PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت فرم

زینب5
04-04-2012, 12:13 PM
با سلام

اگه میشه نحوه دریافت فرم تعهد نامه پرداخت شهریه را به صورت تصویری روی سایت قرار دهید .

با تشکر

:74::74:

saeidking
04-08-2012, 04:04 PM
با سلام

اگه میشه نحوه دریافت فرم تعهد نامه پرداخت شهریه را به صورت تصویری روی سایت قرار دهید .

با تشکر

:74::74:

سلام,اگه منظورتون تعهد پرداخت وام شهریه باشه,که موقع تنظیم سند توی محضرخانه داده میشه و یه فرمی هست که از دبیرخانه دانشگاه بهتون میدن,حالا نمیدونم منظورتون همین بود یا نه

ناصر1355
10-28-2012, 05:31 PM
این اشکال از دانشگاه پیام نور است که بندگان خدا را اینطور گرفتار کرده است.
آنجا که می رویم، می گویند باید موقع ثبت نام می گرفتید.
موقع ثبت نام سایت خراب بود و موفق نشدیم این برگه را بگیریم.
الان هم که موقع ثبت نام است، هیچ کس نیست راهنمایی کند که باید چه کار کنیم؟!
بنده از روی فرم های یک بنده خدایی کپی گرفتم. زیاد جالب نیست، اما بهتر از این است که نتوانم ثبت نام کنم!
آمدم آن را برای شما اینجا پیوست کنم، با تعجب دیدم ابزار این انجمن، امکان پیوست یک فایل از کامپیوتر شخصی را ندارد!
اینهم از انجمن دانشگاه پیام نور!
آن وضع کارمندانش که مثل بخت النصر اخمو و بداخلاق هستند و زورشان می آید دهانشان را باز کنند و راهنمایی درست کنند! اگر هم راهنمایی کنند، غلط است! از مسئول آموزش دانشگاهمان پرسیدم می توانم بیش از 13 واحد برای ترم اول انتخاب کنم یا نه؟ گفت نه.
الان می بینم همه انتخاب کرده اند. رفتم از او پرسیدم چرا مرا اشتباه راهنمایی کرده؟! گفت مقصر خودت هستی، باید می پرسیدی!!!
بعد هم با گوشی همراهش شروع به صحبت کرد و رفت!
یا امام زمان (عج). اگر آمدی اول از دانشگاه پیام نور شروع کن در ایران!
یا مهدی ادرکنی

saeidking
10-29-2012, 04:12 PM
این اشکال از دانشگاه پیام نور است که بندگان خدا را اینطور گرفتار کرده است.
آنجا که می رویم، می گویند باید موقع ثبت نام می گرفتید.
موقع ثبت نام سایت خراب بود و موفق نشدیم این برگه را بگیریم.
الان هم که موقع ثبت نام است، هیچ کس نیست راهنمایی کند که باید چه کار کنیم؟!
بنده از روی فرم های یک بنده خدایی کپی گرفتم. زیاد جالب نیست، اما بهتر از این است که نتوانم ثبت نام کنم!
آمدم آن را برای شما اینجا پیوست کنم، با تعجب دیدم ابزار این انجمن، امکان پیوست یک فایل از کامپیوتر شخصی را ندارد!
اینهم از انجمن دانشگاه پیام نور!
آن وضع کارمندانش که مثل بخت النصر اخمو و بداخلاق هستند و زورشان می آید دهانشان را باز کنند و راهنمایی درست کنند! اگر هم راهنمایی کنند، غلط است! از مسئول آموزش دانشگاهمان پرسیدم می توانم بیش از 13 واحد برای ترم اول انتخاب کنم یا نه؟ گفت نه.
الان می بینم همه انتخاب کرده اند. رفتم از او پرسیدم چرا مرا اشتباه راهنمایی کرده؟! گفت مقصر خودت هستی، باید می پرسیدی!!!
بعد هم با گوشی همراهش شروع به صحبت کرد و رفت!
یا امام زمان (عج). اگر آمدی اول از دانشگاه پیام نور شروع کن در ایران!
یا مهدی ادرکنی

سلام,منظورتون فرم تعهد برای پرداخت وام شهریه هست یا چیز دیگه ای,اگه منظورتون فرم تعهد پرداخت شهریه باشه که موقع ثبت نام دانشگاه باید پر کنید,اون فرم رو خود دانشگاه داره

از سربرگ سایت وارد قسمت امکانات باشگاه و آپلود فایل یا عکس بشین و فرم رو ضمیمه کنید