PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری در ارتباط با پرداخت شهریه

skystar30097
05-31-2012, 12:22 PM
با سلام

من شهریه رو با توجه به این که مدام تغییر می کرد نپرداختم. امروز توی سایت دیدم که دارن کارت ورود به جلسه رو توزیع می کنند. ایا امکانش هست من الان شهریه رو بپردازم. نگرانم صفحش برام باز نشه. امروز چند بار امتحان کردم همچنان پیغام منتظر باشید رو میداد نمیدونم به خاطر شلوغی سایت هست یا دلیل دیگه ای داره.

ممنون میشم راهنماییم کنید

sunyboy
05-31-2012, 12:34 PM
با سلام

من شهریه رو با توجه به این که مدام تغییر می کرد نپرداختم. امروز توی سایت دیدم که دارن کارت ورود به جلسه رو توزیع می کنند. ایا امکانش هست من الان شهریه رو بپردازم. نگرانم صفحش برام باز نشه. امروز چند بار امتحان کردم همچنان پیغام منتظر باشید رو میداد نمیدونم به خاطر شلوغی سایت هست یا دلیل دیگه ای داره.

ممنون میشم راهنماییم کنید

بهترین زمان مراجعه به گلستان در ساعاتی که ترافیک کمتر است مثل ظهرها یا شب ها یا در بهترین ساعات نصف شب هست که ترافیک ان خیلی پایین است. بهتره زودتر شهریه را پرداخت کنید. بعد از پرداخت شهریه 72 ساعت اینده در گلستان اعمال میشه و میتوانید کارت ورود به جلسه رو دریافت کنید

موفق باشید