PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر رشته

shiraz522
06-22-2012, 11:19 AM
سلام به همه پیام نوری ها :281:

بنده بعد از دیپلم تقریبا سه سال به خاطر سربازی :105: و بیکاری از درس دور بودم و رشته درسیم انسانی بود .
الان هم ترم یک کامپیوتر هستم ... :59:
با توجه به دوری 3 ساله از درس و همچنین ضعف در درس ریاضی می خواهم تغییر رشته بدهم ... :301:
حالا دوستان عزیز یه رشته رو به من معرفی کنند که تقریبا هیچ درسی مرتبط با ریاضی در اوون نباشه و حدالامکان بازار کار مناسبی هم داشته باشه ... :169:
:42:امیدوارم که کمک کنید و بنده هم از این فکر در بیام ... :281:
دعاتون می کنم ... خدا خیرتون بده :79::79::79:
با تشکر
محمدرضا

sunyboy
06-22-2012, 12:47 PM
اکثر رشته های گرایش علوم انسانی یا هنر ریاضی توشون نیست یا خیلی کمه ولی رشته های مهندسی اکثرا توشون ریاضی هست. در مورد بازار کار هم باید عرض کنم که هر کسی که توی رشته اش خوب درس بخونه و فقط برای نمره گرفتن درس نخونه بلکه برای یادگیری کامل رشته اش تلاش کنه مطمعنا بازار کار هم جذب میشه!!!

موفق باشید

shiraz522
07-04-2012, 12:42 AM
داداش راستی پیام نور راسته میگن مشروطی نداره ، یعنی اخراج به سبب مشروطی نداره ؟؟؟

حداکثر چند مدت میشه درس خوند تو این دانشگاه ؟؟؟ مدت زمان داره یا نه ؟؟؟ (من خدمت سربازی رو رفتم و از این بابت مشکلی ندارم )

ممنون میشم جواب بدین :72::72::72:

Borna66
07-04-2012, 12:15 PM
داداش راستی پیام نور راسته میگن مشروطی نداره ، یعنی اخراج به سبب مشروطی نداره ؟؟؟

حداکثر چند مدت میشه درس خوند تو این دانشگاه ؟؟؟ مدت زمان داره یا نه ؟؟؟ (من خدمت سربازی رو رفتم و از این بابت مشکلی ندارم )

ممنون میشم جواب بدین :72::72::72:

با سلام
اگر سربازی رفتید و مشکلی از این بابت ندارید پس قطعا هیچ مشکلی در این زمینه ندارید و تقریبا نامحدود زمانی دارید و خودم شخصا کسی رو دیدم 20 ترمه بوده و اخرش تمام کرده ولی معمولا تا اوجایی که من خبر داریم فکر کنم حداکثر 10 ساله باشه طول مدت گذراندن دوه کارشناسی برای افرادی ک پایان خدمت دارند و مشکل خدمت را ندارند

موفق باشید

روزگار خوش