PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه چگونگی گذراندن درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور + بخشنامه

Borna66
03-17-2012, 01:24 AM
نحوه چگونگی گذراندن درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور از سوی سازمان مرکزی اعلام شد.

بر اساس بخشنامه شماره ۹۳۱۴۰/۳/د که در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ از سوی عبدا… معتمدی – معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام نور صادر شده است ، نحوه چگونگی گذراندن درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور اعلام شد.

پیرو نامه شماره ۲۵۴/۶۸/۳ مورخ ۲۱/۹/۹۰ درخصوص ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس به عنوان درس اختیاری ( اجباری) برای کلیه دوره های مقطع کارشناسی مطابق بند ذیل به آگاهی می رساند:

۱- دانشجویانی که تا نیمسال دوم ۹۱-۹۰ در دانشگاه پیام نور دانش آموخته می شوند و یکی از دروس عمومی آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران،انقلاب اسلامی ایران،آشنایی با دفاع مقدس و اندیشه سیاسی امام خمینی را گذرانده اند نیازی به گذراندن درس اختیاری آشنایی با دفاع مقدس ندارند.

۲- دانشجویانی که درس آشنایی با دفاع مقدس را به عنوان درس عمومی اخذ و گذرانده اند نیازی به گذراندن درس مذکور به عنوان درس اختیاری ندارند.

(http:///)
۳- (http:///) سایر دانشجویان که شامل بند ۱ و ۲ نمی شوند باید بر اساس مقررات درس مذکور را اخذ و بگذرانند. شایان ذکراست در صورتیکه رشته هایی فاقد درس اختیاری باشد درس مذکور اضافی الزامی درج می شود و به واحدهای گذرانده لازم جهت فراغت از تحصیل اضافه و در میانگین کل موثر می باشد .

نگاه
07-18-2012, 10:35 AM
ممنون:72:

کیان 110
07-19-2012, 11:07 PM
سلام من تابستان بااخذ 6واحد فارغ ازتحصیل خواهم شد درضمن دوسال خدمت راهم درخط مقدم جبهه بودم ایا دفاع مقدس شامل من هم میشود ؟ کیان 110 ازاصفهان

کیان 110
07-19-2012, 11:13 PM
سلام من تابستان امسال بااخذ 6واحد فارغ التحصیل میشوم درضمن دوسال هم درخط مقدم جبهه بوده ام ایا مشمول گرفتن درس دفاع مقدس میشوم ؟خدانگهدار اصفهان کیان 110

Borna66
07-20-2012, 02:04 PM
سلام من تابستان امسال بااخذ 6واحد فارغ التحصیل میشوم درضمن دوسال هم درخط مقدم جبهه بوده ام ایا مشمول گرفتن درس دفاع مقدس میشوم ؟خدانگهدار اصفهان کیان 110
با سلام
خیر شامل شما دوست گرامی نمی شود.
موفق باشید
روزگار خوش

سرگردان
07-25-2012, 02:45 PM
حالا خدا وكيلي راستشو بگين درسش اسونه يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من اين تابستون برداشتم تورو خدا هركي هرچي ميدونه بگه

Mortezaacc
07-25-2012, 05:03 PM
سلام
من درس آشنایی با دفاع مقدس رو برداشتم . متن کتاب خیلی خیلی آسون و حذفیات زیاد داره
الانم یه بار کتاب رو تمام کردم دارم دوره می کنم.. از نظر متن کتاب خیالت راحت باشه !!!:170:

مصطفی...
08-01-2012, 02:01 PM
سلام. من فقط یک درس واسه مهر ارایه به استاد واسم مونده که همون مهر فارق التحصیل میشم. آیا این درس دفاع مقدس به منم تعلق میگیره و هیچ راهی نیست که من این درسو نگذرونم؟؟؟ چون با وجود این درس یک ترم بیشتر میمونم و همه برنامه هام خراب میشه:168:

مصطفی...
08-01-2012, 02:02 PM
سلام. من فقط یک درس واسه مهر ارایه به استاد واسم مونده که همون مهر فارق التحصیل میشم. آیا این درس دفاع مقدس به منم تعلق میگیره و هیچ راهی نیست که من این درسو نگذرونم؟؟؟ چون با وجود این درس یک ترم بیشتر میمونم و همه برنامه هام خراب میشه

saeid_f
09-06-2012, 03:16 PM
سلام. من فقط یک درس واسه مهر ارایه به استاد واسم مونده که همون مهر فارق التحصیل میشم. آیا این درس دفاع مقدس به منم تعلق میگیره و هیچ راهی نیست که من این درسو نگذرونم؟؟؟ چون با وجود این درس یک ترم بیشتر میمونم و همه برنامه هام خراب میشه

با سلام
من هم کلا برای ترم تابستان 6 واحد داشتم که متاسفانه به دلیل زلزله آذربایجان محل امتحان ما تغییر کرده بود و من نمیدونستم برای همین نتونستم در امتحان اولم شرکت کنم.
حالا آیا من میتونم این درس رو به صورت تک درس بردارم یا باید به خاظر آشنایی با دفاع مقدس یه ترم دیگه معطل شوم؟

sfx
12-17-2012, 08:07 PM
اگه قبل از سال 89 وارد دانشگاه شده باشین لازم نیست این درسو بردارین
اگه بعد از 89 وارد شدین باید پاسش کنین

آخر سر نفهمیدیم برداریم یا نه ؟!
منبع این خبر کجاس؟

saeidking
12-18-2012, 12:09 AM
آخر سر نفهمیدیم برداریم یا نه ؟!
منبع این خبر کجاس؟

حتما باید پاس کنید,هیچ راهی هم نداره

saeidking
12-18-2012, 12:15 AM

نیازی به ترم اضافی نیست,شما تک ترس هستین و این درس رو به همراه درس باقی مونده در همین ترم امتحان میدین

hoseinowl
01-05-2013, 09:02 AM
خواهرم اگر درخط مقدم خدمت کردید یا بسیجی فعال هستید:79:!بیخی
په نه په.....