PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی مهم برای علاقمندان به مکالمه انگلیسیTips for those who are interested to speak English

negar92
05-18-2012, 04:25 PM
چند نکته برای دانش آموزان عزیز و علاقمند زبان انگلیسی ومکالمه

1- در نزدیکترین موسسه زبان ثبت نام کنید و با علاقه در کلیه کلاسها شرکت کنید ، از اینکه استاد به طور کامل انگلیسی صحبت می کند خسته نشوید و اعتراض نکنید چون همه این مشکل را در ابتدای امر داشته اند.

2- کتابهای داستانهای کوتاه انگلیسی را از کتاب فروشی ها خریداری کنید و بر خواندن آنها اصرار ورزید تا با این روش گنجینه لغات شما افزایش یابد. اگر می توانید هر هفته یکی از داستانها را حفظ کنید.

اصلا نگران نباشید فقط کافی است 1000 لغت را بدانید ، به راحتی می توانید مکالمه کنید.

3- روزی حداقل 10 دقیقه به اخبار انگلیسی گوش دهید تا همگام با مهارت های فوق از مهارت شنیداری نیز برخوردار شوید.

4- هفته ای حد اقل یکبار به استاد یا دوست خود نامه انگلیسی (حتی دست و پا شکسته) بنویسید.

5- در کلاس فعالانه موضوعی را انتخاب و درموردآن به مکالمه بپردازیدتا ترس شما از مکالمه ریخته شود .حتی می توانید با دوست همکلاسی خود در بیرون از کلاس نیز انگلیسی صحبت کنید.

از اینکه می خواهید جمله ای را بگویید به ظن اینکه شاید اشتباه باشد نترسید. شجاعانه انگلیسی صحبت کنید.
از دوستان خوبی که همیشه به ما سر می زنند تقاضا دارم اگر نظر بهتری دارند در قسمت نظرات یادداشت کنند تا به این موضوع اضافه کنم.دوستانی که قصد دارند مکالمه ی خود را تقویت کنند تنها راه صحبت کردن است که شما هم به آن اشاره کردید عزیزان سعی کنید هنگام صحبت کردن اعتماد به نفس داشته باشید . بنده شخصا به گرامر خیلی تکیه دارم و عقیده دارم تا زمانی که گرامر به طور اصولی کار نشود نمی توان به طور اصولی صحبت کرد. کسانی که گرامر نمی دانند ولی صحبت می کنند هیچگاه نمی توانند قدرت تحلیل داشته باشند و برای تغییر در ترکیب جملات به مشکل بر می خورند.