PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم در مورد رعایت پیش نیاز در ترم اخر

fox
07-02-2012, 08:11 PM
سلام خسته نباشید من ترم دیگه درسم تمام می شود و می خواهم 24واحد بردارم اما 2درسی که می خواهم بردارم یکی از انها پیش نیاز دیگری است و من قبلا ان درس را بر نداشتم ایا امکان برداشتن این دو درس را دارم لطفا دقیق جواب من را بدهید خیلی ممنون

saeidking
07-03-2012, 12:22 AM
سلام خسته نباشید من ترم دیگه درسم تمام می شود و می خواهم 24واحد بردارم اما 2درسی که می خواهم بردارم یکی از انها پیش نیاز دیگری است و من قبلا ان درس را بر نداشتم ایا امکان برداشتن این دو درس را دارم لطفا دقیق جواب من را بدهید خیلی ممنون

سلام,میتونید پیش نیاز و پس نیاز رو همزمان بردارین,حتی اگه ساعت امتحانش در یک زمان باشه!,به شرط این که تمام واحد هاتون رو در ترم بردارین(24 واحد یا کمتر)

fox
07-03-2012, 11:04 PM
دستتون درد نکنه نگرانیم بر طرف شد

silver_r_t
07-05-2012, 06:43 PM
سلام اينكه توي دستورالعمل درس دفاع مقدس اومده دانشجوهايي كه تاپايان نيمسال دوم 90-91 فارغ التحصيل ميشن نيازي به درس دفاع مقدس ندارن ابهام داره .كساني كه تاپايان شهريور91 تموم ميشه اشاره نكرده كه بايد اين درس رو پاس كنند يا نه.اصلا ترم تابستان جز نيمسال دوم حساب ميشه؟اخه بعضي ها ميگن بايد پاس بشه بعضي ها ميگن لازم نبست.تورو خدا پيگيري كنيد كه مني كه فقط يك درس ازم باقي مونده و تا اخر شهريور فارغ التحصيل ميشم بايد دفاع مقدس رو پاس كنم يا نه؟

نگاه
09-04-2012, 05:45 PM
سلام .من تابستان انتخاب واحد كردم .سر جلسه يكي از امتحانهام نرفتم .نمرش چطوري حساب ميشه

نگاه
09-04-2012, 05:46 PM
:169:

sunyboy
09-04-2012, 05:49 PM
سلام .من تابستان انتخاب واحد كردم .سر جلسه يكي از امتحانهام نرفتم .نمرش چطوري حساب ميشه

در مورد این موضوع بارها در باشگاه بحث شده است اگر جستجو میکردین به پاسخ خود میرسیدین. طبق قوانین پیام نور حاضر نشدن سر جلسه امتحان به منزله حذف اضطراری میباشد. یعنی درس مورد نظر به صورت اتوماتیک حذف میشود و نمره ای بهش داده نمیشود. و بعدا میتوانید انتخاب کنید و پاس کنید.

موفق باشید

نگاه
09-04-2012, 05:55 PM
ممنون .داشتم دنبال صفحش ميگشتم هنوز به نتيجه نرسيده بودم كه جواب داديد:72: ممنون

fox
09-10-2012, 10:22 AM
سلام خسته نباشید من این ترم اگر 24 واحد بردارم درسم تمام هست اما برای این کار باید 6واحد ترم تابستانم پاس شود که نمره ی یکی از درسهایم هنوز نیامده ایا می توانم در حذف و اضافه24 واحد بردارم ؟ ممنون

Borna66
09-10-2012, 11:18 AM

سلام اينكه توي دستورالعمل درس دفاع مقدس اومده دانشجوهايي كه تاپايان نيمسال دوم 90-91 فارغ التحصيل ميشن نيازي به درس دفاع مقدس ندارن ابهام داره .كساني كه تاپايان شهريور91 تموم ميشه اشاره نكرده كه بايد اين درس رو پاس كنند يا نه.اصلا ترم تابستان جز نيمسال دوم حساب ميشه؟اخه بعضي ها ميگن بايد پاس بشه بعضي ها ميگن لازم نبست.تورو خدا پيگيري كنيد كه مني كه فقط يك درس ازم باقي مونده و تا اخر شهريور فارغ التحصيل ميشم بايد دفاع مقدس رو پاس كنم يا نه؟

سلام خسته نباشید من این ترم اگر 24 واحد بردارم درسم تمام هست اما برای این کار باید 6واحد ترم تابستانم پاس شود که نمره ی یکی از درسهایم هنوز نیامده ایا می توانم در حذف و اضافه24 واحد بردارم ؟ ممنون

با سلام

دوست گرامی اگر کلا 24 واحد داشته باشید و ترم اخر و درستون با این 24 واحد تمام شود باشید اصلا نیازی به رعایت پیش نیاز نستید و به راحتی همه درس های مانده شده را می توتاند اخذ کنید اما در سیستم کلستان این کار امکان پذیر نیست و باید بصورت حضوری با مسئول اموزشی رشته تون در ارتباط باشید تا ایشون بتوانند این کار را براتون بکنند.چون بصورت عادی این کار امکان پذیر نیست.
حداکثر 24 واحد برای دانشجویان ترم اخر مجاز می باشد بدون رعایت پیش نیاز و موارد دیگر/

موفق باشید
روزگار خوش

fox
09-10-2012, 12:53 PM
میدانم که باید از طریق اموزش عمل کنم ولی همانطور که گفتم اگر 3واحد تابستان پاس شود انوقت می توانم 24 واحد بردارم (در مورد نمره اش تردید دارم) نمره ی این درس هم هنوز نیامده وممکن هست مهلت انتخاب واحد من تمام شود در صورت قبولی حالا میتوانم 24 واحد را برای حذف و اضافه بردارم

sunyboy
09-10-2012, 12:58 PM
میدانم که باید از طریق اموزش عمل کنم ولی همانطور که گفتم اگر 3واحد تابستان پاس شود انوقت می توانم 24 واحد بردارم (در مورد نمره اش تردید دارم) نمره ی این درس هم هنوز نیامده وممکن هست مهلت انتخاب واحد من تمام شود در صورت قبولی حالا میتوانم 24 واحد را برای حذف و اضافه بردارم

تنها مسئولات دانشگاهتان میتوانند اینکارو براتون بکنند. چاره ای جز مراجعه به دانشگاه و اقدام از طریق مسئولان مربوطه ندارید

موفق باشید

fox
09-10-2012, 01:07 PM
دوستان متوجه منظور من نشدند اگر من 3واحد تابستان را پاس نکنم کلا 27 واحد می ماند پس 2 ترم دیگر تمام می کنم ولی اگر 3 واحد را پاس کنم 24 واحد میماند اما چون مطمئنم که نمره اش دیر اعلام میشود ایا می توانم درصورت قبولی این 24 تا را موقع حذف واضافه بردارم( یعنی ضروری هست که این کار را موقع ثبت نام انجام دهم یا موقع حذف واضافه هم امکانپذیر هست)

sunyboy
09-10-2012, 01:28 PM
دوستان متوجه منظور من نشدند اگر من 3واحد تابستان را پاس نکنم کلا 27 واحد می ماند پس 2 ترم دیگر تمام می کنم ولی اگر 3 واحد را پاس کنم 24 واحد میماند اما چون مطمئنم که نمره اش دیر اعلام میشود ایا می توانم درصورت قبولی این 24 تا را موقع حذف واضافه بردارم( یعنی ضروری هست که این کار را موقع ثبت نام انجام دهم یا موقع حذف واضافه هم امکانپذیر هست)

زمان حذف اضافه هم امکان پذیر است.

fox
09-10-2012, 02:23 PM
خیلی ممنون دست گلتون درد نکنه

snowgirl
09-14-2012, 04:26 PM
سلام اوناییکه تغییر رشته دادن و قبول نشدن و معدلشون پایینه 12 شد چی میشن تو رشته خودشون میمونن؟ مشروط میشن؟ تو معدل کلشون تاثیر میزاره؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا توضیح کامل در این مورد بدین:79:

Borna66
09-14-2012, 08:57 PM
سلام اوناییکه تغییر رشته دادن و قبول نشدن و معدلشون پایینه 12 شد چی میشن تو رشته خودشون میمونن؟ مشروط میشن؟ تو معدل کلشون تاثیر میزاره؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا توضیح کامل در این مورد بدین:79:

با سلام
بله توی رشته ی اولیه شان باقس می مانند چون و شرایط قبولی تغییر رشته را کسب نکردند و با معدل اخرین ترم قبلیشون هم ادامه تصحیل می دهند در پیام نور..

روزگار خوش

snowgirl
09-14-2012, 10:50 PM
یعنی تو معدل کل هیچ تاثیری نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟؟