PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتباه در ثبت نمرات!

LORD5
06-20-2012, 12:04 PM
سلام
نمی دونم تاپیک رو جای درستی زدم یا نه. اما خیلی ناراحتم از قضیه پیش آمده.
توی درس نظریه که امروز نمره ش توی گلستان ثبت شده وقتی نگاه کردم خیلی تعجب کردم. بیشتر تعجبم هم از این بود که زده 5 تا عدم پاسخ در حالی که من دوبار به طور کامل برگه پاسخنامه رو چک کردم که موردی جا نمونده باشه و مطمئنم که همه رو پاسخ دادم.
راهی برای اعتراض این مورد هست؟

sunyboy
06-20-2012, 12:11 PM
سلام
نمی دونم تاپیک رو جای درستی زدم یا نه. اما خیلی ناراحتم از قضیه پیش آمده.
توی درس نظریه که امروز نمره ش توی گلستان ثبت شده وقتی نگاه کردم خیلی تعجب کردم. بیشتر تعجبم هم از این بود که زده 5 تا عدم پاسخ در حالی که من دوبار به طور کامل برگه پاسخنامه رو چک کردم که موردی جا نمونده باشه و مطمئنم که همه رو پاسخ دادم.
راهی برای اعتراض این مورد هست؟

احتمالا منظور از عدم پاسخ پاسخ اشتباه است یعنی شما 5 تا رو اشتباه جواب دادین!

LORD5
06-20-2012, 12:31 PM
احتمالا منظور از عدم پاسخ پاسخ اشتباه است یعنی شما 5 تا رو اشتباه جواب دادین!
کاش همینطور بود.
ولی منظور اینه که توی برگه پاسخنامه تستی طبق گفته سایت گلستان 5 سوال جوابش سفید مونده(و کادر الف ب ج د مربوط به این سوال پر نشده) و به عبارتی از 30 تا سوال 25 سوال جواب داده شده(صحیح یا غلط بودنش هم به کنار) در حالی که من همه ی 30 تا سوال رو زدم.

sunyboy
06-20-2012, 12:55 PM
کاش همینطور بود.
ولی منظور اینه که توی برگه پاسخنامه تستی طبق گفته سایت گلستان 5 سوال جوابش سفید مونده(و کادر الف ب ج د مربوط به این سوال پر نشده) و به عبارتی از 30 تا سوال 25 سوال جواب داده شده(صحیح یا غلط بودنش هم به کنار) در حالی که من همه ی 30 تا سوال رو زدم.

اگر فکر میکنید حق با شماست و اشتباهی شده میتوانید اعتراض خود را اعلام کنید . ولی در خیلی از مواقع چون دستگاه پاسخنامه های تستی رو اصلاح میکنه. میگن اشتباهی نشده و ترتیب اثر نمیدن . شما حتما اعتراض خود را اعلام کنید. تا پاسخنامه شما مجددا بررسی بشه

موفق باشید

LORD5
06-20-2012, 01:10 PM
اگر فکر میکنید حق با شماست و اشتباهی شده میتوانید اعتراض خود را اعلام کنید . ولی در خیلی از مواقع چون دستگاه پاسخنامه های تستی رو اصلاح میکنه. میگن اشتباهی نشده و ترتیب اثر نمیدن . شما حتما اعتراض خود را اعلام کنید. تا پاسخنامه شما مجددا بررسی بشه

موفق باشید
مطمئنم که اشتباه شده و در این شک ندارم.
چطور باید اعتراض بکنم؟ از منوی "اعلام اشکال کلید تستی" خود گلستان؟
ممنون از پاسختون.

sunyboy
06-20-2012, 03:28 PM
مطمئنم که اشتباه شده و در این شک ندارم.
چطور باید اعتراض بکنم؟ از منوی "اعلام اشکال کلید تستی" خود گلستان؟
ممنون از پاسختون.

هم از منو هم به مرکزتان مراجعه کنید و با مسئول اموزش مشکل رو مطرح کنید تا مرکزتان هم پیگیری کنند