PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمره ی میان ترم ثبت نشده!!!

first_name12
06-15-2012, 10:20 AM
سلام

دوستان عزیز 1 مشکلی پیش اومده 1 در تخصصی که خود خوان نبود و کلاس داشت و من همه ی جلسات او کلاسو رفت ودر امتحان میان ترمی که دادم 5.5 گرفتم از 6 ولی الان که سایت گلستان رو نگاه کردم نمره ی میان ترم اون درس ثبت نشده و فقط 1 گزینه ی دریافت فایل میاره و جای نمره ی میان ترم خالیه ...

آیا امکان داره استاد نمره ی میان ترم نداده باشه ؟؟؟؟ یا یادش رفته باشه؟؟؟؟ و اگه اینطور باشه از کجا میتونم اعتراض بدم ؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

sunyboy
06-15-2012, 10:40 AM
اگه نمره میان ترم داده باشه باید قابل دیدن باشه اگر نیست یعنی هنوز نمره میان ترم وارد نشده تا الان قفل نمرات میان ترم بازن بهتره فوری به استاد بگین نمرات رو وارد کنه چون معلوم نیست تا کی باز خواهد ماند. اگر بسته بشه دیگه نمیشه کاری کرد. شما از همکلاسیان خودتان سوال کنید برای انها هم نمرات میان ترم وارد شده یا نه اگر شده باشه یعنی استاد فقط برای شما وارد نکرده بهتره با خود استاد مربوطه در ارتباط باشید.

موفق باشید

Yorgun
12-13-2012, 05:02 PM
سلام استادمون گفت كه ميان ترماتون رو وارد كردم و ميتونين برين ببينين ولي وقتي تو سيتم گلستان ميرم نميتونم نمره رو پيدا كنم
نمره ي ميان ترم تو كدوم قسمت ثبت ميشه؟ يعني آدرس دقيق منوش كجاست؟
ممكنه استاد نمره رو وارد كرده باشه ولي برا من قابل ديدن نباشه؟(شهريه رو پرداخت كردم)

Borna66
12-13-2012, 08:21 PM
سلام استادمون گفت كه ميان ترماتون رو وارد كردم و ميتونين برين ببينين ولي وقتي تو سيتم گلستان ميرم نميتونم نمره رو پيدا كنم
نمره ي ميان ترم تو كدوم قسمت ثبت ميشه؟ يعني آدرس دقيق منوش كجاست؟
ممكنه استاد نمره رو وارد كرده باشه ولي برا من قابل ديدن نباشه؟(شهريه رو پرداخت كردم)

با سلام

از این ادرس می تونید جهت دیدن نمره میان ترم کمک بگیرد.
آموزش جامع چگونگي نحوه ي مشاهده نمرات "میـــان تــرم" کلیه دروس در دانشگاه پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.thread75878.html)

اگر مشکلی داشتید بازم مطرح کنید

موفق باشید

روزگار خوش