PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت هزینه دوره دانشپذیری فراگیر در زمان فارغ اتحصیلی

goldenrose
06-24-2012, 01:00 PM
سلام بچه ها
من برای فارغ التحصیلی به دانشگاه رفتم و با یک موضوع عجیب برخورد کردم.
من ورودی 87 رشته زبان دانشگاه پیام نور مرکز تهران هستم. همه شهریه ترم ها رو واریز کردم و در سیستم گلستان بدهکاری ندارم.
بهمن 90 درسم تموم شد و پرونده رفت مالی و واحد مالی الان به من میگه باید 80 تومن برای دوره دانشپذیری فراگیر واریز کنم چون واحدهای دانشپذیری در پیام نور محاسبه میشه!
من زمان آزمون 50 یا 60 تومن پول دادم و الان هم در سیستم گلستان بدهی ندارم.
دوره دانشپذیری هم در دانشگاه دوره نرفتم و خودم برای آزمون خوندم. چیکار باید کرد؟
بچه های دیگه هیچ کدوم پرداخت نکردن آئین نامه ای هم برای این کار وجود نداره
خود دانشگاه هم اصرار میکنه باید هزینه رو پرداخت کنم و یک شماره سریال و شماره حساب داده.

کسی این هزینه رو پرداخت کرده؟ آئین نامه جدیده؟
کسی اطلاع داره؟

sunyboy
06-24-2012, 01:29 PM
دوست عزیز باید مشکل را با مرکزتان حل کنید. احتمالا یک اشتباهی در ان زمان صورت گرفته و شما کمتر هزینه پرداخت کرده اید. بهرحال باید این مشکل را با دانشگاه مرکزتان حل کنید.

موفق باشید

goldenrose
06-24-2012, 04:27 PM
دوست عزیز باید مشکل را با مرکزتان حل کنید. احتمالا یک اشتباهی در ان زمان صورت گرفته و شما کمتر هزینه پرداخت کرده اید. بهرحال باید این مشکل را با دانشگاه مرکزتان حل کنید.

موفق باشید

واحد مالی میگه ملاک ما سیستم گلستان نیست و زیر بار نمیره
از دوستانم هم کسی هنوز فارغ التحصیل نشده. بچه های دیگه تو مرکز تهران یا شهرستان همچین مشکلی ندارند؟
من هزینه آزمون و همه مسائل دیگه رو قبلا پرداخت کردم و تمام فیش ها رو هم دارم.

O M I D
06-24-2012, 06:08 PM
این هزینه رو از همه میگیرن ولی از ما همون ترم 1و 2 گرفتن:169:
من هم شنیدم یکی از اشنایان همکلاسی ما هم همچین مشکلی پیدا کرده و کل فیشهای واریزی از ابتدا رو ازش خواستن
حالا شکر خدا شما تمام فیشها رو دارید ولی در هر صورت تا ازت اون پولو نگیرن بیخیال نمیشن:59: