PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ انتخاب واحد پذيرفته شدگان فراگير نيمسال دوم 91-90 اعلام شد

salarone
03-10-2012, 03:37 PM
انتخاب واحد پذيرفته شدگان فراگير نيمسال دوم 91-90 از تاريخ 21/12/90 فعال ميگردد.

bahram79
03-10-2012, 04:55 PM
انتخاب واحد پذيرفته شدگان فراگير نيمسال دوم 91-90 از تاريخ 21/12/90 فعال ميگردد.
واقعا که احمقن. یعنی نمیتونستن اینو زودتر اعلام کنن که اینهمه آدم وقتشون گرفته نشه و اعصابشون خورد نشه

saeidking
03-10-2012, 05:22 PM
واقعا که احمقن. یعنی نمیتونستن اینو زودتر اعلام کنن که اینهمه آدم وقتشون گرفته نشه و اعصابشون خورد نشه

دوست عزیز.درسته پیام نور در هماهنگی ها مشکلاتی داره,اما اگه همه دوستان کمی به پیام هایی که در صفحه اصلی گلستان درج میشه,کمی دقت میکردن,مشکلات کمتر میشد.باتشکر

salarone
03-10-2012, 08:24 PM
دوست عزیز.درسته پیام نور در هماهنگی ها مشکلاتی داره,اما اگه همه دوستان کمی به پیام هایی که در صفحه اصلی گلستان درج میشه,کمی دقت میکردن,مشکلات کمتر میشد.باتشکر

دوست عزیز آقا بهرام راست میگه پیام نور اینو می تونست از همون اول اعلام کنه یا اینکه کلا نمی گفت که بعد از فعال شدن شماره دانشجویی می تونید انتخاب واحد کنید!!!

shnt00
03-11-2012, 09:59 AM
سلام
امروز هم که من از 7 صبح چک کردم تا الان که 9 شده ،هنو نمیشه انتخاب واحد کرد
واقعا صد رحمت به دانشگاه آزاد

salarone
03-11-2012, 01:20 PM
سلام
امروز هم که من از 7 صبح چک کردم تا الان که 9 شده ،هنو نمیشه انتخاب واحد کرد
واقعا صد رحمت به دانشگاه آزاد

بله الانم که ساعت 12:20 هست هنوز انتخاب واحد فعال نیست ولی خدا رو شکر حداقل نمرات دانشپذیری رو وارد کردن این نشون میده که دارن یه کارایی می کنن، در مورد دانشگاه آزاد هم باید عرض کنم حداقل واحد ما توی برنامه ریزی خیلی دقیق بود یعنی مثلا اگه می گفت از شنبه انتخاب واحده دقیقا از ساعت 00:00 شنبه انتخاب واحد فعال میشد ولی پیام نور ظاهرا خیلی بی نظم هست و ما هم چاره ای جز این نداریم که به این بی نظمی ها عادت کنیم.

bahram79
03-11-2012, 04:35 PM
قصد بحث کردن در این مورد رو ندارم، چون میدونم شما هم دلتون میخواد کارها بهتر و بدون مشکل انجام بشه اما توجهتون رو به بند 3 صفحه اصلی گلستان در مورد ثبت نام جلب میکنم :
" بعد از 24 لغايت 72ساعت مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذروازه: شماره شناسنامه مي گردد.) و جهت انتخاب واحد از مسير زير اقدام نمائيد
بنظرتون معنی این جمله چیه ؟ شاید من و خیلی از دوستان که مشکل پیدا کردیم معنی این جمله به این سادگی رو نمیتونیم متوجه بشیم !!