
مرسی خیلی عالی بود

booysusa
07-11-2012, 08:42 PM
سلام
خسته نباشی عزیز
من کافی نت دارم + یه سری مشکل تو کار با سیستم گلستان دارم
یکیشون ک الان گیرشم اینه:
چطوری میتونم لیست واحده های گذرانده و واحده های پاس نشده رو در بیارم؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

یوسف اتابک
07-12-2012, 12:32 PM
من دانشجوی رشته صنایع دانشگاه واحد رباط کریم هستم دارای مدرک فوق دیپلم برق قدرت میباشم چگونه میتوان برای سال تحصیلی 91-92 تغیر رشته بدهم به رشته بر قدرت

sunyboy
07-12-2012, 01:01 PM
من دانشجوی رشته صنایع دانشگاه واحد رباط کریم هستم دارای مدرک فوق دیپلم برق قدرت میباشم چگونه میتوان برای سال تحصیلی 91-92 تغیر رشته بدهم به رشته بر قدرت

بخشنامه رو بالا رو مطالعه فرمایید توضیح داده شده

mohamad_rs
07-12-2012, 01:17 PM
سلام من دانشجوی فراگیر عمران 90 پیام نور شیرازم
یعنی میتونم معادلات دیفرانسیلو استاتیکو بردارم؟
بعد برا دورس ترم تابستون کلاسی برگذار میشه یا ن؟
ممنون میشم اگ راهنماییم کنید

sunyboy
07-12-2012, 01:20 PM
سلام من دانشجوی فراگیر عمران 90 پیام نور شیرازم
یعنی میتونم معادلات دیفرانسیلو استاتیکو بردارم؟
بعد برا دورس ترم تابستون کلاسی برگذار میشه یا ن؟
ممنون میشم اگ راهنماییم کنید

برنامه امتحانات ترم تابستان رو دانلود کنید ببنید توش این دروس ارئه شده یا نه؟

http://www.pnu-club.com/pnu.thread69975.html

خیر برای ترم تابستان کلاس برگزار نمیشه!

ARP1
07-14-2012, 03:10 PM
سپاس گذارم sunyboy نازنين خيلي زحمت مي كشي نازنين مرد

sherluk
07-14-2012, 09:37 PM
با تشکر از زحماتتون
خواستم بپرسم مقدار شهریه تو ترم تابستون چجوری حساب میشه

sunyboy
07-14-2012, 10:09 PM
با تشکر از زحماتتون
خواستم بپرسم مقدار شهریه تو ترم تابستون چجوری حساب میشه

شهریه ثابت نصف
شهریه دروس کامل!

MrBastani
07-16-2012, 05:17 PM
سلام آیا میشود برای ترم تابستان درسی که در یک رشته ارایه نشده از رشته دیگری انتخاب کرد
مثلا ریاضی عمومی 2 برای رشته کنترل را از رشته دیگری که ارایه شده انتخاب کرد

sunyboy
07-16-2012, 05:20 PM
سلام آیا میشود برای ترم تابستان درسی که در یک رشته ارایه نشده از رشته دیگری انتخاب کرد
مثلا ریاضی عمومی 2 برای رشته کنترل را از رشته دیگری که ارایه شده انتخاب کرد

خیر

saeid_f
07-18-2012, 02:39 PM
با سلام
من کلا 6 واحد پاس نشده دارم که 5 واحد اون برای ترم تابستان ارایه شده و من تونستم اونها رو انتخاب واحد کنم ولی یک واحد اختیاری رو باید پاس کنم که ارایه نشده.به نظر شما دوستان و بزرگواران من میتونم این یه واحد رو از طریق مراجعه به استاد بردارم.یعنی برای ترم تابستان معرفی به استاد امکانش هست؟
با تشکر

sunyboy
07-18-2012, 02:46 PM
به مرکزتان مراجعه کنید و با مسئول رتشه خود صحبت کنید اونا میتونن کمک کنن تا اون درس رو هم بردارین

imano
07-20-2012, 03:07 PM
یعنی اگه من دو درس رو انتخاب کنم و فقط یکیش رو امتحان بدم هر دوتا درس حذف میشه؟

samira.h
07-20-2012, 04:52 PM
تربیت بدنی که یک واحد عملی داره چطور میشه ترم تابستون برداریم؟

imano
07-20-2012, 09:55 PM

سمیرا ترم تابستون عملی حذف میشه ...

Borna66
07-20-2012, 11:20 PM
یعنی اگه من دو درس رو انتخاب کنم و فقط یکیش رو امتحان بدم هر دوتا درس حذف میشه؟

با سلام

خیر .مشکلی دارد و هر درسی را نروید سر جلسه در هر ترمی باشگاه حالا چه ترم تابستان یا ترم مهر و بهمن بطور اتوماتیک درس حذف شده و تاثیری بر سایر درس های دیگر ندارد

موفق باشید
روزگار خوش

samira.h
07-21-2012, 10:02 AM
ینی چی؟:169:

بارون بهاری
07-21-2012, 10:10 AM
برای ما که تربیت بدنی رو نذاشتن؟؟!!!!!!!!!!

Borna66
07-21-2012, 01:20 PM

ینی چی؟:169:

برای ما که تربیت بدنی رو نذاشتن؟؟!!!!!!!!!!

با سلام
کلا برای دوستانی که در سیستم گلستان کاربریشان هر درسی که جز درسی که باید ارایه شود طبق ایین نامه ترم تابستانه نیست و ارایه نشد باید به بخش اموزشی محل دانشگاه تحصیلتشون مراجعه را ارتباط برقرار کنند و ان درس را به لیست دروس قابل ارایه شون اضافه کنند... به همین سادگی

موفق باشید
روزگار خوش

samira.h
07-22-2012, 04:00 PM
من که جوابمو هنوز نگرفتم:169:

راستی اگه انتخاب واحد کردیم و بعد منصرف شدیم و درسارو حذف کردیم تکلیف شهریه چی میشه؟

samira.h
07-23-2012, 12:21 PM
:164::42:

Borna66
07-23-2012, 01:21 PM

راستی اگه انتخاب واحد کردیم و بعد منصرف شدیم و درسارو حذف کردیم تکلیف شهریه چی میشه؟

:164::42:

دوست اگر دقت کنید عرض کرده بودیم که دروس عملی در ترم تابستان ارایه شود بخش عملی ان حذف می شود.

اگر انتخاب واحد کرده باشید و در سیستم گلستان اعمال تغییرات را زده باشید و از تاریخ و زمان انتخاب واحد کذشته باشد و به یا به دلایل مختلف خواشته باشید انصراف بدید دیگر در هر صورت بازگشت شهریه نخواهید داشت و شما در سیستم گلستان به میران شهریه انتخاب واحد ترم تاسبتان بدهکار خواهید بود و در در اولین انتخاب واحد ترم بعدی یعنی ترم مهرماه به مشکل برخواهید خورد, مگر این که در زمان مقرر انتخاب واحد خودتون در سیستم گلستان کلیه دروس اخذ شده برای ترم تابستان حذف کنید.

موفق باشید
روزگار خوش

imano
07-23-2012, 01:26 PM

سمیرا تو اگه شهریه رو واریز کرده باشی دیگه هیچ فایده ای نداره پولت میسوزه ( خودم اینجوری کلی پول سوزوندم :دی )
ولی اگه شهریه هنوز ندادی و یه درس رو حذف کردی شهریت هم کم میشه یعنی دیگه پول اون درسی که حذف کردی حساب نمیشه حالا متوجه شدی؟
البته برای ترم تابستون فقط چند روز فقط داری که حذف کنی

پوریای ولی
08-30-2012, 08:11 PM
اینا که گفته بودن فقط درسای ترم 6 به بعد رو تابستون ارائه میدن پس چرا توی لیست امتحانات که جدیدا اعلام کردن همه درسا هستش؟!!!:105:

shining1324
09-02-2012, 02:41 PM
سلام
من در زمانی که برای حذف اضطراری داده شد برای ترم تابستان هیچ درسیو حذف نکردم
ولی الان میخوام حذفشون کنم
اگه سر جلسه امتحان حاضر نشم خود به خود حذف میشه؟
در کل 6 واحد برداشتم که 3 واحدش زبان عمومیه.حالا میخوام زبان عمومیو امتحان ندم تا حذف بشه.در این صورت فقط 3 واحد میمونه.ایا به مشکل بر نمیخورم؟
مثلا در ترم پاییز یا بهمن اگه واحدتات از 12 واحد کمتر بشه اون ترم کلا برات حذف میشه و مرخصی رد میشه.ایا این موضوع در ترم تابستان هم به همین شکل هست؟

یه سوال دیگه
برای شرکت در امتحانات ترم تابستان باید کارت دانشجوییمو اعتبارشو تمدید کنم؟اگه تمدید نکنم به مشکل میخورم؟

9191
09-10-2012, 04:47 PM
sabr rishe hal moshkelat ast.
:104:

Borna66
09-10-2012, 05:16 PM
اینا که گفته بودن فقط درسای ترم 6 به بعد رو تابستون ارائه میدن پس چرا توی لیست امتحانات که جدیدا اعلام کردن همه درسا هستش؟!!!:105:
دیگه دانشگاه پیام نور هست و...........:77:

sabr rishe hal moshkelat ast.
:104:

قطعا همین طور می باشد البته تا اندازه ی.......

روزگار خوش

Borna66
09-10-2012, 05:20 PM
سلام
من در زمانی که برای حذف اضطراری داده شد برای ترم تابستان هیچ درسیو حذف نکردم
ولی الان میخوام حذفشون کنم
اگه سر جلسه امتحان حاضر نشم خود به خود حذف میشه؟
در کل 6 واحد برداشتم که 3 واحدش زبان عمومیه.حالا میخوام زبان عمومیو امتحان ندم تا حذف بشه.در این صورت فقط 3 واحد میمونه.ایا به مشکل بر نمیخورم؟
مثلا در ترم پاییز یا بهمن اگه واحدتات از 12 واحد کمتر بشه اون ترم کلا برات حذف میشه و مرخصی رد میشه.ایا این موضوع در ترم تابستان هم به همین شکل هست؟

یه سوال دیگه
برای شرکت در امتحانات ترم تابستان باید کارت دانشجوییمو اعتبارشو تمدید کنم؟اگه تمدید نکنم به مشکل میخورم؟

کلا برای حذف می توان سر جلسه غایب بود و خود به خود درس حذف بدون بازگشت شهریه می شود.
برای شرکت در جلسه امتحان ترم تابستان نیاز به تمدید کارت نیست و با فیش واریز شهریه و کارت ورود به جلسه می توان شرکت کرد.
حداقل دروسی که هر ترم برداشته میشه باید 12 واحد باشه و اگر در امتحانات پایان ترم شرکت نکنید بعضی از درس ها و یا نمره قبولی نگیرید مهم نیست .....
مهم همون حداقل اخذ12 واحد برای هر ترم می باشد حالا به هر تعداد واحد اخذ شده را قبول شوید به خودتون بستگی دارد

موفق باشید
روزگار خوش