PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام زمان حذف اضطراری نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور +

Borna66
05-03-2012, 10:51 PM
تاریخ حذف اضطراری نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور توسط سازمان مرکزی اعلام شد.

در این بخشنامه که به امضای عبدا… معتمدی – معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور رسیده است، تاریخ حذف اضطراری را از ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ اعلام شده است.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشند در حذف اضطراری فقط و فقط امکان حذف درس وجود دارد و در صورت حذف درس هیچ شهریه ای بازگشت و یا کم نمی شود.

حذف اضطرازی برای کسانی می باشد که دروس مازاد بر سقف انتخاب واحد برداشته اند و یا دروسی را بودن رعایت پیش نیاز اخذ کرده اند و یا آمادگی شرکت در آزمون پایان ترم درس خود را ندارند می باشد.

دقت داشته باشید که در حذف اضطراری محدودیتی بابت حذف تعداد دروس نمی باشد ولی باید در لیست انتخاب واحد خود حداقل ۵ واحد داشته باشید.

sal3hi
05-07-2012, 08:45 PM
سلام
خسته نباشين
من امروز 18 ارديبهشت به سايت رفتم ولي هنوز نتونستم واحدم رو كه اشتباهي برداشتم حذف كنم
لطفا راهنمايي كنين من وارد چه قسمتي بشم تا بتونم واحد هايم رو ويرايش كنم
با تشكر

sunyboy
05-08-2012, 01:19 PM
دانشجویان عزیز حذف اضطراری از امروز فعال شده است!!

sal3hi
05-08-2012, 05:55 PM
ممنون دوست عزيز
من همين الان واحدم رو حذف كردم