PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سعيد عبدولی: بعد از المپيك از دنيای قهرمانی كنار می كشم/ به خاطر دل مردم به لندن می روم

O M I D
06-16-2012, 09:08 PM
http://pnu-club.com/imported/2012/06/612.jpg
قهرمان وزن 66 كيلوگرم كشتی فرنگی جهان می گويد با وجود آمادگی بالايی كه در اين سن در كشتی پيدا كرده، اما به خاطر تحمل فشار مسائل مادی در زندگی شخصی قطعا بعد از المپيك كشتی را برای هميشه كنار می گذارد.

ایسنا: سعید عبدولی با اشاره به آمادگی زیاد خود برای حضور در المپیك، در گفت‌وگو با خبرنگار كشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: در اردوهای اخیر تیم ملی به آمادگی مناسبی از نظر بدنی رسیدم و از نظر روحی در تمرینات سعی كردم با این فكر تمرین كنم كه بدترین قرعه در المپیك نصیبم شود و بهترین نتیجه‌ را بگیرم. اما این المپیك آخرین میدان كشتی گرفتن در سطح قهرمانی برای من است و با وجود این كه هنوز 22 سال سن دارم، به خاطر زجرهای زیادی كه از نظر مالی در زندگی شخصی‌ برایم اتفاق افتاده، از دنیای قهرمانی كنار می روم، چون در ورزش كشتی آن گونه كه فكر می‌كردم از نظر مالی به جایی نرسیدم، در حالی كه از نظر قهرمانی به جز مدال المپیك به آنچه كه می خواستم رسیده‌ام.
عبدولی ادامه داد: زیر نظر مربیان تیم به آمادگی بسیار خوبی رسیده‌ام. معتقدم كه این تیم می‌تواند بهترین نتیجه‌ كشتی فرنگی را رقم بزند. امسال سالی است كه كشتی فرنگی با این كشتی‌گیران می‌خواهد خودش را نشان بدهد و مثل كشتی آزاد و قهرمانان المپیكی آن ابراز وجود كند.
ملی‌پوش وزن 66 كیلوگرم كشتی فرنگی همچنین، گفت: در خانه كشتی تابلوی پنج قهرمان و طلایی المپیك كشتی آزاد را نصب كرده‌اند، هیچ كشتی‌گیر فرنگی كاری میان این‌ها نیست، اما امسال سالی متفاوت برای ما است وامیدوارم بعد از المپیك، كشتی فرنگی هم صاحب تابلویی از قهرمان المپیك در میان آزادكاران شود. اگر اتفاق خاصی پیش نیاید می‌توانیم نتیجه‌ خوب و دلخواهمان را كسب كنیم.
وی با اشاره به حساس بودن مسابقات وزن 66 كیلوگرم، عنوان كرد: وزنی كه من در آن كشتی می گیرم شلوغ‌ترین وزن كشتی است. حریفان خوبی در این وزن حضور دارند كه كار را به مراتب برای من سخت‌تر می‌كنند، اما بعد از جام جهانی كشتی تمامی حریفانم را آنالیز كرده و تقریبا نقاط ضعفم را برطرف كرده‌ام. آمادگی مطلوبی دارم و فقط با این فكر تمرین می‌كنم كه در بدترین قرعه بهترین نتیجه‌ را بگیرم.
دارنده مدال طلای جهان در سال 2011 استانبول در ادامه، افزود: هیچ وقت در تمرینات كم كاری نكرده‌ام. خودم می‌دانم كه تلاشم را كرده‌ام و فقط برای گرفتن طلا به لندن می‌روم تا حداقل بعد از المپیك كه می‌‌خواهم از دنیای قهرمانی خداحافظی كنم، از خودم راضی باشم. چون دیگر آخرین المپیك و میدان قهرمانی برای من است. متاسفانه در حالی كه فقط 22 سال سن دارم، مجبورم مانند بسیاری از قهرمانان در اوج آمادگی از كشتی كنار روم كه دلیل آن فقط مساله مالی است و نه چیز دیگری. من به شخصه از نظر مالی در زندگی اجتماعی خودم فشارهای زیادی را تحمل كرده‌ام و كشتی اصلا به من كمك نكرده و به همین خاطر بعد از المپیك قطعا خداحافظی خواهم كرد.
قهرمان بازی‌های آسیایی گوانگ‌جو در پایان گفت: مسئولان باید به فكر باشند تا حداقل كسانی كه بعد از ما به كشتی می‌آیند، مثل ما در سن پایین و در اوج آمادگی كشتی را كنار نگذارند. فقط به خاطر دل مردم به المپیك می‌روم و اگر بعد از المپیك جوایز زیادی هم به من بدهند، محال است بمانم، چون دیگر از كشتی خسته شده‌ام.