PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سئوال ؟؟؟؟

pdfstore.ir
11-01-2008, 04:57 AM
به نظر شما چرا بین دختران و پسران ازدواج کم شده ؟

علت اصلی اش چی هست؟

چرا می گن دیگه نمی شه توی ازدواج به کسی اعتماد کرد ؟

لطفا نظرات خودتان را بدهید ممنون می شم

موفق باشید
پری

sunyboy
11-01-2008, 05:58 PM
دلایل زیادی هستش
1- تورم
2- بیکاری وبی پولی جوونا
3- گسترش فساد اجتماعی
4- بی اعتمادی
5- توقعات بالا و نامعقول
6-درک و برداشت ناردست از شروع زندگی مشترک
و...

صنم
11-01-2008, 06:03 PM
برای اینکه ما یاد گرفتیم قبل از ازدواج انتخاب کنیم که در این صورت بیشتر مواقع شکست میخوریم حالا به هر نحوی برای همین دیگه اینده ای برامون نمیمونه تا به ازدواج فکر کنیم.:246:

دلایل زیادی داره...
1-رسم و رسومات غلط
2-اینکه آقایون دیر وارد بازار کار می شن
3-کار پیدا نمی شه
4-مخارج زندگی بالاست
5-دختر خوب نا یاب شده
6-....
.
.
.

فریبا
11-01-2008, 07:26 PM
توقعات بالا . خانوما دنبال یه پسر خوشگل خوشتیپ تحصیلکرده پولدار و سر به زیر هستن .. آقایون هم ئنبال دختر خوشگل مانکن پولدار تک فرزند با حیا هستن .. که همه ی اینه در اکثر مواقع کنار هم جمع نمیشه .
اعتماد طرفین کم شده پسرا میگن دختر خوب نیست دخترا میگن پسر خوب ؟ گشتم نبود نگرد نیست .
بزرگان فامیل و خانواده که بزرگی رو فراموش کردن و فقط به مشکلات دامن میزنن .
جامعه که مشوق عادات غلط شده
و بالاخره دولت که چشمکاش رو روی زندگی روزمره جوانش بسته به دنبال ... افتاده .

pdfstore.ir
11-01-2008, 07:47 PM
برای اینکه ما یاد گرفتیم قبل از ازدواج انتخاب کنیم که در این صورت بیشتر مواقع شکست میخوریم حالا به هر نحوی برای همین دیگه اینده ای برامون نمیمونه تا به ازدواج فکر کنیم.:246:

خوب مسلما باید قبل از ازدواج انتخاب کرد . مگه باید بعد از ازدواج انتخاب کرد! :32:

pdfstore.ir
11-05-2008, 02:05 AM
خوب صحبتهای شما درست

راهکاریی که می شه برایش گذاشت چیست ؟؟؟؟؟؟ ما برای اینکه این مشکل را حل کنیم چیکار باید انجام دهیم ؟؟؟؟؟؟؟

Isooda
02-29-2012, 10:51 AM
به نظر من بیشتر ما توی توهم زندگی میکنیم و دنبال کسی می گردیم که فقط تو فیلما و کتابا میشه پیداشون کرد و فکر میکنم بهتر باشه یه کم بیشتر واقع بین باشیم:156:

محدیس
02-29-2012, 12:12 PM
به نظر من اول این و قبول داشته باشیم که هر فردی که بخواهیم انتخاب کنیم فرد کاملی نیست وبعدها متوجه عیب هاش میشیم وباید در کنارهم مشکلات رو حل کنیم و اینکه حتما سعی کنیم کمی صبور باشیم که خودم از افرادی هستم که صبور نیستم وسعی نکنیم که تنها خودمون قسمتمون تعین کنیم وتا حدودی باید خواست خدارو قبول داشته باشیم واز خدا بخواهیم بهترین هارو برایمون مقدر کنه.شاید زیادی مذهبی کردم اما به نظر خودم ما خدا و قسمت رو فراموش کردیم خودم میخواهم که کم کم دیدم ومعیارهامو تغیر بدم:72:
امیدوارم همگی موفق باشید:72:

negar92
03-01-2012, 12:22 PM
باید دید انتخابمون بیشتر کنیم و توقع مون کمتر