PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارشناسی ناپیوسته

majid-r
04-12-2012, 11:13 AM
سلام
من دانشجوی رشته حسابداری مقطع کارشناسی پیام نور بودم که انصراف دادم و درخواست مدرک فوق دیپلم کردم . می خواستم بدونم می تونم در کارشناسی ناپیوسته پیام نور در همین رشته شرکت کنم و اینکه پیام نور کارشناسی ناپیوسته حسابداری داره یا نه ؟

saeidking
04-12-2012, 11:13 PM
سلام
من دانشجوی رشته حسابداری مقطع کارشناسی پیام نور بودم که انصراف دادم و درخواست مدرک فوق دیپلم کردم . می خواستم بدونم می تونم در کارشناسی ناپیوسته پیام نور در همین رشته شرکت کنم و اینکه پیام نور کارشناسی ناپیوسته حسابداری داره یا نه ؟

سلام
متاسفانه رشته شما رو نداره

چند وقت پیش یه قانون جدیدی اومد که کسانی که انصراف دادن,میتونن برگردن,البته ضوابط خودش رو داره

majid-r
04-16-2012, 08:10 PM
می تونم در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آراد تو همین رشته شرکت کنم ؟ در ضمن اگه در مورد نظام پاره وقت دانشگاه آزاد اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید .مشکل عمده بنده اینجاست که کارمندم و وقت شرکت در کلاسها رو ندارم .

saeidking
04-16-2012, 08:50 PM
می تونم در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آراد تو همین رشته شرکت کنم ؟ در ضمن اگه در مورد نظام پاره وقت دانشگاه آزاد اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید .مشکل عمده بنده اینجاست که کارمندم و وقت شرکت در کلاسها رو ندارم .

دوست عزیز نیازی نیست حتما توی ناپیوسته شرکت کنید که,همون پیوسته رو کنکور بدین و بعد واحدهای پاس شده معادل سازی میشه,در مورد سوال تون بله میتونید شرکت کنید,توی پاره وقت مدت تحصیل بیشتر از دوره های عادی هست,موقع ثبت نام توی دفترچه کنکور دانشگاه آزاد توضیحات لازم رو داده

majid-r
04-16-2012, 09:57 PM
شرمنده ، درست متوجه نشدم :39: یعمی بنده می توانم مجدداً در کنکور سراسری امتحان بدم و مجدداً رشته حسابداری را انتخاب کنم ؟