PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزش مدر ک ارشد آموزش محور پیام نور

188420
03-31-2012, 08:57 PM
سلام به دوستان سوالی داشتم
من با رتبه 2 در سهمیه در رشته ارشد اقتصاد اموزش محور ازمون فراگیر 2 90 در اولویت اول قبول شدم و در پژوهش با همین رتبه 2 در اولویت دوم اورده ام
اما شایعاتی در مورد شیو ه اموزش محور شینده ام که واقعا نگران شدم
1 مقطع بالاتر به مشکل میخورید
2 نمی تونید جز هیت علمی دانشگاهها بشین
3 تدریس نمیشه کرد ؟
واقعا اینجوری ؟
من که روی با نااگاهی انتخاب رشته کرده ام باید چکار کنم ؟ نمیشه به اولویت دوم که پژوهش محور بروم ؟
اگر کسی اطلاعات دقیق تری داری کمک کنه ممنون میشم

Borna66
03-31-2012, 09:58 PM
سلام به دوستان سوالی داشتم
من با رتبه 2 در سهمیه در رشته ارشد اقتصاد اموزش محور ازمون فراگیر 2 90 در اولویت اول قبول شدم و در پژوهش با همین رتبه 2 در اولویت دوم اورده ام
اما شایعاتی در مورد شیو ه اموزش محور شینده ام که واقعا نگران شدم
1 مقطع بالاتر به مشکل میخورید
2 نمی تونید جز هیت علمی دانشگاهها بشین
3 تدریس نمیشه کرد ؟
واقعا اینجوری ؟
من که روی با نااگاهی انتخاب رشته کرده ام باید چکار کنم ؟ نمیشه به اولویت دوم که پژوهش محور بروم ؟
اگر کسی اطلاعات دقیق تری داری کمک کنه ممنون میشم

توضیحات در مورد شیوه آموزش محور دانشگاه پیام نور معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور گفت: انتقال دانشجویان از شیوه آموزش محور به شیوه آموزش و پژوهش محور ممنوع است

عبدالله معتمدی، معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور گفت : ثبت‌نام دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور تا چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه ادامه دارد و افزود: دانشگاه پیام‌نور در دوره دهم فراگیر خود مجوز دوره‌های آموزش محور را نیز گرفته است و بر این اساس در اکثر رشته‌های خود دانشجوی آموزش محور نیز پذیرش می‌کند. وی درباره شیوه آموزش محور گفت: تحصیل در این شیوه با محوریت آموزش و به صورت واحدهای درسی و بدون پایان نامه است، در شیوه آموزش محور دانشجو موظف است به جای پایان‌نامه دروس مشخص شده هر گروه آموزشی را انتخاب و با موفقیت بگذراند.معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه در شیوه آموزش محور در هر رشته ۱۵ نفر پذیرش می‌شوند، گفت: انتقال دانشجویان از شیوه آموزش محور به شیوه آموزش و پژوهش محور ممنوع است و دانشجویان باید تصمیم قطعی را درباره تحصیل در هر کدام از این شیوه‌های آموزشی بگیرند.

همیشه آنلاین : گفتنی است شایعات بسیاری در مورد شیوه آموزش محور مبنی بر اینکه چون پایان نامه وجود ندارد امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالا نیز منتفی است در بسیاری از محافل و در بین داوطلبین و حتی کارکنان پیام نور گسترش یافته است هنوز دانشگاه پیام نور خبری رسمی در این مورد منتشر نساخته است و همچنین گروه همیشه آنلاین فقط داوطلبین را به خبرهای رسمی که توسط مسئولین دانشگاه منتشر میگردد ارجاع میدهد و از منتشر نمودن شایعاتی که سندیت ندارند خودداری کرده و از گمراه شدن داوطلبین پرهیز می نماید

تهیه و تنظیم: همیشه آنلاین

188420
03-31-2012, 11:56 PM
ممنون دوست عزیز
چون واقعا خیلی برای قبول شدن در ازمون زحمت کشیدم تابه این رتبه رسیدم و برای من خیلی مهم است که بتونم از مدرک استفاده کنم
برای تدریس چجوری ؟
میشه باهاش موسسات و ... تدریس کرد ؟

saeidking
04-01-2012, 05:02 PM
ممنون دوست عزیز
چون واقعا خیلی برای قبول شدن در ازمون زحمت کشیدم تابه این رتبه رسیدم و برای من خیلی مهم است که بتونم از مدرک استفاده کنم
برای تدریس چجوری ؟
میشه باهاش موسسات و ... تدریس کرد ؟

سلام ,دوست عزیز همون طور که معاون باشگاه گفتن از لحاظ قانونی نه در مورد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و نه در مورد کار مشکلی وجود نداره,اما به این نکته هم توجه کنید,که متاسفانه تفکرات غلط باعث به وجود آمدن بسیاری از تصمیمات سلیقه ای در برخی جاها شده,به خصوص بخش خصوصی,البته شما نگران نباشید برای کار پیدا کردن و استخدام شدن چیز هایی بالاتر از مدرک و دانشگاه اولویت داره!!!!(خودتون بهتر میدونید).به نظر من درس تون رو با آرامش خاطر ادامه بدین و به مقاطع بالاتر برسین,خدا بزرگه,حتما موفق میشین

یه مثال بزنم:مورد شما مثل مقایسه دانشگاه آزاد و دولتی هست,از نظر قانونی هر دو از نظر کار و اعتبار یکسان هستن,اما خب در عمل کمی فرق میکنه!!!

یه موقع میگفتن مدرک آزادی ها توی دولت استخدام نمیشن,مثلا استادی در پیام نور,ولی من افرادی رو میشناسم که آزاد خوندن و توی پیام نور ما استادن میگم که مسائل دیگه مهمتره توی استخدام

188420
04-01-2012, 08:08 PM
سلام ,دوست عزیز همون طور که معاون باشگاه گفتن از لحاظ قانونی نه در مورد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و نه در مورد کار مشکلی وجود نداره,اما به این نکته هم توجه کنید,که متاسفانه تفکرات غلط باعث به وجود آمدن بسیاری از تصمیمات سلیقه ای در برخی جاها شده,به خصوص بخش خصوصی,البته شما نگران نباشید برای کار پیدا کردن و استخدام شدن چیز هایی بالاتر از مدرک و دانشگاه اولویت داره!!!!(خودتون بهتر میدونید).به نظر من درس تون رو با آرامش خاطر ادامه بدین و به مقاطع بالاتر برسین,خدا بزرگه,حتما موفق میشین

یه مثال بزنم:مورد شما مثل مقایسه دانشگاه آزاد و دولتی هست,از نظر قانونی هر دو از نظر کار و اعتبار یکسان هستن,اما خب در عمل کمی فرق میکنه!!

یه موقع میگفتن مدرک آزادی ها توی دولت استخدام نمیشن,مثلا استادی در پیام نور,ولی من افرادی رو میشناسم که آزاد خوندن و توی پیام نور ما استادن میگم که مسائل دیگه مهمتره توی استخدام

متشکرم دوست گرامی
خدا وند انشالله تمام دوستان را موفق و پیروز کند . از ابراز محبت شما هم ممنوننم
میگن این شیوه به طور آزمایشی 2 سال در بهترین دانشگاهها جواب داده ؟؟
منکه بعضی از دانشجویان فارغ التحصل این شیوه توی سایت ها پیدا کردم از این شیوه ناراضی بودند ؟؟
:79:

188420
04-01-2012, 08:09 PM
خدا وند انشالله تمام دوستان را موفق و پیروز کند

188420
04-01-2012, 08:43 PM
با توجه به مشکل خوردن در حذف پست های تکراری از مدیرت عزیز خواهش میکنم پست های تکراری را حذف کند
باتشکر