PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل رمز عبور گلستان پیام نور

first_name12
03-10-2012, 11:22 AM
با سلام خدمت دوستان و ادمین عزیز من تو فراگیر اسفند نود پذیرفته شدم و توی همون روز اول ثبت نام کردم ولی تا حالا اونجا که گفته بود بعد 24 الی 72 ساعت کد کاربری میشه :شماره ی دانشجویی و رمز : کد ملی مال من نشده هرکاری میکنم میگه پسورد یا نام کاربری اشتباه است اینطوری وارد میکنم کد کاربری :******90 و رمز عبور هم کد ملی دوستان خواهشا هرچه سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشم

bahram79
03-10-2012, 11:51 AM
با سلام خدمت دوستان و ادمین عزیز من تو فراگیر اسفند نود پذیرفته شدم و توی همون روز اول ثبت نام کردم ولی تا حالا اونجا که گفته بود بعد 24 الی 72 ساعت کد کاربری میشه :شماره ی دانشجویی و رمز : کد ملی مال من نشده هرکاری میکنم میگه پسورد یا نام کاربری اشتباه است اینطوری وارد میکنم کد کاربری :******90 و رمز عبور هم کد ملی دوستان خواهشا هرچه سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشم
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم

-ramin-
03-16-2012, 08:30 PM
رمز عبور بعد از ثبت نام شماره شناسنامه میشه نه کد ملی

todaynetherl
05-16-2012, 03:14 AM
سلام،من الان چند روزه نمیتونم وارد سیستم گلستان بشم مثل همیشه شماره دانشجوئی و شماره شناسنامه رو وارد میکنم ولی خطا میده که شناسه یا رمز عبور اشتباهه،راهنمائی کنید لطفآ.

saeidking
05-17-2012, 06:26 PM
سلام،من الان چند روزه نمیتونم وارد سیستم گلستان بشم مثل همیشه شماره دانشجوئی و شماره شناسنامه رو وارد میکنم ولی خطا میده که شناسه یا رمز عبور اشتباهه،راهنمائی کنید لطفآ.

سلام,اشکال از گلستان نیست.یا مرورگر مشکل داره,یا در وارد کردن دقت لازم رو نمیکنین,کوکی های مرورگرتون رو پاک کنین,اینترنت اکسپلوررتون هم که 8 هست,خوبه

ttrasn
05-17-2012, 07:10 PM
البته یه مورد دیگه هم که من جدیدا شنیدم اینه که اگه هر 6 روز از پرتالتون استفاده نکنید رمزتون غیر فعال میشه و باید برید پیش کارشناس رشته و فعالش کنید.دلیلشم اینه که دانشجوها هر چند روز یه بار به پرتالشون سر بزنن و از تغییرات باخبر بشن :72:

maryam0101
06-14-2012, 09:22 PM
سلام
من نمیتونم وارد سایت گلستان بشم!!
اینترنت اکسپلوررم همه سایتارو باز میکنه ولی تا سایت گلستانو میزنم
استپ ورکینگ میده
هیستوریم پاک کردم
ریست ام کردم درست نمیشه!!
چرا؟؟؟؟؟؟

Borna66
06-14-2012, 11:54 PM
سلام
من نمیتونم وارد سایت گلستان بشم!!
اینترنت اکسپلوررم همه سایتارو باز میکنه ولی تا سایت گلستانو میزنم
استپ ورکینگ میده
هیستوریم پاک کردم
ریست ام کردم درست نمیشه!!
چرا؟؟؟؟؟؟

با سلام
شاید کلا سیستمتون مشکل دارد و از یک سیستم دیگر مثل کافی نت ازامایش کنید انشاالله مشکل رفع می شود
موفق باشید
روزگار خوش

nazilaa
06-24-2012, 12:56 PM
سلام به همه دوستان من الان نزدیک دو ساله که هر وقت میرم گلستان میگه رمزت اشتباهه تا الانم کلی رمز عوض کردم به هر کی هم میگم نمی دونه باید چی کار کنم لطفا کمکم کنین دارم دیوونه میشم دیگه هیچ عددی به ذهنم نمی رسه:97:

sunyboy
06-24-2012, 01:29 PM
سلام به همه دوستان من الان نزدیک دو ساله که هر وقت میرم گلستان میگه رمزت اشتباهه تا الانم کلی رمز عوض کردم به هر کی هم میگم نمی دونه باید چی کار کنم لطفا کمکم کنین دارم دیوونه میشم دیگه هیچ عددی به ذهنم نمی رسه:97:

برای حل مشکلتان باید به مسئول اموزش یا مسئول کامیپوتر مرکزتان مراجعه کنید تا رمز عبور جدید برایتان ایجاد کنند

موفق باشید

saharnaz_71
06-24-2012, 01:31 PM

اره منم همین مشکلو دارم

هر وقت میرم میگه باید عوض کنید!!!!!!!!

:105:

sunyboy
06-24-2012, 01:57 PM
اره منم همین مشکلو دارم

هر وقت میرم میگه باید عوض کنید!!!!!!!!

:105:

بعد از یک مدتی باید رمز رو عوض کنید برای امنیت بیشتر اینکار اعمال شده است که پسوردتان اگر دست کسی افتاد مشکلی پیش نیاد

iranmarivan
09-23-2012, 11:58 AM
سلام من ورودي جديد نيمسال اول91 هستم تغيير رمز دادم حالا نمي تونم وارد سايت شوم به مركز دانشگاه پيام نور مراجعه كرده ام اعلام كرده اند براي ورودي جديد نبايستي تغيير رمز داده مي شد وهرچه رمز جديد را وارد مي نمايم خطاي كد 1 را اعلام مي نمايد حالا تكليف من براي تبت نام اينترنتي دانشگاه پيام نور چيه ممنون مي شم كه مرا راهنمايي نماييد

Borna66
09-23-2012, 01:00 PM
سلام من ورودي جديد نيمسال اول91 هستم تغيير رمز دادم حالا نمي تونم وارد سايت شوم به مركز دانشگاه پيام نور مراجعه كرده ام اعلام كرده اند براي ورودي جديد نبايستي تغيير رمز داده مي شد وهرچه رمز جديد را وارد مي نمايم خطاي كد 1 را اعلام مي نمايد حالا تكليف من براي تبت نام اينترنتي دانشگاه پيام نور چيه ممنون مي شم كه مرا راهنمايي نماييد

با سلام
کلا برای این جور مواقع که دانشجو رمز عبور خودش را فراموش می کنم در صورتی که شماره دانشجویی داشته باشید و خدمتون ارایه شده باشد می تواند با ارایه درخواست و فرم تغییر رمز به مرکز آموزشی رمز قبلی را پاک و رمز جدید را جایگزین کند.و اگر شماره دانشجویی هم نداشته باشید و با ارایه مدارک شناسایی تون باید رمز قدمی را براتون عوض کنند مرکز اموزشی و نهایتا اگر بازم مشکل برخوردید نگران نباشید در 22 الی 29 مهر 91 در حذف و اضافه هست می تونید بازم انتخاب واحدتون را تکمیل کنید

ضمنا دیگر به هیچ عنوان بی خود و بی جهت رمز عبورتون را عوض نکنید چون خود سیستم گلستان اگر رمز عبورتون مشکل دار باشد پیغام می دهد عوض کنید و از سرکنجکاوی با گزینه های موجود در سیستم گلستان بازی نکنید که بعضی موقع کاری ناخواسته انجام می شود و راهی بازگشت ندارد و اخرش دردسر می شود

موفق باشید

shabnam92
02-06-2013, 03:09 PM
سلام من مثل همیشه اسم کاربری و رمز دوستمو تو سایت گلستان میزنم وارد نمیشه خطای 1 رو میده،ولی مال خودم وارد میشه،دوستم هم چون به اینترنت دسترسی نداره من براش انتخاب واحد میکنم.الان باید چیکار کنم؟

rose snow
02-15-2013, 01:09 PM
سلام من تو نیم سال دوم پیام نور قبول شدم الان که میرم تو سیستم جامع گلستان
تا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه رو وارد کنم بعد از وارد کردن میزنه کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.
در صورتی که شماره داوطلبیم درست وارد میکنم به همراه شماره شناسنامه ام این کار رو هزار بار با هر مرورگری یا هر
شکلی بود امتحانش کردم لطفا کمکم کنید.اینو هم میدونم که میتونم برم به همون دانشگاهی که قبول شدم درستش کنم ولی
میگم شاید من تو یه جا مشکل دارم.ممنون میشم جواب داده بشه.

Mortezaacc
02-15-2013, 08:04 PM
سلام من تو نیم سال دوم پیام نور قبول شدم الان که میرم تو سیستم جامع گلستان
تا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه رو وارد کنم بعد از وارد کردن میزنه کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.
در صورتی که شماره داوطلبیم درست وارد میکنم به همراه شماره شناسنامه ام این کار رو هزار بار با هر مرورگری یا هر
شکلی بود امتحانش کردم لطفا کمکم کنید.اینو هم میدونم که میتونم برم به همون دانشگاهی که قبول شدم درستش کنم ولی
میگم شاید من تو یه جا مشکل دارم.ممنون میشم جواب داده بشه.

سلام.این راهنما رو به دقت مطالعه کنید حتما مشکلتون حل میشه.

نكته بسيار مهم : در صورتيكه مدارك ارسالي با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوري و تحويل مدارك ناقص يا داراي تناقض باشد ، قبولي شما در دانشگاه پيام نور ملغي مي شود . توجه داشته باشيد تا زمان تحويل مدارك شما دانشجو قطعي دانشگاه محسوب نمي شويد. مسئوليت تناقض و كسري مدارك تا زمان تحويل بعهده شخص پذيرفته شده مي باشد .

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد: الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260" ب) انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101 " ج) مراجعه حضوري به مركز قبولي (جهت پذيرش و تشكيل پرونده و تطبيق اصل مدرك) از تاريخ16/1/92 لغايت 31/2/92 روزهاي اداري و ساعات اداري د) پرداخت شهريه مطابق با "گزارش 101" 1- پذيرفته شدگان هر سه مقطع كارشناسي ارشد / كارشناسي / كارشناسي ناپيوسته با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شويد.
- شناسه كاربري: شماره داوطلبيu912 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
مثال : شناسه كاربري: u9128703070
گذرواژه :0611111111
2-از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.
تذكر : حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.
آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"
3-بعد از 24 ساعت مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه مي گردد لازم به ذكر است شماره دانشجويي از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده ميباشد) .(حداكثر تعدادواحد انتخابي دانشجويان كارشناسي 17 واحد و كارشناسي ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابي 5 واحد مي باشد.)جهت انتخاب واحد از مسير زير اقدام نمائيد.
ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"
4-جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رساني دانشگاه به آدرس www.pnu.ac.ir (http://www.pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=3662cc7f-3a33-40a5-b562-eff03c64a137) مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نماييد . در هنگام اخذ درس رعايت روابط دروس ( روابط پيش نيازي و هم نيازي دروس ) الزامي است .
5- بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش اينترنتي جهت تحويل مداركبه مركز پذيرش خود مراجعه نماييد.
6- شايان ذكر است تاريخ و ساعت تشكيل كلاس در گزارش 101 " نتيجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو" (كه پس از پذيرش دانشجوتوسط مراكز و انتخاب واحد در دسترس قرار مي گيرد)و همچنين سايت هاي اطلاع رساني مراكز درج گرديده است .
7- مطابق دستورالعمل كليه دانشجويان محترم ميبايست جهت تشكيل پرونده از تاريخ 16/1/92 لغايت 31/2/92 به مراكز خود مراجعه نمايند.

rose snow
02-15-2013, 08:19 PM
نه دوست عزیز مشکل من از یه جای دیگست من میگم شماره داو طلبی و شماره شناسنامم رو در سیستم جامع درست وارد میکنم ولی باز این
پیام رو میزنه کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است من تازه میخوام مدارکی که در بالا گفته شده رو ارصال کنم هنوز کد دانشجویی نگرفتم که.

saeidking
02-16-2013, 12:48 AM
نه دوست عزیز مشکل من از یه جای دیگست من میگم شماره داو طلبی و شماره شناسنامم رو در سیستم جامع درست وارد میکنم ولی باز این
پیام رو میزنه کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است من تازه میخوام مدارکی که در بالا گفته شده رو ارصال کنم هنوز کد دانشجویی نگرفتم که.

سلام,مقطعی و زمان های مختلف امتحان کنید,اگه باز درست نشد,با دانشگاه جامع استان تون تماس یا مراجعه کنید

ahoo_shah
02-16-2013, 03:47 PM
سلام به همگی دوستان
تو سایت گلستان نوشته 24 ساعت ولی 3 روز بعدش فعال میشه
نگران نباشین می تونین با واحد آموزشی مرکزی که ازش قبول شدین تماس بگیرین راهنمایی کنن
شماره تماس هر دانشگاهی رو بخواین می تونین از گوگل سرچ کنین
من که تماس گرفتم واحد تبریز گفتن قسمت واریز وجوه شهریه 2 تومن پول بیمه رو بریزی 2 روز بعد فعال میشه
خوشبختانه اونو نریخته هم فعال شد بالاخره تماس بگیرین راهنماییتون می کنن

درضمن تعجب نکنین برا یکی سایت کلا بالا نمیاد برا یکی رمز و میگه اشتباهه برا یکی گزینه ثبت نام و نمیاره
کلا با اعصاب دانشجو ها بازی میشه ولی بالاخره درست میشه:45: