PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در رابطه با شهریه!!!!!

first_name12
05-27-2012, 10:20 AM
سلام دوستان دو تا مشکل پیدا کردم خاهشن راهنمایی کنین

1- شهریه ی دروسم 4 تا درس 155 تومن بود ولی الان 265 تومن شده و دومی موقع انتخاب واحد پرینت ثبت نام نگرفتم و متاسفانه زمان امتحاناشو ننوشتم الان زمان امتحانارو نمیدونم توی سایت هم نیس خاهشن کمک کنین خیلی ضروریه اولین امتحانم فکر کنم 11 این ماه بود ...تا در نشده راهنمایی کنید ممنون

sunyboy
05-27-2012, 10:32 AM
سلام دوستان دو تا مشکل پیدا کردم خاهشن راهنمایی کنین

1- شهریه ی دروسم 4 تا درس 155 تومن بود ولی الان 265 تومن شده و دومی موقع انتخاب واحد پرینت ثبت نام نگرفتم و متاسفانه زمان امتحاناشو ننوشتم الان زمان امتحانارو نمیدونم توی سایت هم نیس خاهشن کمک کنین خیلی ضروریه اولین امتحانم فکر کنم 11 این ماه بود ...تا در نشده راهنمایی کنید ممنون

1- باید اخرین شهریه اعلام شده رو واریز کنید. اگر بدهی نداشته باشید میتوانید زمان امتحان رو ببینید اگر بدهی داشته باشید برخی از قسمتهای سیستم گلستان برای شما نمایش داده نمیشود و غیر فعال است. بعد از واریز بدهی خود در مدت 72 ساعت سیستم گلستان کاملا برای شما نمایش داده میشود. در نزدیکی امتحانات گزارش 428 در گلستان فعال میشود و میتوانید کارت ورود به جلسه رو دریافت کنید. توجه کنید اگر بدهی داشته باشید نمیتوانید این گزارش رو دریافت کنید. اولین کار شما پرداخت بدهی است

موفق باشید

first_name12
05-27-2012, 10:41 AM
ممنون دوست عزیز ولی آخه چطور ممکنه واسه 4 تا درس 265 تومن شهریه باشه آخه ترم اولم و بدهی هم ندارم

sunyboy
05-27-2012, 10:50 AM
ممنون دوست عزیز ولی آخه چطور ممکنه واسه 4 تا درس 265 تومن شهریه باشه آخه ترم اولم و بدهی هم ندارم

اگر دروس عملی باشه ممکنه!!

برای اطمینان بیشتر به مسئول امور مالی دانشگاه خود مراجعه کنید

first_name12
05-27-2012, 11:01 AM
اگر دروس عملی باشه ممکنه!!

برای اطمینان بیشتر به مسئول امور مالی دانشگاه خود مراجعه کنید

ممنون دوست عزیز از اینکه به سوالام پاسخ دادین .نه دروس عملی نیس 2 تا درس خودخوان اندیشه 1 و مقدمه علم حقوق و دو درس کلاسدار فارسی عمومی و اصول فقه 1 هیچ کدومش هم عملی نیس فکر کنم اشتباه شده باید طبق گفته ی شما به امور مالی 1 سر بزنم

شرمنده زیاد سوال میپرسم برنامه امتحانارو چه کار میشه کرد آخه تا بخوام شهریه واریز کنم تا سایت کارت صادر کنه کار از کار میگذره دانشگاه نمیده برنامه؟؟؟یا از سایتی جایی گرفت ؟؟؟ آخه اولین امتحان به نظرم یازدهم این ماهه و نمیدونم کدوم امتحانه

sunyboy
05-27-2012, 11:49 AM
ممنون دوست عزیز از اینکه به سوالام پاسخ دادین .نه دروس عملی نیس 2 تا درس خودخوان اندیشه 1 و مقدمه علم حقوق و دو درس کلاسدار فارسی عمومی و اصول فقه 1 هیچ کدومش هم عملی نیس فکر کنم اشتباه شده باید طبق گفته ی شما به امور مالی 1 سر بزنم

شرمنده زیاد سوال میپرسم برنامه امتحانارو چه کار میشه کرد آخه تا بخوام شهریه واریز کنم تا سایت کارت صادر کنه کار از کار میگذره دانشگاه نمیده برنامه؟؟؟یا از سایتی جایی گرفت ؟؟؟ آخه اولین امتحان به نظرم یازدهم این ماهه و نمیدونم کدوم امتحانه

بفرمایید

http://pnu-club.com/pnu.thread64949.html

لازم به ذکر است ممکنه این برنامه تغییر بکنه!!

rezaya2938
05-29-2012, 06:28 PM
ممنون منم لازم داشتم. مرسی

نگاه
07-03-2012, 01:59 PM
دوستان عزيز سلام.شما ميدونين شهريه عادي ترم تابستان چقدر ميشه اگه دقيقشو ميدونين.ممنون

O M I D
07-03-2012, 06:38 PM
دوستان عزيز سلام.شما ميدونين شهريه عادي ترم تابستان چقدر ميشه اگه دقيقشو ميدونين.ممنون

سلام:109:
شهریه ثابت ترم تابستو نصف شهریه ترم عادیه

نگاه
07-08-2012, 07:58 PM
شهريه دروس عمومي و تخصصي و اصلي همون مقداره ترم مهر و بهمن هست اره؟:42:

sunyboy
07-08-2012, 08:09 PM
شهريه دروس عمومي و تخصصي و اصلي همون مقداره ترم مهر و بهمن هست اره؟:42:

بله

نگاه
07-08-2012, 08:15 PM
متشكرم