PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه محاسبه نمره پايان ترم

hidar
06-06-2012, 12:14 PM
با سلام اينجانب در رشته مديريت بازگاني مشغول به تحصيلي هستم كه در اين ترم درس زبان اقتصاد و مديريت را بصورت حضوري گرفتم و با توجه به اينكه در امتحان مياترم شركت نداشتم با استاد صبح كرم كه نمره ميان ترم برايم رد نكند و هرچه در پايان ترم گرفتم ضربدر 10 و تقسم بر 7 گردد با توجه به اينكه در مورخ 91/3/10 شهريه اين ترم را پرداخت نمودم متوجه شدم استاد ميان ترم از 6 به من 2 داده است. سوال من اين بود كه اگر امتحان پايان ترم كه از 14 است بالاي 10 بگيرم نحوه محاسبه امتحان پايان ترم چگونه است؟با تشكر

sunyboy
06-06-2012, 12:50 PM
اگر شما از 14 نمره حداقل 7 بگیرید بهتون 3 میان ترم محاسبه میشه اگر از کل 14 نمره پایان ترم رو بگیرید بهتون 6 میان ترم محاسبه میشه و نمره شما 20 میشه

موفق باشید

pnuclubvahid
06-06-2012, 05:31 PM
با سلام اينجانب در رشته مديريت بازگاني مشغول به تحصيلي هستم كه در اين ترم درس زبان اقتصاد و مديريت را بصورت حضوري گرفتم و با توجه به اينكه در امتحان مياترم شركت نداشتم با استاد صبح كرم كه نمره ميان ترم برايم رد نكند و هرچه در پايان ترم گرفتم ضربدر 10 و تقسم بر 7 گردد با توجه به اينكه در مورخ 91/3/10 شهريه اين ترم را پرداخت نمودم متوجه شدم استاد ميان ترم از 6 به من 2 داده است. سوال من اين بود كه اگر امتحان پايان ترم كه از 14 است بالاي 10 بگيرم نحوه محاسبه امتحان پايان ترم چگونه است؟با تشكر

روش محاسبه نمرات میان ترم و پایان ترم / منابع درسی امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۱-۹۰ پیام نور
1– برگزاری امتحان میان ترم برای کلیه دروس غیر خودخوان الزامی می باشد.۶ نمره از ۲۰ نمره به میان ترم تعلق می گیرد. و نمره پایان ترم بر اساس ۱۴ نمره برگزار می شود.شرط شرکت در امتحان میان ترم حضور در بیش از نصف ساعات کلاس و فعالیت های مربوطه می باشد .لازم به ذکر است اساتید محترم دانشگاه پیام نور (http:///tag/%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1) می بایست در هنگام ارائه لیست نمرات میان ترم ، لیست حضور و غیاب ، نمونه سوال و پاسخنامه امتحان برگزار شده را تحویل نمایند.چنانچه دانشجو در امتحان میان ترم شرکت ننماید ، (http:///) نمره اکتسابی ایشان از ۱۴ نمره پایان ترم ضرب در ده هفتم می شود (ضربدر حدود ۱.۴۰ صدم) و نمره نهایی از ۲۰ محاسبه خواهد شد .(تا اینجا میان ترم )

نحوه محاسبه نمرات پایان ترم
1
– اگر دانشجو نمره میان ترم داشته باشد:۶ نمره میان ترم + ۱۴ نمره پایان ترم =۲۰ز اگر دانشجو نمره میان ترم نداشته باشد و یا درس خودخوان باشد:۱۴ نمره پایان ترم ضربدر ده هفتم (حدود ۱.۴۰ صدم) =۲۰

مهم:در هر صورت سیستم گلستان نمره پایان ترم را اگر دانشجویی نمره میان ترم (تاکید) داشته باشد هم به صورت روش ۱ و هم به صورت روش ۲ محاسبه می کند و بیشترین نمره را ثبت می کند.

بدیهی است کماکان شرکت در کلاس های عملی و دروسی که واحد عملی دارند و همچنین دروس بدون منبع الزامی می باشد و شرکت در کلاس های نظری الزامی نمی باشد .
2 – سوالات پایان ترم صرفاً از منابع اعلام شده نیمسال جاری طرح خواهد شد و اساتید محترم مجاز به حذف یا اضافه منابع اعلام شده نمی باشند .

باتشکروحیددرباشگاه دانشجویان پیام نور.
:72::72: