PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سورس پیانو(ارگ) با کیبورد در اسمبلی

AmirAS20
04-11-2012, 06:41 PM
سلام!
برنامه پیانو(ارگ) با کیبورد به زبان اسمبلی رو میخواستم.اگه میشه کمکم کنین. پروژه ترمم هستش.ممنون میشم.

Borna66
05-01-2012, 03:22 PM
سلام!
برنامه پیانو(ارگ) با کیبورد به زبان اسمبلی رو میخواستم.اگه میشه کمکم کنین. پروژه ترمم هستش.ممنون میشم.

با سلام
از لینک زیر کمک بگیرید شاید بدردتون بخورد

برنامه ارگ ( پیانو ) با زبان اسمبلی - بوق سیستم (http://assembly8086.mihanblog.com/post/9)

موفق باشید

روزگار خوش

moon91
05-11-2012, 04:49 PM
سلام خسته نباشید یه سوالی دارم میخوام بدونم کد این برنامه چی میشه الگوریتمشو بلدم ولی تو کد نویسیش مشکل دارم :
برنامه ای که یک عدد 5 رقمی را به صورت رشته خوانده همچنین یک عدد 4 رقمی را نیز به صورت رشته بخواند و آن دو را از هم کم کند و حاصل را به صورت رشته چاپ کند
اگه ممکنه زود جواب بدید چون عجله دارم مرسی

Borna66
03-31-2013, 08:28 PM
سلام خسته نباشید یه سوالی دارم میخوام بدونم کد این برنامه چی میشه الگوریتمشو بلدم ولی تو کد نویسیش مشکل دارم : برنامه ای که یک عدد 5 رقمی را به صورت رشته خوانده همچنین یک عدد 4 رقمی را نیز به صورت رشته بخواند و آن دو را از هم کم کند و حاصل را به صورت رشته چاپ کند اگه ممکنه زود جواب بدید چون عجله دارم مرسی با سلام درخواست شما دوست گرامي مقدور نيست به علت مطرح كردن در جاي نامناسب و بي ربط روزگار خوش