PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط از خارج از ایران

rezamoad
06-13-2012, 04:58 AM
سلام
کسی میتونه کمک کنه چه شکلی میشه رفت تو سایت reg.pnu.ac.ir در ضمن از پروکسی 166 . 116 . 225 . 194 در فيلد port شماره 8080 استفاده کردم ولی باز نمیشه.
ممنون

sunyboy
06-13-2012, 09:58 AM
مرورگرتان باید اینترنت اکسپلویر باشه!!!

rezamoad
06-18-2012, 03:19 PM
هست ولی نمیشه ie ورژن 9 دارم

Borna66
06-19-2012, 12:09 AM
با سلام
دوست گرامی اصلا چرا با پروکسی وارد سایت کلستان بشوید که به مشکل بر بخورید ... سایت گلستان از هرجای جهان براحتی باز می شود و دوستانه بنده تست کرده اند م و موردی نداشته و براحتی سایت گلستان حداقل از امریکا و کشورهای اروپایی براحتی و بدون پروکسی باز شده......حال نمی دونم چرا شما از این مورد استفاده می کنند... اگر می شود دقیقا مشکل خودتون را واضح مطرح کنید تا بتونیم بهتر و سریعتر پاسخ گویا شما دوست گرامی باشیم

موفق باشید

روزگار خوش

shabgard25
09-01-2012, 08:39 PM
با سلام
دوست گرامی اصلا چرا با پروکسی وارد سایت کلستان بشوید که به مشکل بر بخورید ... سایت گلستان از هرجای جهان براحتی باز می شود و دوستانه بنده تست کرده اند م و موردی نداشته و براحتی سایت گلستان حداقل از امریکا و کشورهای اروپایی براحتی و بدون پروکسی باز شده......حال نمی دونم چرا شما از این مورد استفاده می کنند... اگر می شود دقیقا مشکل خودتون را واضح مطرح کنید تا بتونیم بهتر و سریعتر پاسخ گویا شما دوست گرامی باشیم

موفق باشید

روزگار خوش
دوست عزیز نمیدونم چرا با این حد از اطمینان می فرمائید سایت گلستان از خارج از کشور باز میشه و این در حاای که من از اروپا بابت این موضوع مشکل دارم و با راهکاری که خود دانشگاه اعلام کرده و ست کردن آی پی در اینترنت اکسپلورر هم مشکلم حل نشده.بنابراین هر ترم باید دست به دامن خانواده باشم تا برام انتخاب واحد کنند و از بابت رسما پدرم در اومده!!!
خواهشا اگه راهکاری دارید ارائه کنید و در غیر اینصورت اگه براتون مقدوره این مورد رو انعکاس بدین تا شاید دردی از ما دوا کنند.
با تشکر