PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست حل تمرین زبان ماشین و اسمبلی

yasi9970
05-25-2012, 02:12 PM
سلام
من 1 تمرین خیلی مهم دارم که باید تا 4 شنبه هفته دیگه تحویل بدم جواب این تمرین

یعنی نجات من از افتادن این درسhttp://pnu-club.com/imported/2012/05/51.gif خواهش میکنم از کمک کردن به من چشم پوشی نکنیدhttp://pnu-club.com/imported/mising.jpg

تمرین:

برنامه ای بنویسیدکه یک رشته از اعداد را از ورودی دریافت و آن را به صورت عدد
ذخیره کند.
حداکثر طول رشته ورودی 4 کاراکتر

elmiragh
06-09-2012, 12:07 PM
با استفاده از تایمر یک ثانیه شمار بسازید ؟

برنامه تقسیم را به زبان اسمبلی بنویسید ؟

ba estefade az zabane mashin asembeli j bedin !!! :)
lotfan j ro be emailam befrestid
elmira.ghorbany@yahoo.com:105:

Borna66
06-09-2012, 12:47 PM
با استفاده از تایمر یک ثانیه شمار بسازید ؟

برنامه تقسیم را به زبان اسمبلی بنویسید ؟

ba estefade az zabane mashin asembeli j bedin !!! :)
lotfan j ro be emailam befrestid
elmira.ghorbany@yahoo.com:105:

اما برنامه درخواستی دومت که مربوط به تقسیم بود بدین صورت هست

sseg segment stack DW 32 DUP(?) sseg ends ;--------------------------------- dseg segment BVAL DB 10 dseg ends ;---------------------------------- cseg segment assume cs:cseg,ds:dseg start: mov AX,seg dseg mov DS,AX mov AX,53 div BVAL mov AX,4c00H int 21H cseg ends end start

nilooox
11-14-2012, 09:59 PM
سلام من دو تا سوال دارم پس فردا باید تحویل بدم دوستان یاری کنید :79:

1- رنج داده هایی که در یک بایت ، دو بایت و چهار بایت قرار میگیرند { علامت دار و بی علامت} (دسیمال)
2- در تعریف متغیر اگر متغیری مقدار اولیه نداشته باشد چه تفاوتی پیش می آید اگر علامت ؟ را استفاده کنیم یا استفاده نکنیم ؟ ( با یک مثال)

Borna66
12-10-2012, 09:32 PM
سلام من دو تا سوال دارم پس فردا باید تحویل بدم دوستان یاری کنید :79:

1- رنج داده هایی که در یک بایت ، دو بایت و چهار بایت قرار میگیرند { علامت دار و بی علامت} (دسیمال)
2- در تعریف متغیر اگر متغیری مقدار اولیه نداشته باشد چه تفاوتی پیش می آید اگر علامت ؟ را استفاده کنیم یا استفاده نکنیم ؟ ( با یک مثال)

با سلام

چشم دوستان اگر فراهم سازی شد حتما درج و خدمتون اطلاع رسانی می کنیم ولی قولی در این باره داده نمیشه خدمتون

موفق باشید

روزگار خوش