PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد

saya70
06-24-2012, 07:50 PM
سلام
عصربخیر
میخواستم بدونم اگه آز فیزیک 1 پاس کنیم اما درسشو قبول نشیم دوباره ترم بعد باید ازمایشگاه هم برداریم؟
باتشکر:72:

sunyboy
06-24-2012, 08:52 PM
سلام
عصربخیر
میخواستم بدونم اگه آز فیزیک 1 پاس کنیم اما درسشو قبول نشیم دوباره ترم بعد باید ازمایشگاه هم برداریم؟
باتشکر:72:

خیر

snowgirl
09-22-2012, 02:59 PM
سلام یه سوال راسته که میگن باید ازگروه معارفا فقط یکی برداریم اگه دوتا برداریم چی میشه؟؟؟؟ من الان اندیشه2 و انقلاب اسلامی رو برداشم حالا واسم مشکلی پیش میاد یانه؟؟؟؟؟

saeidking
09-22-2012, 05:07 PM
سلام یه سوال راسته که میگن باید ازگروه معارفا فقط یکی برداریم اگه دوتا برداریم چی میشه؟؟؟؟ من الان اندیشه2 و انقلاب اسلامی رو برداشم حالا واسم مشکلی پیش میاد یانه؟؟؟؟؟
سلام,والا قبلا توی یه اطلاعیه خونده بودم همین موضوع رو ولی ظاهرا مشکلی نداره,چون خیلی از دوستان و خود من گرفتیم و پاس کردیم و مشکلی پیش نیومده.بازم از آموزش تون بپرسین

Mortezaacc
09-22-2012, 06:19 PM
سلام دوست عزیز
اگه دوست داری هنگام فارغ التحصیلی مشکلی برات پیش نیاد و با خیال راحت از این دانشگاه بری تو هر ترم فقط 2 واحد معارف بردار.
میدونی که اینجا پیام نوره......

parii65
02-11-2013, 04:33 PM
سلام من ارشد فراگیر ادبیات قبول شدم، ورودی امسالم یعنی ترم2.حالا میخواستم انتخاب واحد کنم .از 4تا درس سه تاشو زیر 12 شدم که باید دوباره بگذرونمشون. و رشته لیسانسم روانشناسیه که دروس پیش نیازم دارم.حالا میخواستم بدونم این ترم چند تا واحد میتونم بردارم؟اینجوری از 12 واحد بیشتر میشه؟کدومارو وردارم؟کدومارو میشه نگه داشت برا ترم بعد؟

Borna66
02-11-2013, 10:48 PM
سلام من ارشد فراگیر ادبیات قبول شدم، ورودی امسالم یعنی ترم2.حالا میخواستم انتخاب واحد کنم .از 4تا درس سه تاشو زیر 12 شدم که باید دوباره بگذرونمشون. و رشته لیسانسم روانشناسیه که دروس پیش نیازم دارم.حالا میخواستم بدونم این ترم چند تا واحد میتونم بردارم؟اینجوری از 12 واحد بیشتر میشه؟کدومارو وردارم؟کدومارو میشه نگه داشت برا ترم بعد؟

شما فقط 12 واحد می تونید بردارید و بیش از اونم سیستم نمی گذارد بردارید و اگر بگذارد بعدا اتوماتیک حذف می شود

روزگار خوش